eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Ticaret Odası Başkanını kınıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
soldier Liste gör
Yazar

kamil
Online Durum: Offline
  Alıntı soldier Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 11:55
Kardeşlerim geçin bunları.Oyuna gelmeyelim. Her gün yeni bir hedef gösteriliyor. Biz bunlarla uğraşırken yönetim saman altından su yürütüyor. Sezon sonundaki tepkimiz nedeniyle şimdide stat müdürü görevinden oldu. Şimdi pankart sokun da göreyim bakalım. Yönetim biraz şahsiyetli olsaydı o tepkiden sonra istifa ederdi.Şimdi ne yüzle çıkacaklar merak ediyorum. Ama bizler yok ETO yok ıvır zıvır la uğraşırsak yönetimde rahat rahat işini yürütmeye devam eder.
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 12:19
Alıntı yapılan kitapcıES

Alıntı yapılan kırmızışimşek

Bu iş bir yanlışlıklar silsilesi şeklinde gittiğinden ortaya çıkan hiç bir tablo beni şaşırtmıyor..

Ümit Karan'ın imza töreninde bende oradaydım ve o gün Harun Karacan'ın koltuğunda bende oturuyor olsaydım bugün o konuyu meclise bende taşımazdım...

Harunnnnnnnnnnnnnn......diye bağıran bir başkanımız var ki biz çaycıya böyle seslenmiyoruz..Bereket karşısındaki insan aklı başında saygıyla ayağa kalkıp meram anlatmaya çalışıyor ama yetmiyor Halil başkan taraftarı üstüne salıyor bu defa hala iyi niyetli olan insan orada oturuyor ve yine dert anlatmaya çalışıyor...

Bakınız Alicengiz oyunlarına şimdi otobüsümüz yok ETO almadı,açığın üstü kapanmadı Büyükerşen yapmadı, başkanımız ne yaptı?

Arkadaşlar gösterilmiş hedeflere biz böyle ok gibi fırlarsak yönetimde,başkanda uyur,bizim isteklerimizin hepsi ceplerde durur...Angry

Murat eline sağlık kardeşimClap

Özellikle öfkeyle şehir yöneticilerine, oda başkanlarına sallayan arkadaşların dikkatle okuması gereken bir mesaj.

İstemesini bilmek de çok önemli.
Eskişehirspor başkanı ETO,ESO'dan bir şeyler istemek için başkan olmadı.
Koca başkan'a yakışıyormu taraftar önünde ETO başkanını hedef göstermek.
Ben olsam ETO'nun yerinde bu olaydan sonra otobüs değil lastiğini bile almam.
Benim meclis üyesi bir tanıdığım var.Ona dedim ki çağırın Halil Ünal'ı meclise ne istiyorsa oraya gelip istesin dedim.Sizde Haliiiiiilllll süyle bakalım paraları nasıl harcıyon,açıkla bakalım şu mali durumu diye bağırın dedim.
Ayrıca burada yazanlar gibi ETO Eskişehir'in sırtından filan geçiniyor lafları ne kadar yanlış onuda bilmeleri lazım.
ETO nedir,Eskişehir'dir.ETO'nun 10 binin üzerindeki üyesinin hepsi Eskişehirde ticaret yapan esnaflardır.Stadın yarısı çalışan işçi memursa diğer yarısı da bu esnaf abilerimizdir.Ve bu çalışan insanların bir çoğuda bu ETO üyesi şirketlerde çalışmaktadır.
ETO biziz aslında.Harun Karacan'da bizim başkanımız.Aynı Halil Ünal gibi.
Keşke Harun Karacan Eskişehirspor Başkanı olsa.
Dolmaya,dolduruşa gelmeyen,üyelerinin,meclisin fikrini almaya çalışan,açık,şeffaf bir başkan.
Harun Karacan'ı eleştirmek yerine onu başkan yapmaya çalışmak bana göre daha doğru.
(Harun Karacan'ı da doğru dürüst hiç tanımam.Sdace 1-2 görmüşlüğüm vardır) 
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 12:20
Alıntı yapılan alican_eses

Bugün birazdan ETO toplantısı var. Konulardan biride Eskişehirspor Otobüsü, öyle bi yapımız varki bi iş o anda olmayınca hemen sallayalım arkasından, küstürelim.. insanları küstürmek hiç bi işe yaramaz düşünün sarar küs haliyle geçen sene borçları sildi bide küs olmasaydı düşünsenize sararın bize yapacağı sponsorlukları.. Az önce bi tanıdığımla karşılaştım toplantıya gidiyordu bana gülerek sordu ESES'e otobüs aldıralım mı diye bende aldırın diyince büyük ihtimalle alınacak dedi...

Başkan Harun Karacan toplantı sonunda bu konuyla ilgili yaptığı konuşmada; "Eskişehir´de bir tek ETO yok. Eskişehirspor´a yardım yapabilecek ETO gibi çok sayıda saygın kuruluş var.Bu iş öyle bir kaç kişinin istemesiyle olmaz" demesi meclis üyelerini şaşırttı.

Güzel kardeşim yukarıda da okuduğun gibi Karacan stadyumda , Halil Ünal'ın hiç de şık olmayan emrivakisi üzerine bunu ilk toplantıda gündeme getireceğini belirtmesine rağmen "Eskişehir'de sadece ETO yok" deyip oylamaya sunmadı. Benim bahsettiğim budur. Şimdi , belki de esnafın ve halkın tepkisinden çekinip bugün gündeme getirecekse biz nereden bilelim? 

Başkasının parasını harcamak insana kolay gelir. Ancak ben çok fazla param olmadığı için taraftar ürünleri alıyorum , her maça gidip biletimi alıyorum. Böyle yardım ediyorum. Biraz fazla parası olan da taraftar ürünü almayıp , bazı takımların maçlarında başkandan bilet talep edeceğine , toplansınlar otobüs için yardımda bulunsunlar. Yok işte , mevcut durumumuzda kalıcı gelir kapımız yok!

Burada karşı çıkanlar belki yöneticilere güvensizlik duyuyorlar , belki Halil Ünal'ın bu öneriyi gizli değil de taraftarın önünde sunmasına kızıyorlar yada böyle yardımlarla geçineceğimize kendi kalıcı gelir kapımızı oluşturalım diyorlar ancak bunların hiçbirinin hemen olmayacağı kuşkusuz bir gerçek. Bu senelerdir böyle gelmiş. Neredeyse hiçbir yönetim kalıcı kaynaklar oluşturmamış , nedeni belki de taraftar baskı uygulamadığı içindir. Senelerdir organize olmayıp , bugüne kadar gelip geçen yönetimlere sesini duyurmayıp , yönetimlerin Eskişehirspor adına ciddi kalıcı gelir kaynakları oluşturması için bugüne kadar baskı uygulamayan 15-20 yaşlarındaki bu forumda hor görülen kullanıcılar mı , yoksa 30-50 yaşları arası kullanıcılarımız mı? Mesela Halil Ünal seçimlerde diğer listeleri yırttırırken , ben de dahil kimse sokağa çıkıp bu durumu protesto etmedi.

Bana kalsa mevcut otobüsle devam ederim , ancak belki de yeni transfer edilecek oyunculara tesisler ve imkanlar gösterilirken gösteriş olması için , belki de mevcut futbolcularımızın talebi oldu diye yönetim yeni bir otobüs alma kararı almış. Ben de diyorum ki , kombine almamış veya almayacak ETO üyeleri , otobüs için maddi yardımda bulunsun. Yardım gönül işidir , istemeyen de bulunmaz. Böylece , biz de burada sayfalarca tartışmaz ve neyin ne olduğunu biliriz.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 12:21

Bu iş bir yanlışlıklar silsilesi şeklinde gittiğinden ortaya çıkan hiç bir tablo beni şaşırtmıyor..

Ümit Karan'ın imza töreninde bende oradaydım ve o gün Harun Karacan'ın koltuğunda bende oturuyor olsaydım bugün o konuyu meclise bende taşımazdım...

Harunnnnnnnnnnnnnn......diye bağıran bir başkanımız var ki biz çaycıya böyle seslenmiyoruz..Bereket karşısındaki insan aklı başında saygıyla ayağa kalkıp meram anlatmaya çalışıyor ama yetmiyor Halil başkan taraftarı üstüne salıyor bu defa hala iyi niyetli olan insan orada oturuyor ve yine dert anlatmaya çalışıyor...

Bakınız Alicengiz oyunlarına şimdi otobüsümüz yok ETO almadı,açığın üstü kapanmadı Büyükerşen yapmadı, başkanımız ne yaptı?

Arkadaşlar gösterilmiş hedeflere biz böyle ok gibi fırlarsak yönetimde,başkanda uyur,bizim isteklerimizin hepsi ceplerde durur...Angry
Sağolasın Kırmızışimşek, okumayan kalmasın diye alıntı yaptım..

Clap
# Direnmüdavim....

Yukarı
OgnEStanbul Liste gör
Yazar

Ogün Burak AYDINER
Yer: EStanbul
  Alıntı OgnEStanbul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 12:36

Çok tebrik ederim inanın birçok kişinin hislerine tercüman olmuşsunuz..
Açığın üstü BELKİDE kapanmayacak, yeni otobüs BELKİDE alınmayacak, pekala bunların suçlusu kim olucak taraftara göre ?
Tabi ki ETO! tabiki Büyükerşen!

Tebrikler Halil Ünal, bu işi iyi yapıyorsun! ClapClapClap
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 13:02
Alıntı yapılan sezginsecil

Alıntı yapılan 26_26_26

Halil Ünal'ın sazanları diyesim geliyor arkadaşlara ama diyemem, çünkü onlarda renklerimin sevdalılarıSmile

Peki Ahmet abicim , Karacan'ın hafta içinde meclis gündemine bu konuyu getiririm deyip , ardından meclis gündemine sokmamasına ne diyorsunuz?

ETO Başkanına,Haruuunnn alıyormusun Otobüsü,söz veriyormusun bu taraftar.B.BELEDİYE Başkanına,Hocaam kapatıyormuyuz açığın üstünü,tamam dersen proje hazır (nasıl hazırsa oda meçhul).
Bu tarz bir konuşmayla taraftarlara hedef gibi sunulan insanların içinden o işi yapmak gelirmi...! Ama ok yaydan çıktıktan sonra o Otobüste alınacaktır.
Güzel kardeşimSmile

Alıntı yapılan nörones

Alıntı yapılan 26_26_26

Levent Kızıl, Bursaspor'un başkanı olduğu dönemlerde bizim otobüsümüzde çok yeniydiSmile

Eskileri yapıştırmak hoş olmuyorOuch

burada amaç eskileri yapıştırmak değil konuyu iyi okursan ETO BAŞKANINI KINIYORUZ sayın abicim yani isterse odaların neler yapabileceğini anlatmaya çalışıyoruz. mevzu eski veya yeni otobüs olayı değil...
Levent Kızıl olmuş yada Yazıcı olmuş konu o değil,Bizim başkan gidip ziyaret edipte görüş almışmıdır ETO Başkanından,Belediye Başkanına şöyle bir projemiz var açığın üstünün kapatılmasıyla demişimidir acaba! hayır, ama alınca eline mikrofonu tutabilene aşkolsun...
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 13:14

Sayın başkan imza töreninde bir kısım taraftarı dolmuşa bindirip yollamış Harun Karacanın üstüne.Kendisi de bu arada arabasına atlayıp bir kısım menajerleride yanına alarak Taps te  bu işide yıktık birilerine diyerek kadehler kaldırıyordu.

SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
smand 26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı smand 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 13:27

sayın başkanın imza töreninde emri vaki yapması yanlıştı.Ama hatırlayın ki geçen sezon takım küme de kalmaya çalışıyordu ve futbolculara para bulunmaya çalışılıyordu. Ve koca şehirde 1965 liler derneği  ile birkaç esesimizi seven işadamları verdi parayı. şimdi de otobüsün sadece kullanma hakkını istiyor ama sayın ETO başkanı gündeme bile almıyor ve almayacaktır. Her nekadar ben dahil bu yönetime tepki göstermeme rağmen Esesime madd, ve manevi destek sağlamaya çalışıyorum. Başka ESES yok!!!!!

Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Eskişehir
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 13:29
Hasan Karacan ve Yılmaz Büyükerşen in orda olması zaten beni çok şaşırttı.
Hasan Karacan ı bilmiyorum futbol ile ilgisi ne ama Büyükerşen i hepimiz tanıyoruz düşüncelerini biliyoruz futbol hakkındaki..
Çağrılma nedenlerinide Başkan söyleyince hepimiz anladık tabi onlarda geç de olsa farkettiler ne yapacaklarını şaşırdılar... Tabi bizde tribünde olduğumuz için olay da anlık geliştiği için bir kıvılcımla bazı tezahuratlarda bulunduk...
Bana göre başkanın yaptığı da bizim yaptığımızda ayıptı biri beni bir işe zorlasa yapacak olsamda yapmam ... Çoğu insan emri vaki den hoşlanmaz...
Hasan Karacan almasa da ona bir şey diyemem zorunda değil... İstese yaparmı yapar ama bu başkan güven vermediği için yapmaması normal karşılanmalıdır...
Başkanın stad proje aşamasında bitince sponsor arayacağız dediği sponsor Büyükerşen se zaten yapacak bir şey yok...  
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 13:35
Eğer Kulübe Başkansan çare üreteceksin, bulacaksın bulamıyorsan  gidip bir kanalla anlaşarak Beyaza rakip olarak şow proğramı yapacaksın.
Eskişehirde Başkanlığın sorumluluk olduğunu anlatmaya çalışan oda Başkanlarını Taraftarın önüne atıp yem yapmıyacaksın.

Artık Taraftarımızda bu oyunlara gelmemeli 2B de değiliz Boya badana devirleri geçti.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır