eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Süper Lig Fikstürü Çekiliyor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 74>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliburak Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliburak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 23:54
gecen seneki kurayı bilen arkadas :D gecen sene yenı kura cekilmediki xD :)
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 23:56
Alıntı yapılan esesliburak

Geçen sene kura çekildi ve bu forumda yine böyle bir konu vardı diye hatırlıyorum
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 00:03
Alıntı yapılan 26_Serdar_26

Alıntı yapılan OGK26

Bende Manisa diyorum  içerde oynarız maçıda 2 - 1 kazanırız golleride Suleymane Youla ile Ümit Karan atar , bize golüde Cenk İşler atar.Maçta 1 kırmızı kart ,3 sarı kart olur.Kırmızı kartı 73. dakikada Manisa'dan Eren Aydın görür.Sarı kartları da 22. dk Manisa'dan Dilaver Güçlü,Eskişehir'den 56. dk Doğa Kaya ve  77. dk Ragıp Başdağ görür. 7 kere korner olur 5'i bizim 2'si Manisa'nın. 6 frikik 3'ü bizim 3'ü onların.Youla 12 km koşar.İvesa 2 net pozisyonu kurtarır,Ümit kaleci ile karşı karşıya topu direkten döner.Manisa'nın kornerinde kafayı vuran Nadarevic,topu .... neyse fazla abartmayalım.Son olarak maçın hakemi Yunus Yıldırım.

Özgür bu ne kardeşim LOLLOLLOL Offf ne güldüm yaaaaaa LOLLOLLOL

Hocam daha neler görüyosun söyle bizlere...LOL
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
esesliburak Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliburak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 00:09

Türkçe yazınız.

MOD
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 00:38

hyr dikkad eddisiysen son iki senedir lig bitiminde gs ile sivas oynuo onceki sene gs samp olmustu sivası yendı bu senede bjk oldu ama son hafda gene gs sivas
Öncelikle foruma hoşgeldin... Forum kurallarını bir okuyabilir misin canım kardeşim..
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 00:40
Arkadaşlar her sene yeni kura çekilir, geçen sene kura çekilmemesi gib birşey olamaz.Sadece her sene belli olan bir fikstür vardır numaralarla kodlanmış.Mesela ilk hafta 1-2, 3-4, 5-6... diye gider..Her takım temsilcisi gider bir numara çeker.Buna göre fikstür belirlenmiş olur.Ancak aynı stadyumda oynayan takımların maçlarının aynı hafta içerde olmaması için kura çekilmeden o takımlara direk numaraları verilir.(Son cümlede yanlışlık olabilir ama ben böyle hatırlıyorum) Son hafta aynı takımların oynaması bir tesedüftür sadece.
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 00:51
Kurayı canlı verecek kanal varmı ? Ligtv ve futbolsmart yayın akışlarında yok
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
squall Liste gör
Yazar

Bora
Yer: United States
  Alıntı squall Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 01:08
Avantaj saglamasi acisindan umarim bu sene 3 cucuklerden birini takip ederiz fiksturde. Yanlis hatirlamiyorsam gecen sezon biz Bursasporu, fb de bizi takip etmisti.

Tahmin ediyorum ilk macimiz deplasmanda Antalyaspor ile olacak.

Gecen sene fikstur cekilisi televizyonda canli yayinlanmis miydi?

Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 01:59

Geçen sene de kura çekildi ve aynı şekilde bunun gibi tahminler yapıldı. Bende İst. Bel. Deplasmanı diye attım tuttu. Eğer eminde olmak istersen üye mesajı bul seçeneğinden görebilirsin. Bu sene de attım bakalım sonuç ne olacak. :)
Belki Bir Gün!
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 02:07
Hiç meraklanmayın ilk maç içerde Diyarbakırla.
Skor : 2-0 galibiz.
Kırmızı Kart : Yok.
Goller : Youla, Ragıp.( Ragıp ceza sahası dışından atacak.)Bu kadar detay yeter devamı maçtan sonra... LOL

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 74>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır