eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2009 saat 15:40
Ben de 1 hafta içinde alacağım para denkleştirme gayretindeyim . Sinan Beyin dediği gibi yönetim ve dernekler kombine için kampanyalar yaparsa çok iyi olur . 
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2009 saat 15:43
Sinan abi bence o rakamdan çok çok fazla olacak ki olması lazım eğer bizde büyük takım olmak istiyorsak bu işi yapmamız lazım.Herkesin biraz elini cebine atması lazım.Adamlar 20bin kombine satıyo binlerce forma satıyo bi adam getiriyo onun forma satışından zaten parasının çoğunu çıkarıyo..Bahsettiğim klubü herkes anlamıştır zaten.Eğer biz forma almassak kombine almassak yönetim nasıl iyi futbolcu alacak hangi parayla alacak hangi güçle büyük takım olacağız...
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Turkey
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2009 saat 15:45
Alıntı yapılan eses şahin

Geçen sezonu hatırlayalım ''şu kombineler ucuz olsa, herkes alır karaborsaya düşer''diyen arkadaşlar nerede?Şimdi uyduruk bir bahane şuna kızmış,buna kızmış kombine almıyacakmış.Hadi parası olmayan arkadaşlara,öğrencilere hak veriyorum,ama her fırsatta yönetimi eleştirenler ve imkanı olanlar eğer kombine almıyorlarsa beğenmedikleri yönetimden daha çok eleştiriyi hak ediyorlar demektir.''Dağ dağa küsmüş,dağın haberi olmamış''misali.

Bende geçen sene yönetimin bilet fiyatı politikasına kızıp almamıştım kombine ama bu sene yanlıştan döndükleri için bugün kombinemi aldım...Umarım Allah almak isteyen herkeze yardım eder.... 
Uğur
Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı night_raider Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2009 saat 15:57
ahh ahh param olacakta ben kombine almayacağım he maalesef öğrenciyim ve alamıyorum gerçekten çok üzgünüm..
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2009 saat 15:59
geçen seneki kombine satış tarzı yanlıştı bende kınadım..
resmen zorla bazı kesim yada çalışanlar hatta içlerinde hiç maça bile gitmemiş kişileri bile kombine almaya zorladılar.. buna rağmen sayı: 3-4 binlerdeydi.
bu sene geçen seneye göre daha iddialı giriyoruz sezona gönül isterki tüm kombineler satılsın, düşüncem zorlama olmasın ama "bizim milletimizin bir huyu biraz arkadan itecek yada teşvik edeceksin" yönetim bunu uygularsa sayı çok rahat 7-8 binleri bulur buda bizim için çok iyi rakamdır.
kampanya için ilk aklıma gelen  taraftar gruplarının yoğun olduğu iş merkezlerinde oralara özel kampanyalar düzenlenebilir ETİ yada arçelik fabrikaları gibi yerler, birde keşke öğrenci kardeşlerim içinde özel kampanya seçenekleri yapılabilseydi. örneğin 15 yaşaltı içim kombineler 50 tl gibi(yanında forma hediyesiyle), düşününce satışları arttırmak için çok fikir insanın akılna geliyor yönetimde bizim kadar artık düşünür diyorum.  
Yukarı
meT1n26 Liste gör
Yazar

Metin
  Alıntı meT1n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2009 saat 16:36
bende aldım kombinemi ykb 300/10 olarak

0414 no
hayatın anlamı Siyah-Kırmızı!!!
Yukarı
Savas33es Liste gör
Yazar

Savas
Yer: Bursa
  Alıntı Savas33es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2009 saat 16:44
0717 kombine 27.06.2009 tarihinde  aldım.  Açık trübün diye aldım umarım acık kapanırsa biraz ambians olur. Bursa stadında sesin nasıl cıktıgını  bilenler bilir. Bizim acık kapanırsa sehir yıkılır.
Yukarı
TARIKCAN Liste gör
Yazar

TARIK
Yer: ESK
  Alıntı TARIKCAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2009 saat 16:59
Alıntı yapılan eses şahin

Geçen sezonu hatırlayalım ''şu kombineler ucuz olsa, herkes alır karaborsaya düşer''diyen arkadaşlar nerede?Şimdi uyduruk bir bahane şuna kızmış,buna kızmış kombine almıyacakmış.Hadi parası olmayan arkadaşlara,öğrencilere hak veriyorum,ama her fırsatta yönetimi eleştirenler ve imkanı olanlar eğer kombine almıyorlarsa beğenmedikleri yönetimden daha çok eleştiriyi hak ediyorlar demektir.''Dağ dağa küsmüş,dağın haberi olmamış''misali.
Çok doğru söylüyorsun yaptığın açıklama için teşekkürler.Clap
SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN...?
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2009 saat 17:06
200 lirayı buldumda 80 lira kaldı.onu da insallah 1 haftaya kadar tamamlayacagım..280 lira cok ucuz bence.İmkanı olan herkes almalı yoksa sene içinde bilet fiyatlarını almayanlar cok eleştirir.
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2009 saat 17:30
bu sene bütün imkanlarımı zorlayıp yine kombinemi alıcam şuan için yüklü miktarda borcum var nasıl halledicem bilmiyorum ama her türlü alıcam

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır