eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Ticaret Odası Başkanını kınıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ultras Liste gör
Yazar

şahin
Yer: Yıldıztepe
Online Durum: Offline
  Alıntı ultras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 23:41
Paranız yoksa para verelim otobüsün yerine SİZE binelim....!
dostmu dedin sen:@:@
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 23:45
 Eto başkanına laf atarken önce sorun şahsı adına neler vermiş Eskişehirspor a ,ondan sonra yargılayın adamı.ETO nun bir meclisi var tek başına alabileceği bir karar değil otobüs aldırma kararı.Derseniz ki adam başkan isterse aldırır; aldıramaz işte ,bugun Eto başkanıysa o meclisde bulunan insanlar sayesinde başkan,mecliste bulunanlar evet demezse eses için çivi bile çakamaz ancak kendi cebinden verir daha önceleri vermiş olduğu gibi.Yargılayacaksanız direk başkanı değil otobüs işine hayır diyen meclis üyelerini çıkarın ortaya onları yargılayın.
S.nalbant
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 23:46
Tek kelimeyle yazıklar olsun sizlere. Bu şehirden kazanın protokolün en tepesinde oturun o soğuklarda tarftar buz gibi havada maç izlerken siz çaylarınızı yudumlayın bu şehirden kazanın trilyonları götürün ve deyinki yok biz şunu yapamayız bunu yaparız gibi boş demeçler verin kardeşim sivas nasıl yapmış onlar ayrı cumhüriyetin ticaret odasımı? Tek kelime ile kınıyorum ve protesto ediyorum sizi kardeşim. YAZIKLAR OLSUN....
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 23:46
otobüsü alandanda Allah razı olsun almayandanda..sorun güven meselesi..ne hikmetse daha öncedende yazdığım gibi şehrin zenginleri yani para babaları bugüne kadar gelmiş geçmiş her yöneticiyi potansiyel hırsız olarak görüyor..

bu iş hiiç bir şaibeye mahal vermeyecek cinstendi oysa..otobüsü alacaksınız ruhsatı sizin olacak kullanım hakkı kulübün..kalkıpta  ne başkan nede bir yönetici bu otobüsü alıp evine götürecek durumda değildi..

dedimya  şu kulübe delikli beş kuruş yardım edendende ,etmek isteyip edemeyendende Allah razı olsun..

fakat ETO yönetiminin açıklaması çok enteresan.. diyorlarki ETO dan başka yardım ededilecek odalar var,kurumlar var ..kim bunlar seyyar tuhafiyeciler ve işportacılar odasımı?yada berberler odasımı?yada kahveciler odasımı?bunlar karınlarını zor doyuran,çarkalarını zar zor döndiren küçük esnaf ama adamlara helal olsun yeri geldiğinde bu odalar çıkarıp gönüllerinden kopan küçükte olsa meblağaları şakkk diye vermesinide becerdiler...

madem ETOolarak  başka oda ve kurumlarda var diyorsunuz o halde bu yükü paylaşır ilk adımıda siz atardınız..

yinde sağolun beyler...en azından ETO başkanı imza töreninde tarftarın karşısındaydı....
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 23:48
Lütfen eleştirmeyi bilelim. Argoya, küfüre kaymayalım.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
harun26180 Liste gör
Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı harun26180 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 23:55
Suç sadece harun karacan'damı yoksa işi bilmeyen halil ünal'damı tabiki ikiside hatalı takıma otobüs alıcaksan o kadar imza töreni yaptın bastır ümit karan formasını sat. Açılış bedava diyor başkanımız yap 15 tl gelenlere özel tişört dağıt. Bursaspor'a bakın tv'si bile var artık adamlar işi biliyor. Süper lige çıktıklarında şampiyon olan kadrosunun imzalı tişörtünü basıp satmışlar. Hadi halil ünal'ın kafası çalışmıyo çenesinin çalıştığı gibi diğer yöneticilerimizdede iş yokki.

Bir dahaki kongrede taraftar'ın içinden proje üretebilecek birini sokmamız şart oldu.
Yukarı
VOLKAN.YILMAZ Liste gör
Yazar

volkan yılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı VOLKAN.YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 00:08
Alıntı yapılan alyans999

Eto başkanına laf atarken önce sorun şahsı adına neler vermiş Eskişehirspor a ,ondan sonra yargılayın adamı.ETO nun bir meclisi var tek başına alabileceği bir karar değil otobüs aldırma kararı.Derseniz ki adam başkan isterse aldırır; aldıramaz işte ,bugun Eto başkanıysa o meclisde bulunan insanlar sayesinde başkan,mecliste bulunanlar evet demezse eses için çivi bile çakamaz ancak kendi cebinden verir daha önceleri vermiş olduğu gibi.Yargılayacaksanız direk başkanı değil otobüs işine hayır diyen meclis üyelerini çıkarın ortaya onları yargılayın.
Sn karacanın konuyu mecliste gündeme getirmedi diye biliyorum bu durumda meclis üyeleri nasıl hayır diyorlar anlayamadım bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim saygılarımla
VOLKAN.YILMAZ
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 00:10
Suç Sadece Harun Karacan da değil. Zor duruma düşüren Başkanımız Halil ÜNAL'da Suçludur. Süper Lig takımıyız otobüs istiyoruz daha doğrusu dileniyoruz. Süper lig'e çıkmısız otobüsümüz yok veya var yeterli değil.Herneyse, Akla Mantığa sığacak şey değil. Ben Harun KARACAN'dan önce Başkanımıza Kızarım. Madem Klubün otobüsü yok Sayın Başkanım ozaman SİZ NE İŞE YARARSINIZ.
Açıkca konusmak gerekirse Bende Harun KARACA'nın yerinde olsam aynısını yapardım. Çünkü Sayın Başkanımızın düşürdüğü durum hiç Hoş değil.
Kısacası Abilerim Kardeşlerim Renkdaşlarım Bu olay Ankaradan ÇOK Garip düşüdürücü gözüküyor.
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 00:15
 Kusura bakmayın ben 1. sayfayı hiç okumadan yazdım ama şuna eminim konu meclise gelse bile hayır diyeceklerdi,belki daha çok tepki almamak adına gündeme bile getirmediler.Yoksa Karacan ın geçen senelerde Eskişehirspor a şahsı adına yapmış olduğu yardımları bilen biliyor,elinde olsa otobüsü Etonun bütçesinden aldırır ama tek başına karar veremez.
S.nalbant
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 00:23
Ben kabullenemiyorum.Bu ve bunun gibi olayları.İsteme biçimi,vardı,yoktu,veremezdi...Sanki ülkede her iş kitabına uygun yapılıyor da ES-ES sözkonusu olunca ağız yapıyorlar.Buşehrin ekmeğini yiyorsunuz,bu şehrin en değerli şeyine değer vermiyorsunuz.Ayıp bence.Ayrıca o otobüsle bizim gözümüzdeki değeride paha biçilmez olurdu...
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,488 saniyede hazırlanmıştır