eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
Online Durum: Offline
  Alıntı KIRMIZIŞİMŞEK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 20:08
Yazıklar olsun Emre Toraman ve onun gibi değerleri bir hiç uğruna harcayan yönetime........Gerçekten formanın hakkını verdin..yolun açık olsun seni unutmayacak bu taraftar......
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 20:09
inşallah emre toramanı aramayız çok seviyordum oyununu tekmeye kafasını sokan birisi başarılar yeni takımında
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 20:55
Ben Emre Toraman'ın takımda kalacağı yönünde şüphem yok diyordum o yüzden hiç bakmamıştım bile gidenlere,bugün anasayfada gidenler listesinde görünce çok şaşırdım.

Yolun açık olsun Emre Toraman,her şeyden önce adamlığın ve isimsiz kahramanlığına,bu taraftar bu formanın hakkını vereni unutmaz.
Nefer
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 21:02
       2.Ligdeyken devre arası gelmiştin.Formamızı giydiğin ilk maç Antep Bld.takımıydı.Soğuk bir havada,buzlu bir zeminde hiç de fena maç çıkarmamıştın.Süper Lige yükselmemizde kuşkusuz önemli emeğin var.Dahası geçtiğimiz sezonun başında Paf takıma gönderilmen bile seni yıldırmamış,A takıma katıldığın andan itibaren performansın ile göz doldurmuştun.Verdiğin emekler için teşekkür ederiz,seni unutmayacağız...
Yukarı
ESYILMAZES Liste gör
Yazar

Ayhan
  Alıntı ESYILMAZES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 21:09
Emre Toraman kalsaydı keşke. Tam bir görev adamıydı. Üzüldüm doğrusu.
ESESLİYİZ
Yukarı
eses2638 Liste gör
Yazar

kazım
  Alıntı eses2638 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 21:16
bence hiç aramayacağımız oyunculardan biri 90 dakika boyunca toptan kaçan bi oyuncuydu
açıkça ben pek üzülmüyorum gitmesine.
Her sevdalının yüreğindedir.O ses kalsada son nefes her zaman her yerde en büyük ESES
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 21:29

Aynen bende aynı fikirdeyim.Bana göre emre çok çok sıradan bir ön libero.Oyunu sadece tek taraflı oynuyabiliyo.Açıkçası emre bank asya daki samsun deplasmanında formamızı yere attıktan sonra gözümde bitti.O günden sonrada takımda kalmasını hiç istemiyodum.Ama süper lige kadar gitmedi.Ama bence artık gitmeli bana göre çok sıradan ekstra bi iş de yapmıyo emre  toraman.Ayrıca potansiyel kırmızılık bir oyuncu her maça 10 kişi kalma tehlikesi ile çıkmaktan bıktım ben.Bir futbolcu bu kadar abartılı bi şekilde oynamamalı hırsıyla ama akıllı bi şekilde oynamalı.Bu yüzden emreye hiç ısınamadım gitmesi gerekio artık

Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 21:52
Güle güle emeklerin için sağol...
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 23:21
Verdiğin emekler ve akıttığın her damla ter için sana sonsuz teşekkürler emre kardeşim. Allah yolunu açık etsin herşey için teşekkürler EMRE TORAMAN.....
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
corona Liste gör
Deneyimli Yazar

emre özkara
  Alıntı corona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 23:48
Güle güle Emre...HErşey için teşekkürler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır