eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Ticaret Odası Başkanını kınıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Online Durum: Offline
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 20:14

ha işte hep böyle insanlar para kazanıyor, benim o kadar param olsa herşeyden çok sevdiğim ESES ime bi otobüs almazmıyım

SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 20:36
    Bu olaya birde yerel basın gözüyle bakalım.Malum yakın zamanda yönetimi istifaya çağırdı diye  taraftara sallayan bir kısım yerel basın bugünde konuyu gündemine getirmediği için ETO başkanına sallamış.
    Aynı yerel basın başkanın imza töreninde yaptığı davranışları manşetlerine taşımıştı ve bugün yaşanan olaylara bir nevi çanak tutmuştu.
    Eskişehirspor camiasının zarar gördüğü ve toplum nazarında imajının zedelendiği bu tip olaylarda bazı yerel gazetelerin katkısını gözardı edemeyiz.
kalender
Yukarı
SaDRaZzaM Liste gör
Yazar

Mustafa KAVAS
Yer: Turkey
  Alıntı SaDRaZzaM Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 20:54
Sakarya gazetesinin üçüncü sayfasında 9ncu sutunda foto şaka değil gerçek bölümünde "bize bir otobüsü fazla gördünüz" yazıp üzerine oğlumun resminin konulması bizim bu olayda ticaret odası başkanını ailecek kınadığımızı gösterir
BKŞ/MUSTAFA
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 21:05
Alıntı yapılan FairPlay

Alıntı yapılan sam@

ya sizden otobüs istedik abi uçak değil bu kadar zormu

Mercedes in ülkemizde satışa sunmuş olduğu otobüs modelleri olan Travigo Tourismo otobüslerinin fiyatları euro üzerinden şu şekilde

Mercedes Otobüs fiyatları kdv+ötv dahil

Mercedes Travigo 15 SHD 279.770 euro

Mercedes Travigo 17 SHD 329.588 euro

Mercedes Tourismo 15 RHD 222.316 euro

Mercedes Tourismo 17 RHD 247.929 euro

Alt tarafı 500 ile 700 milyarcık,ne olacak ki?İstedikmide birde en güzeli olsun isteriz ki,gösterişli olsun,mercedesten aşağısıda bizi tatmin etmez!!!Hatta uçak kadar hızlıda gitsin ki,ne kadar hızlı gidiyormuş diye de övünelim!!!Yoksa alana birde ala ala bunumu aldınız diye arkasından laf ederiz sonra!!!Yani sen 500 milyar olanı pas geç,700 milyarlık olanı dikkate al.Hadi buradaki Hases müdürü devreye girsin,600 milyara biter belki...Ama ikinci ele razıysak 300-400 milyarada  bulunur birşeyler.O zamanda ben sorarım,şimdikinin nesi var???

Sanıyorsam alınacak otobüs TEMSA'dan ve yarı fiyatına alınacak gibi bir laf geçiyor Halil Ünal'ın konuşmasında. Ben de mevcut otobüsün yetersiz olduğunu düşünmüyorum ama transfer konuları malum , sadece oyuncuyu parasal konularda ikna etmek yetmiyor. Bazen , özellikle yurt dışından gelen oyuncular , tesisleri ve kulubün sunduğu imkanları görmek isteyebiliyor. Türkiye'de bir çok kulüp de bizim mevcut otobüsten iyi otobüslere sahipler. Kulübümüz de ortalamanın altında kalmak istememiş olabilir.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
eses2638 Liste gör
Yazar

kazım
  Alıntı eses2638 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 21:20
arkadaşlar maalesefki eskişehirimizde işadamlarımız hiç esesimize katkı yapmıyor nedense ben kayseride görev yapıyorum burda herkes elinden geldiğinin fazlasını yapıyor hem kayserispora hemde erciyesspora bizim ne eksiğimiz var hem eskişehirden para kazan birazcık takıma katkıyı mazur gör gerçekten ayıp bu memleketten kazandığını buraya yatır...
Her sevdalının yüreğindedir.O ses kalsada son nefes her zaman her yerde en büyük ESES
Yukarı
eses esin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: eskişehir
  Alıntı eses esin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 21:55
     Dünyada en kolay iş başkasının parasını harcamaktır.1000 tane kombine fazladan alalım otobüsün parası çıksın diyen yok.Hep o versin bu versin şu versin.Sonrada kurumsallaşmaktan şeffaflaşmaktan bahsederiz.Önce biz ne istediğimize karar verelim.ETO otobüs verirse hayır denmez tabi ama neden vermiyor diye eleştirmek de hakkımız değil.saygılar...
Yukarı
sam@ Liste gör
Yazar

samet
Yer: bahçelievler
  Alıntı sam@ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 21:59
Alıntı yapılan sezginsecil

Alıntı yapılan FairPlay

Alıntı yapılan sam@

ya sizden otobüs istedik abi uçak değil bu kadar zormu

Mercedes in ülkemizde satışa sunmuş olduğu otobüs modelleri olan Travigo Tourismo otobüslerinin fiyatları euro üzerinden şu şekilde

Mercedes Otobüs fiyatları kdv+ötv dahil

Mercedes Travigo 15 SHD 279.770 euro

Mercedes Travigo 17 SHD 329.588 euro

Mercedes Tourismo 15 RHD 222.316 euro

Mercedes Tourismo 17 RHD 247.929 euro

Alt tarafı 500 ile 700 milyarcık,ne olacak ki?İstedikmide birde en güzeli olsun isteriz ki,gösterişli olsun,mercedesten aşağısıda bizi tatmin etmez!!!Hatta uçak kadar hızlıda gitsin ki,ne kadar hızlı gidiyormuş diye de övünelim!!!Yoksa alana birde ala ala bunumu aldınız diye arkasından laf ederiz sonra!!!Yani sen 500 milyar olanı pas geç,700 milyarlık olanı dikkate al.Hadi buradaki Hases müdürü devreye girsin,600 milyara biter belki...Ama ikinci ele razıysak 300-400 milyarada  bulunur birşeyler.O zamanda ben sorarım,şimdikinin nesi var???

Sanıyorsam alınacak otobüs TEMSA'dan ve yarı fiyatına alınacak gibi bir laf geçiyor Halil Ünal'ın konuşmasında. Ben de mevcut otobüsün yetersiz olduğunu düşünmüyorum ama transfer konuları malum , sadece oyuncuyu parasal konularda ikna etmek yetmiyor. Bazen , özellikle yurt dışından gelen oyuncular , tesisleri ve kulubün sunduğu imkanları görmek isteyebiliyor. Türkiye'de bir çok kulüp de bizim mevcut otobüsten iyi otobüslere sahipler. Kulübümüz de ortalamanın altında kalmak istememiş olabilir.

evet  bende öle duydum ama evet indirimli olur 1 sene 2 sene üstünde temsa reklamı yer alır ........otobüsümüz ankaraspor veya fenerbahçenin otobüsü gibi olsa süper olur çok gösterişli valla

İNADINA NEFER
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 22:17
Ümit KARAN transferinin olduğu günlerde gazetede yazılan bir yazı dikkatimi çekmişti..
Eskişehirspor Kulüp Başkanı Halil ÜNAL,Ümit KARAN'ın GS'den alacağı kalan 300.000 EURO'yu Ümit'e "Dert etme Ümit ben kendi cebimden ödeyeceğim" diyerek ikna ettiğini yazıyordu....
300.000 EURO tam da bir otobüs parası hemde en iyisinden...Bu kadar parayı çıkarıp vermek bu kadar kolay yani....Ama iş Otobüs almaya gelince "Kuruş Yok" ne kadar ilginç değil mi..??

Oysa birazcık akıllı başkan olsa idi...Otobüsün yanlarına sponsor firmadan iki adet reklam alırdı...
-Birisi ALPET... "Eskişehirspor deplasmanlara ALPET akaryakıtla gidiyor" diyerek...(Zira bizim ana sponsorumuzdur...)
-Diğeri Eskişehirspor 'un resmi içeceği...Bu Kalabak suyu olur,Kızılay Maden suyu olur...Redbull enerji içeceği olur vs vs vs...Slogan ise yine hazır "Eskişehirspor ...... içeceği içiyor "...

İmza töreninin asıl amacı inanın Ümit KARAN'ın imza atması değildir....Zaten onun için yapılsaydı iki laf etmesi için microfon uzatırlardı...Birde şöyle düşünürsek imza töreninde Büyükşehir Belediye Başkanının veya Ticaret Odası Başkanının ne işi vardı...Acaba davet mi almışlardı...
Neden o aralar yerel basında gündeme getirilen açığın üstü belediyeler tarafından kapatılsın ve Sivasspor ile Bursaspor örneklerinin yaptığı gibi bu işin muhatapları olan Ticaret Odası Başkanı vardı...Neden başka şehrin ileri gelenleri yoktu...Bunlar bir planın parçası idi...Taraftar önünde sıkıştırmak ve kendi başarısızlığını başkalarının üstüne yıkmak...Para yok şu kadar borcumuz var diyerek arkada enkaz bırakmanın metodlarıdır...

İşte bir tane Şovmenin ve Köylü politakaları ile reklam yapan birisinin yüzünden bizler şehrin en saygıdeğer kurumlarından birisini ve geçmiş yıllarda Eskişehir'in medari iftari iki tane güzide Köklü aileleri olan ETİ ve SARAR ailelerini küstürdük...Küfrettik...Şimdilerde ise bunu YEREL BASINIMIZ aracılığı ile Belediyelerimizi ve Odalarımızı hedef aldılar...

Evet Belediyelerimiz ve Odalarımız yardım etmiyor eleştirilecek yanları vardır...Bende kızıyorum ama inanın onlar bu adamla dirsek temasına girmeyecek kadar çok akıllı insanlardır...Kendimi onların yerine koyuyorum ben olsam bu şartlarda bende mümkün olduğunca uzak dururdum...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 22:36
Alıntı yapılan serdareses

Alıntı yapılan 26esesalikan

Mesela şöyle birşey ne kadar dır bilen varmı sanırım ramazan abi vardı ankara lı o biliyordur fiyatları

Neoplan Starliner : 798.000 YTL

Setra 417 HDH : 660.000 YTL

Setra 415 HDH : 610.000 YTL

Mercedes-Benz Travego 17 (Arka Çift Dingil) : 572.000 YTL

Setra 415 HD : 560.000 YTL

Neoplan Tourliner L : 560.000 YTL

MAN Fortuna Mega (Arka Çift Dingil) : 511.000 YTL

Temsa Diamond : 489.000 YTL

Mercedes-Benz Travego 15 (Arka Tek Dingil) : 487.000 YTL

Neoplan Tourliner : 465.000 YTL

MAN Fortuna (Arka Tek Dingil) : 412.000 YTL

Temsa Safir : 357.000 YTL

Sizin resminizdeki otobüs sanırım setra 415hd ama her zaman neoplan starliner 1 numaradır
Ancak benim şahsi olarak hayranı oldugum  mercedes travegoları tek geçerim harika otobüslerdir

(HALİL ÜNAL TEMSAYLA ANLASTIK SPONSORLAR FLN TARZINDA KONUSMA YAPMISTI STADDA SANIRIM SAFİR YADA DİAMOND ALICAKLARDI)
fiyatlardada görüldüğü üzre 357 000 fiyatının düşük olduguna bakmayın bu listedeki otobüslerin hepside üst düzey otobüslerdir ve hepside su anki mevcut otobüsümüzden hem görüntü hem kalite açısından bir kaç gömlek üstünler
diamondlar ise temsanın en iyi otobüslerinden gördüğünüzde sizde bana hak vericeksiniz
MERCEDES TRAVEGO.....  [img=http://img20.imageshack.us/img20/2306/travegos.jpg">
NEOPLAN... [img=http://img132.imageshack.us/img132/4631/neoplan.jpg">
işte halil ünalın bence almak istediği otobüs
TEMSA DİAMOND... [img=http://img200.imageshack.us/img200/4264/temsadamond.jpg">
SETRA...[img=http://img151.imageshack.us/img151/9024/setra.jpg">
TEMSA SAFİR...[img=http://img20.imageshack.us/img20/7569/safr.jpg">

ALINTIDIR..
tüm otobüs fiyatları en ince ayrıntılarıyla mevcuttur forumu ttakip edelim
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
Süleyman ÖZ Liste gör
Yeni Yazar

Süleyman Öz
Yer: Eskişehir
  Alıntı Süleyman ÖZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 23:32
Ya bırakın ALahınızı seversenizz.Adam Kırmızı Toprakta ETO seçimleriii için bi ton parayııı Gömdüüü...
Ben hayatı boyunca bu kadar cok Godaman Görmedimm Adama yalakalıga Geldiler...
O da lafa geldimi Eskişehirliii İçrata geldimiii BEeyimizz Yok...İstese sankiii bi otobüs alamz mııı yaa...
İstemiiiyoo..
Zaten BU saaatten Sonra ALsada İstemeyizz..
"Şimdi sıra bizde, haydi büyük adam,
şampiyon yap bizi ERTUĞRUL SAĞLAM"

"Şimdi sıra bizde, haydi büyük adam,
şampiyon yap bizi ERTUĞRUL SAĞLAM"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır