eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Ticaret Odası Başkanını kınıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Online Durum: Offline
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 11:30
Yasalar yasalar yasalar her yardım etmeyenin bahanesi yasalar.Başkan otobüsü tapusuyla kulübe istemedi ki,sadece eto kendine bir otobüs alsın,deplasmana giderken de bize kullanımını versin dedi.Bunun yasalara aykırı bir yönü olmamalı.Hepsi bahane yardım etmeye niyeti olmadıkça!Lafta herkes Esesli bu şehirde,yardım denildiğinde ise kimse kılını kıpırdatmıyor.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
AcemoĞLu Liste gör
Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı AcemoĞLu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 11:38
Alıntı yapılan ali_9292

Yasalar yasalar yasalar her yardım etmeyenin bahanesi yasalar.Başkan otobüsü tapusuyla kulübe istemedi ki,sadece eto kendine bir otobüs alsın,deplasmana giderken de bize kullanımını versin dedi.Bunun yasalara aykırı bir yönü olmamalı.Hepsi bahane yardım etmeye niyeti olmadıkça!Lafta herkes Esesli bu şehirde,yardım denildiğinde ise kimse kılını kıpırdatmıyor.
d]
tapusuyla istiyorum dedi gibi geliyor ?
......
Yukarı
esesulan Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Turkey
  Alıntı esesulan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 11:38
boykot edelim, karacan petrolü kullanmayalım lütfen
Allah Allah Allah Allah saldır ESESİM Avrupa'ya uçalım saldır ESESİM...
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 11:39

Tüm Türkiye'nin gözü önünde, insanlara başka seçenek bırakmadan otobüs isterseniz, "yoksa sizi taraftarın önüne atarım" tehditleriyle sözler almaya çalışırsanız, insanlar yardım edecekleri varsa bile etmezler. Şayet ben Harun Karacan'ın yerinde olsam, bende almazdım. Öyle bir rezillik yaşadıktan sonra Halil Ünal'ın başkanı olduğu kulübe kim yardım eder, kim otobüs alır? Kınanacak birisi varsa, bu en başta Halil Ünal'dır. Halil Ünal attı Harun Karacan'ı taraftarın önüne, taraftar da kınama başlıkları açmış bile.

Destek istemek başka bir şey, insanları tüm Türkiye'nin gözü önünde köşeye sıkıştırmak başka bir şey. Gidersiniz, insanları makamında ziyaret edersiniz, konuşursunuz, desteğinizi istersiniz, destek vermezlerse, ondan sonra konuşursunuz. Ancak böyle elde mikrofon, saçma sapan tavırlarla, sözlerle kimseden destek filan göremezsiniz.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
  Alıntı scorpio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 11:41
Ben Ticaret Odası Başkanı'na çok da kızamıyorum açıkçası.
Tabii ki gönül şehirde  birlik beraberlik olsun, Eskişehirspor'un maddi yükü şehir dianmiklerince paylaşılsın ister. O gün öyle bir ortam oluşturuldu ki,  insanın yardım edeceği varsa etmekten vazgeçer.

Yardım talebi taraftarın önünde "haruuunnn, otobüs lazım otobüsss" diye bağırarak olmaz. Önce herkes temsil ettiği kurumun saygınlığına göre hareket etsin.

"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
bayram Liste gör
Yazar

Bayram Çalışkan
Yer: Kasımpaşa
  Alıntı bayram Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 11:42
Kardeşlerim sizin adınıza üzüldüm. hayırlısı olsun
ASK_I SEMT SEMTİ KEBİR

KASIMPAŞA VAZGEÇİLMEZDİR
Yukarı
blacksoul Liste gör
Yazar

ahmet can
Yer: eskişehir
  Alıntı blacksoul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 11:45
ya yasalar çerçevesinde diyo ama bu yasalar her şehir için farklı mı işleniyor bilen var mı ? geçen hafta hepimiz sivas (sanıyorum) ticaret odasının takıma otobüs aldıgını okumadık mı buralardan ? hatta bi kulübe daha ticaret odası vasıtasıyla otobüs hediye edilmişti :S yasalar onlara izin veriyor eto ya vermiolar mı ? 
Eskişehir gururuyla

BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...
Yukarı
ayder26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ayder26
Yer: Turkey
  Alıntı ayder26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 11:47
Eto başkanını neden kınıyoruz. Büyükerşen yıllardır bu ifadelerden çok daha rencide edici sözler sarfetti. Sayın Karacan'ın söylediklerinin hemen hemen aynısını Yılmaz hoca defalarca söyledi. Bu güne kadar " Büyükerşen'i Kınıyoruz " diye konu açmak kimsenin aklına gelmedi. Harun Karacan adam gibi adamdır. Hakkında konu başlığı açılacak kadar eleştiriyi haketmiyor.
Yukarı
kursatland Liste gör
Deneyimli Yazar

KÜRŞAT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı kursatland Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 11:57
Karacan, başka şehirlerin ticaret odaları takımlarına her türlü desteği yapabiliyoda Eskişehir ticaret odası mı yasalar çarçevesinde yapabiliyo.Ayrıca Büyükerşende stad da  kafa salladı geçti durumu kurtardı.İnşallah açığın üstünü kapatır.Şimdiye kadar bu büyüklükte bi yardımı dokunmadı...
..::KÜRŞAT::..
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 11:58
yuh ya tamam almayacaksın hiç açıklama yapma özrü suçundan büyük bizden başka yardım yapacak yok mu demek bunun dediği ayıptır o stada bi daha nasıl geleceksin taraftarın başkanın yüzüne nasıl bakacak merak ediyorum yaptıkları tek şey esesimin üstünden reklam yapmak
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,452 saniyede hazırlanmıştır