eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Puma)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 120>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 14:53

Sanırım düz kırmızı formamız buradaki gibi olacak. El Saka'nın üzerinde gözüküyor. Eti çok küçük olmuş, Puma'nın amblemi de sanki anasponsorumuzmuş gibi büyük olmuş. Gerçi hazırlanan T-Shirt'ler de olabilir bunlar.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 14:56
Alıntı yapılan efsane_eses

Sanırım düz kırmızı formamız buradaki gibi olacak. El Saka'nın üzerinde gözüküyor. Eti çok küçük olmuş, Puma'nın amblemi de sanki anasponsorumuzmuş gibi büyük olmuş. Gerçi hazırlanan T-Shirt'ler de olabilir bunlar.

bunlar antreman malzemesi. ama yine de çok güzel duruyorlar.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 15:01
Bunlar antrenman formaları.Normal maçlarda kullanılmayacak.

Ayrıca geçen sezonki  çakma antrenman formalarından bin kat daha güzel olmuş.

Pumaya geçmenin meyvelerini yavaş yavaş topluyoruz.İnşallah taraftar t-shirtleride en kısa zamanda çıkarırlar.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
26BK222 Liste gör
Deneyimli Yazar

BuRaK
  Alıntı 26BK222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 15:04

bu antrenman tişörtüde çok güzel olmuş bence...
Maziyi Savura Savura ES !!!
Yukarı
serhat1965 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 15:45

Vay vay vay en karizma ES-ES liye bakarmısınız:)))yönetim allah rızası için diyorum bak buradan sesleniyorum şu lacosun aynısını koyun storeda alalım çok beğendim forma yerine yazın ben bununla gezmezsem adam değilim.Siz satma kabiliyetine sahip değilseniz bende tesislere gidip Ümit'ten istemezsem ne olayım:)))Haydi yönetim yeter artık ya şaka bir yana PUMA'yı Nike'dan daha çok sevdiğim için yalvarıyorum sizlere güzel ürünler koyunda alalım artık Esstore en uğrak yerim olsun yeter yaaaaaaaaaaa yeterrrrrrrr Cry

Sevgilerimle
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı KraL_KızıLcıkLı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 15:55

Formalardan ziyade şu son koyulan ümit karan'ın giydiği tişört satılırsa eğer çok tutulur..on numara olmuş harbiden..

Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 16:06
ben storeye sordum burda pumanın tüm ürünleri satılcak her ürün puma olucak dedi inş dediğiniz gibi o lokoslardan,idman eşortmanlarında olsa çok güzel gerçekten idman formaları bile maç forması kadar kaliteli idman forması böyleyse maç forması nasıl olur
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 18:17
Gerek esofman olsun, gerek t-shirt ve polo olsun, hepsi bence çok güzel, Puma'ya geçmemiz çok iyi oldu
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 18:22
artık bunu da eleştirmeyelim bakın ne güzel olmuş
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 18:23
Alıntı yapılan 26BK222

bu antrenman tişörtüde çok güzel olmuş bence...
adam yakışıklı vücut var.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 120>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,488 saniyede hazırlanmıştır