eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Ticaret Odası Başkanını kınıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Online Durum: Offline
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 13:00
Madem Eskişehirspor'a hiç bir faydan olmayacak, o zaman gelip de imza töreninde falan reklamını yapmayacaksın! Gerçekten çok yazık. Bir otobüs için bu kadar küçülmeye değmezdi.
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 13:03
karacan petrol ofislerinden akaryakıt almayalım.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 13:04
Ticaret odası ile sanayi odası ortak karar alıp otobüs alabilir.
Zaten başkan Halil ünal dedi otobüs size ait olsun kullanması bize ait olsun dedi.Yani tam Eskişehirsporun olmayacak otobüs.Ama otobüsü almayacaksa almayacağım desin uğraştırmasın.
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 13:06

Yanılmıyorsam Bursa Ticaret Odası , zamanında kanunlara uygun bir şekilde Bursaspor'a yardımda bulunmuştu. Bunu da kanuna aykırı bir şey yapmayarak , kanundaki açıklardan faydalanarak yapmışlardı. Sarar'ın başkanlığı döneminde de yardım söz konusu olunca , meclisten bir üye Bursaspor'un BTO'dan bu şekilde yardım aldığını ve onların da bu modeli uygulayabileceğini söyledi. Kanunlar nedir ne değildir bilmiyorum ama bence bu yardımı yapmanın insan istedikten sonra yolları vardır.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: Turkey
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 13:06
emre sinirlenmis o cumleyi yazmıs bu vefasızlıga bu sehirde yasayıp başkalarının paralarıyla adam olmus bu insanların yapmıs oldugu tam bir ........liktir kardesim esesimi sevmiyon neden geliyon oturuyon seref türbününe haaa yok dogru bedava reklam pesinde kendileri

buraya yorum yazanlarada sunu demek istiyorum bu eto baskanının haklı olduguna inananlar kendilerini sorgulasınlar acaba ben o koltukta otursaydım otobüsü aldıktan sonra acaba baska neyapardım diye bi sorsun!!!
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 13:07
Sayın Karacan kanunların müsade ettiği kadar yardım yapacağız demiş.Diğer illerin ticaret odalarına müsade eden kanunlar,nedense Eskişehir Ticaret odasına müsade etmiyor.Bu kadar gülünç olunmaz.Açıkca arkadaş ben yardım etmek istemiyorum de gitsin.Ama sen''ne kızı vermek istiyorsun,nede dünürü küstürmek istiyorsun''Haa birde Ticaret Odaları olarak kaç tane kombine aldınız?Her halde kanunlar kombine almanızada karşı değildir.Sakın olaki bedava protokol tribününden maç izlemenin hayalini kurmayın.Artık yeni ESES'taraftarı kanunlarıda buna müsade etmiyor. LOL
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 13:07
Alıntı yapılan Adnan26

Cok lüzumsuz ve yanlis bir baslik ve cok sakincali yazilar. Bu kadarmi cabuk gaza geliyoruz anlamadim gitti.

-Biri cikip stadda 3 bin kisinin icinde o ani firsat bilip stada gelmis bazi sehirin önde gelenlerini köseye sikistiriyor ve seyircinin önüne yem olarak atiyor.. maalesef bu sahis Eskisehirsporumuzun Baskani...

-Biri cikip ETO Baskani otobüs sözü vermedi diye sayfa acip 18-20 yaslarindaki genclere ETO Baskanini hedef gösteriyor, her zaman gibi olaylara baliklamaya atlayan forum yazicilarida 7 sayfadir ETO Baskanini kiniyor , hatta hakaret sinirina yaklasiyor. Bu sahislarda Eskisehirsporumuzun taraftarlari....

Harun Karaca yeni baskan secildi, orasida babasinin ciftligi degil. ETO nunda bir Yönetim kurulu ve meclisi var. Kendiside hesap vermek sorunda. Yardim etmeyelim demiyor, yardim yollarini arastiriyor. Ayni Belediye Baskanimizin yaptigi gibi. Ama bizim isimize gelmedigi icin bu sahislari hedef gösteriyoruz.  Gecmiste yaptigimiz hatalara düsmeyelim. Nasil ETI Baskanini, Sarari bu takimdan soguttuysak, ayni hatalara devam ediyoruz...

Bunun o kadar önemli bir yolunu olduğunu sanmıyorum meclisde gündeme getirecem demişti gündeme getirmemiş. Yoluda bence şudur gündeme getir oylama yap şu kadar bütcemiz var şehrimizin markası olan eskişehirspor a bütçenin şu kadarını ayırıp otobüs almak isitiyoruz dersin sonra oylamada kabul olmazsa başımızın üstünde yeri var Ama bunu yapmak o kadar zormu ya odanın bankada yatan parasını başı arkadaşlar yazdı o parayla kaç tane otobüs alınır(inş yolu bulurda ne biz ona küseriz ne o bize)
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
emrahblk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: izmir
  Alıntı emrahblk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 13:08
Bence eskisehirspor klubu olarak bu yıl ki transferlerden sonra onumuzdeki yıllarda gereksiz futbolcu alınmayarak transferler azaltılmalı yaklasık 27 trilyon butcemiz var. profesyonel anlamda olması gereken hersye kulubumuze alınmalı. iyi bir kulup olmanın ölçüsü transfer degildir.bizim kulubun baslıca kaynagı TaraFTAR oldugu herkesce bılınıyor ama yeterli oldugunu dusunmuyorum. esnafların forma satısın çok buyuk zararı var. forma yı sadece sadece kulumuz tarafından  satılmalı.kendı yagımızda kavrulmasını ögrenmeliyiz. kolay kolay hiç bir kurumun es es mize harcama yapacagını sanmıyorum.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 13:11

Otobüs almayacaksa almayacağım desin.Niye uğraştırıyor ki.

Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 13:12
Birde olayın gerçek yüzü alınacak otobüs ESES in olmayacak sadece kullanım hakkı verilecekti plaka ruhsat vede belgeler eto ya ait olacaktı buna nasıl kanun engel oluyor anlamadım.Açıkça çıkıp söyleyin beyler ESES ten bizene deyin 4000 kişinin önünde canlı yayında genel kurula götüreceğim dedin onu bile yapmadın bu şehirde para kazanan sizlere YAZIKLAR OLSUN...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır