eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Ticaret Odası Başkanını kınıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Savas33es Liste gör
Yazar

Savas
Yer: Bursa
Online Durum: Offline
  Alıntı Savas33es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 00:40
Bağış denilen bir  olay var. ETO ıstese otobus alabilir. Bunlar ezelden sevmezler esesi hepsi istanbul  özentisidir.
Yukarı
Savas33es Liste gör
Yazar

Savas
Yer: Bursa
  Alıntı Savas33es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 00:48
İsteyen istediği yere bağış yapabilir. Medeni kanun ve borçlar kanunu var.  Tüzel kişikler yarı resmi kuruluşlar isterse yönetim kararı ile harcama yaparlar.
Yukarı
eseskolik Liste gör
Yazar

Ferdi
Yer: eskişehir
  Alıntı eseskolik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 03:38

Arkadaşlar ben onayladığım için söyleniyorum eto yu ama , daha kombine satışları o kadar düşükmüş ki aldığım duyumlara göre Angry burdan ahkam kesiyoruz başkalarına takıma destek olmuyorlar diye ama biz bi kombine meselesini  bile halledememişiz , iğneyi kendimize çuvaldızı başkasına hesabı , çok üzgünüm ama acı gerçekler de böyle Big%20smile
biz eski-şehirliyiz oleyyy
Yukarı
onuronat Liste gör
Yazar

onur onat
Yer: Yenibağlar
  Alıntı onuronat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 04:08
tekrar anlaşıldı ki Eskişehirsporumuzun gerçekten taraftarından başka kimsesi yok.. keşke bizde olsada biletleri 100 liradan 200 liradan alsak, para toplasak otobüs hediye etsek futbolcu alsak vs.. nerde bu güzelim şehrin işadamı oda başkanı. bir tane otobüs için yaptıklarına bak yazık.. başkanın yerinde olsam bu adamları stadtan içeri sokmam..
Her Zaman Her Yerde En Büyük, Tek Büyük Sensin Es-Es im
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 09:25
Alıntı yapılan Savas33es

İsteyen istediği yere bağış yapabilir. Medeni kanun ve borçlar kanunu var.  Tüzel kişikler yarı resmi kuruluşlar isterse yönetim kararı ile harcama yaparlar.

ETO,TOBB'ne bağlı.Kayıtları denetime tabi.O yüzden istediği gibi harcama yapamıyor.Ama Halil Ünal'ın dediği gibi yapabilir.Kendi üyelerinin kullanımı için otobüs alabilir.Daha sonra da bu otobüsü Eskişehirspor'a tahsis edebilir.Otobüsün mülkü Eskişehirspor'da değil ETO'da olacak.Eskişehirspor sadece kullanacak.
Halil Ünal Pancar Koop'dan bu işleri biliyor.
Ama bir sorum var Halil Ünal'a?
Pancar Koop'un trilyonları var.Hatta Şeker Fabrikası satışa çıkınca almaya da talip.
O zaman Pancar Kooperatifi niye almıyor otobüsü??????? 
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
Yer: Turkey
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 09:31
Sezon açılışını ücretsiz yapmasınlar. En az kapalı 20, vip 50, açık 10 lira yapsınlar. Kombineler geçmesin. 10.000x10= 100.000 açıktan, 3.000x20= 60.000 kapalıdan 40.000 vip ten falan gelir. Al sana  200.000 tl. geriye bi 200.000 falan kalır. Bi şekilde onuda hazırlık maçı falan ayarlanır tamamlarız. Hani derler ya kasaba minnet edeceğine. Bu otobüsü gene biz alırız. Arkasınada yazdırırız cümle aleme ibret "Taraftarım sağolsun" diye.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 09:32
Alıntı yapılan 26_Serdar_26

Alıntı yapılan Volkan

Hayır anlamadığım tek nokta : Bursa Ticaret Odası Bursa'ya otobüs alırken yasalar izin veriyor , Bursa Belediye Başkanı Bursa Stadı için elinden geleni yaparken yasalar izin veriyor  da Eskişehir'e gelince bu yasalar neden hep karşımıza çıkıyor ?

Aynen bende volkan kardeşim gibi düşünüyorum...Neden Biz ?

Onların ki Başkan'ı geliride gideri de kuruşu kuruşuna açıklıyor.Başkasının sırtından ahkam kesmiyor.Bir kağıt parçasında gelir-gider tabloso tutmuyor,taraftarın önünde kimseyi küçük düşürmüyor vs.vs.vs.
Bundan önceki kongre de Nebi zaten rezil etmişti Halil Ünal'ı.Ama yine allem etti,kallem etti, en önemlisi Rıza Zeydan'ı kendi çıkarlarına alet etti ve yine geldi başkan oldu.

Yukarı
akkoray Liste gör
Deneyimli Yazar

Koray
Yer: Turks and Caicos Islands
  Alıntı akkoray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 10:15
Alıntı yapılan Önder Baloğlu

ETO ve ESES otobüsü

"Kimse Eskişehirspor efsanesiyle aramıza giremez ve bu konuda bizi sorgulayamaz…"
Bu sözler Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Harun Karacan´a ait…
Salı günü yapılan ETO Meclis toplantısında devam ediyor Karacan:
"Eskişehir´de bir tek ETO yok. Eskişehirspor´a yardım yapabilecek ETO gibi çok sayıda kuruluş var. Bu iş öyle birkaç kişinin istemesiyle olmaz…"
Karacan´ın haklı olduğu yönler var…
"Eskişehir´de bir tek ETO yok…"
Örneğin ESO var…
Biliyorsunuz, konu gündeme bile alınmayan Eskişehirspor´a otobüs alınmasıydı…
Ama Eskişehir Sanayi Odası´nın Başkanı "Otomotiv" denilince yerinde duramıyor!..
"Sanayisi bile ahlak bozarmış ya!.."
Neyse, dönelim ETO´ya…
Ne diyor Karacan:
"Bu iş öyle birkaç kişinin istemesiyle olmaz…"
Bir Fenerbahçe maçından önce çıkan yazılar nedeniyle bütün stad bağırıyordu:
"İ… Tercüman, İ… Rıdvan!.."
Kulakları çınlasın, "Rıdvan Uysal" aynı anda takım kadrolarını geçiyordu İstanbul´a… Telefondaki kişi sesleri duyunca sormuştu Rıdvan abiye:
"Hayrola neden bağırıyorlar öyle?"
"Birkaç arkadaş şaka yapıyor abi!"
O birkaç arkadaş 17 bin kişiydi…
Ve bir öneri…
ETO´nun dönem sonuna kadar 43 toplantısı daha var. Meclisin 125 üyesi bu toplantılardan oturum hakkı olarak 40 TL alıyor…
Üyeler huzur hakkında feragat etse, ederi 215 bin lira olur. Yani 215 milyar…
ETO yönetim kurulunun da 43 toplantısı daha var.
Huzur hakkı tutarı 6880 TL…
Her ikisinin toplamı 221 bin 880 TL eder…
Bu haklara bugün herhangi bir banka 190 milyarı peşin öder…
"Alın size Eskişehirspor´a otobüs parası…"
Kalanı tamamlanır…
"Hepsi 125 kişi…"
Gönüllerinde Eskişehirspor sevgisi yatıyorsa, bu kadar kolay…
"Üstelik birkaç kişi değil, milyonlar teşekkür edecek ETO´ya…"

Çok yerinde tespitler yapmış Önder Baloğlu...
Bakalım Harun Karacan ne cevap verecek şimdi?

"Meftunuyuz Hayranıyız"
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 10:30
Benim merak ettiğim birşey var... trabzon maçında da yönetime bir kaç arkadaş bağırıyordu galiba... neden basın çok üstüne gitmedi?
Kırmızımız; aşkın, Siyahımız; kapkara da olsa umudun rengidir.
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 10:34
Alıntı yapılan es_emre26

Ayıptır söylemesi ben varım Embarrassed

Emre ne ayıbı helal olsun sana.Hiç bulaşmamanı isterim.
Ben hiç bulaşmadım ve bunun da artısını cok gördüm ;)
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır