eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 130131132133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2009 saat 17:42
Öncelikle hayırlısı olsun diyorum,olaydan daha yeni haberim oldu.
ÖTO bir felsefeydi ve ben bu felsefeyi destekliyorum ve biliyorumki benim gibi biçok insan daha bu görüşte bu düşüncede.
Yani bence biten birşey yok,tekrardan azda olsa cokta olsa birlikte birşeyler yapmaya calışmalıyız.

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
eseskolik Liste gör
Yazar

Ferdi
Yer: eskişehir
  Alıntı eseskolik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 03:12

Bu ne yaw çok alakasız mevzulara dönülmüş gibi bu başlıkta ama olsun , birilerinin bişeyler  yazması yine de iyidir , ben de bikaç şey eklemek isterim , pes etmek sadece acizlere mahsustur , her zaman ümit vardır ta ki can çıkana kadar , çıkmadık candan ümit kesilmez hesabı , yeniden kendimizi toplamalı ve herşeye rağmen yeni sezona taptaza bir enerjiyle girişmeliyiz Clap Clap Clap
biz eski-şehirliyiz oleyyy
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 11:50
Alıntı yapılan eseskolik

Bu ne yaw çok alakasız mevzulara dönülmüş gibi bu başlıkta ama olsun , birilerinin bişeyler  yazması yine de iyidir , ben de bikaç şey eklemek isterim , pes etmek sadece acizlere mahsustur , her zaman ümit vardır ta ki can çıkana kadar , çıkmadık candan ümit kesilmez hesabı , yeniden kendimizi toplamalı ve herşeye rağmen yeni sezona taptaza bir enerjiyle girişmeliyiz Clap Clap Clap

Ferdi abi, öyle şeyler olduki.. Gerçekten ÖTO toplantılarına gelen iyi niyetiyle bu işi koşturan insanlar bile tabiri caizse küstürüldü.
Artık sanmıyorum bu saatten sonra bi kaç kişi hariç, geçen yılki ekipten , ÖTO'u yürütecek insanların olacağına..
KoreoESES
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 12:21
arkadaşlar ne zamandır bende bu başlığı arıyordum..
stadyuma astığınız pankartları taktirle karşılamıştım ama lütfen astığınız pankartları astık iş bitti diye düşünmeyin olurmu bu pankartları sonuna kadar takip de edin son bir kaç aydır bu pankartlar yırtılmış solmuş parçalanmış adeta birer paçavraya dönmüş ve çok kötü bir görüntü veriyor. BENCE PANKARTLARI ASMAK KADAR YERİ GELDİĞİNDE BUNLARIN DEĞİŞMESİ YADA KALDIRILMASIDA ÖNEM TAŞIYOR..
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 12:24

aynı şekilde "sevdan bir ateş" showunda kullanılan kulamşlarda stadda adeta paçavraya  dönmüşler.. SHOW TAMAM AMA SONRASINI DA LÜTFEN DÜŞÜNELİM VE SORUMLULUĞU ALALIM..

Yukarı
eseskolik Liste gör
Yazar

Ferdi
Yer: eskişehir
  Alıntı eseskolik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 03:54
Alıntı yapılan enES26

aynı şekilde "sevdan bir ateş" showunda kullanılan kulamşlarda stadda adeta paçavraya  dönmüşler.. SHOW TAMAM AMA SONRASINI DA LÜTFEN DÜŞÜNELİM VE SORUMLULUĞU ALALIM..

Clap Clap Clap Aynen her işi başlamak kadar bitirmek ve güzel sonlandırmak da önemlidir , emek verilen şeylere sahip çıkalım
biz eski-şehirliyiz oleyyy
Yukarı
esessev Liste gör
Yazar

ahmet kaklıkkaya
Yer: esk.gökmeydan
  Alıntı esessev Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 03:58
ö.t.o. nun faliyetlerini durdurduğunu hatırlatım...geçmiş sayfaşaro bi inceleyin isterseniz!!!
gökmeydanlı sarı
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 15:13
ö.t.o faaliyetlerine son verip,başlatmış olduğu "örnek taraftar"kampanyasına nokta koydu.başından beri örnek olmak adına etkili ve güzel çalışmalara imza attı..bu sayede genel anlamda taraftarlarımız inceden inceye bilinçlenmeye başlayarak adeta kabuk değiştirdi..her ne kadar adını ö.t.o koyarak bu isimle yola çıkılsa da sonradan bu oluşum bandoeses oldu,koreoeses oldu.bünyesinden her zaman güzel şeyler çıkardı.. ö.t.o sadece bizim için bu yoldaki somut ismimiz oldu.adı zaten hiç önemli de olmadı açıkçası.ha Ö.T.O olmuş ha B.E.T. olmuş.felsefe herzaman aynı idi çünkü..

başından beri söyledim yine söylüyorum,Ö.T.O diye birşey yoktur.olmadı da zaten..hiçbir zaman bizimde adımız bu olsun,guruplaşalım dernekleşelim demedik..bağımsız eskişehirsporlular olarak,bazı kanayan yaraları tedavi etmeye ve bu anlamda yaktığımız kıvılcımı,bizim gibi düşünen insanları bir araya getirerek kor haline getirmeye çalıştık..bizler hiç bir isme ait olmadan ESKİŞEHİRSPOR var oldukça,varolmaya devam edeceğiz..
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 12:33
Arkadaşlar spor sitelerinde Eskişehirspor ile ilgili haberleri okuduktan sonra genellikle yapılan taraftar yorumlarına bakarım.İstanbul takımlarıda dahil olmak üzere hemen hemen bütün aklı başında diğer takım taraftarları hakkımızda hep güzel ve bizi gururlandırıcı yorumlar yapmışlar.Eskişehirspor taraftarının büyüklüğünden bahsetmişler.Eskişehir deplasmanına gelenlerin hiç birisi unutamamış bu atmosferi...Espana ile anılır olmuşuz iyicede..Espana nın adı Es Espana olmus :) Yenik durumda olsa bile hiç susmadan takımını destekler demişler..En iyi örnekleri Trabzonspor ve Denizlispor maçları verilmiş..Bunları burda paylaşmamın sebebi Eskişehirspor taraftarı çok büyük bir taraftardır.Herkes bunun bilincinde ve herkes bize sempati ile bakıyor..Kendimizi yeni sezondada bunlarla bahsettirelim..Gereksiz yerde evimizde ve gereksiz yerde deplasmanda yaşadığımız saçma sapan olaylarla bahsettirmeyelim..Ama her zaman da kendi şehrimizdeki Eskişehirspor kalesinide nasıl koruduğumuzu herkese gösterelim...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 00:24
Alıntı yapılan eseskolik

Alıntı yapılan enES26

Clap Clap Clap Aynen her işi başlamak kadar bitirmek ve güzel sonlandırmak da önemlidir , emek verilen şeylere sahip çıkalım

Enes abi ;

Belirttiğiniz kumaşlar plastik boyalı ve binlerce kişinin üzerinde geçtiği kumaşlardır.Sağlam olanların hepsini muhafaza altına aldık diğer şovlarda kullanmak üzere.

Aynı şekilde Galatasaray deplasmanındaki bir haftalık uğraş sonucunda ortaya çıkartılan ''SENİNLEYİZ'' pankartı yağlı boyalıydı ve onca yağmur yemişti herkes sadece bakmakla yetinmiş 5-6 kişiyle o pankartı taşımaya,orada bırakmamaya çalıştık ve hala elimizdedir.

Ben de şunu söylemek istiyorum : Herşeyi devletten beklememek,bir işin ucundan tutmak,bizim açımızdan baktığımızda da bunları söyleyebilirim size.

Aynı şekilde Ferdi abi bu sözlerim sana da gitmektedir.

Ayrıca bir şikayetiniz,öneriniz,biz kardeşlerinizle paylaşacağınız tecrübeleriniz de varsa memnuniyetle Cumartesi günü yapılacak KoreoESES toplantımıza tüm renkdaşlarımızı gibi sizleri de bekleriz.Smile

http://eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1794&PN=115

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 130131132133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,938 saniyede hazırlanmıştır