eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es-Es Dizisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 238>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 20:13

dün adalarda bir film çekimi vardı sanırm. 3 kelimeden oluşuyordu filmin adını unuttum. bilen varsa yazarsa sevinirim. ahmet mümtaz taylan ve melis birkanı da esparka giderken görmüştüm dün akşam

Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 20:35

Eskişehir, Türkiyenin Hollywoodu olma yolunda ilerliyor desenize..

Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 20:36
"Adını Sen Koy" olabilir mi çekimi olan film? Şu linkten aşağıdaki bilgileri buldum. Yazan ve yöneten Eskişehirli Tuna Kiremitçi. Oyuncular da sizin söylediklerinizle uyuyor.

http://mk-mk.facebook.com/pages/ADINI-SEN-KOY/85442214004?v=info

Oynayan:Melis Birkan, Cemal Toptaş, Ahmet Mumtaz Taylan, Ali iL, Itır Esen, Burhan şeşen
Senaryo:Tuna Kiremitçi
Yöneten:Tuna Kiremitçi
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 20:47
Alıntı yapılan erman_26

"Adını Sen Koy" olabilir mi çekimi olan film? Şu linkten aşağıdaki bilgileri buldum. Yazan ve yöneten Eskişehirli Tuna Kiremitçi. Oyuncular da sizin söylediklerinizle uyuyor.

http://mk-mk.facebook.com/pages/ADINI-SEN-KOY/85442214004?v=info

Oynayan:Melis Birkan, Cemal Toptaş, Ahmet Mumtaz Taylan, Ali iL, Itır Esen, Burhan şeşen
Senaryo:Tuna Kiremitçi
Yöneten:Tuna Kiremitçi
evet adını sen koy :D hatırladım. bakalım hafıza ile ilgili sorun yaşıyordum. teşekkürler
Yukarı
avrupasimsek Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun A.
Yer: Almanya
  Alıntı avrupasimsek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 21:07

Es-Es Kampüs - Es-Es Kampüs dizisi Atv

'Es-Es Kampus', sıkı ve sert bir gençlik dizisi... Konusu şöyle: Uras sabıkalı bir gençtir. En kötü anında tesadüf eseri tanıştığı Işık Hoca sayesinde yeni bir başlangıç yapmak ister ve üniversiteye kaydolur. Yeni hayat, yeni şehir, yeni arkadaşlar, kampus hayatı, okul masrafları için çalışmak... Hele bir de aşık olursa... Ama hapisten kaçan ağabeyi Tercan, izini bulur ve geçmişi yine Ufuk'un yakasına yapışır.
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 21:08
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Aldığım bir duyumu aktarayım.
Dizinin senaryosu, Nuri Alço'ya aitmiş.
Ve bence Eskişehirspor içinde geçecektir.

Reklamın iyisi kötüsü olmaz.Reklam Reklamdır...

o zaman içinde kesin Eskişehirspor geçer hafta sonu maçlar, hafta içi dizi çekimleri, dersler vb çok yorulcazLOLLOLLOL
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 21:10
bugün görüşmüştüm es-es dizisi için bir çocukla . dedim Eskişehirspor geçecek mi dizide senaryoyu okudunuz mu diye. o da daha okumadığını ama Eskişehirde geçen bir dizide Eskişehirsporun muhakkak olacağını söyledi
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 21:14
Acaba kaç Temmuz'da başlayacak yayına ?
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 21:19
İşin içinde Nuri Alço varsa bende bu dizide oynamaya talibim.

.şaka.

:)
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
KaOs Liste gör
Yeni Yazar

Barış AYETKİN
Yer: Dorlion
  Alıntı KaOs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 21:23
Nuri Alço bugünlerde sıkça Eskişehir'e gelir gider oldu.. Sebebi bu dizi ozaman...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 238>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır