eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:50
Alıntı yapılan köfteci

Kadir sayfa karekterinde S(Pardon benim klavyemde mevcut degil cengelli S harfi) yokmu?..

var abi olmaz olur mu... ama işte 2 yıl önce üyeliğimi alırken yaptım bi cahillik sh yazdım. dedim ya şimdiki aklım olsa kesinlikle böyle bir şey yapmazdım. site yönetimine ricam yardım etsinler değiştireyim es_PAŞA yapayım...
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:52
Kadir ,ben teknik bilgiye sahip degilim fakat özelden site yönetiminden ricada bulunsan yapilamayacak bir sey degildir herhalde ....Big%20smile
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:55
Alıntı yapılan köfteci

Kadir ,ben teknik bilgiye sahip degilim fakat özelden site yönetiminden ricada bulunsan yapilamayacak bir sey degildir herhalde ....Big%20smile

kesinlikle böyle bir ricada bulunucam abiLOLLOL
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 01:09

Aslında üyelik açılınca,kapandıktan sonra en az 1 yıl kapalı kalacak ki site yeni üyeleri anca hazmedebilsin,bunu derken yeni üye arkadaşlarımız asla üstlerine almasınlar zaten gereksiz kirlilikler  kendiliğinden oluşuyor...

Bugün site üyelerini inceleyim dedim sanırım  75,80 sayfa*25   "her sayfa 25 üye" Adam üye olmuş gitmiş,yani sadece üye foruma iyi veya kötü tek postu yok,benim baktığım 0 postlu üye sayısı 2008 yılı birkaç ayı kapsayanlar....
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 13:34
Alıntı yapılan BLoodY

Arkadaslar,
Sakarya Gazetesi, siyasi gunluk gazetedir. Başlığında da böyle yazar.
yayın politikası ya da gorusleri ne olursa olsun, Sakarya Gazetesi ile yıllar oncesinden gelmis bir stratejik ortaklığımız soz konusudur. Hem Eskisehirspor.com hem de eskisehir.net sitelerimizde de bu durum uzun yıllardır devam etmektedir.

2001'den beri, 8 yıldır haberlerini yayınlamışken, sadece bu sene yönetim tarafı yazıları var diye, tek taraflı olarak bu stratejik ortaklığı bozmak, 15 senelik kendi ticari karakterimize ve ilişkilerimize verdiğimiz değere yakışmaz.

Sakarya Gazetesi ile ortak çalışmamız devam edecektir.

takip ettigim kadar ile sakarya gazetesi ile stratejik ortaklık noktalanmış.
artık sitemizde onların yanlı haberlerinden kurtulacakmı?

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 22:25

Sitede puan tablosunu felan degiştirip yerine transferlerimizi yazılsa gelenler gidenler ?

ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 23:42
Malesef üzülerek söylüyorum ki son üye alımlarıyla birlikte , site içinden çıkılamaz bir hal aldı.
Çoğu forum sayfasında kullanıcılar birbirleriyle kavga içinde.Eskidende sayfalarda tartışma oluyordu ama sadece tartışma oluyordu daha ileri gidilmiyordu.Şimdi neredeyse insanlar birbirlerine küfür edecek haldeler.

Ve görüyorum ki bu kavgaları başlatan insanlar adlarını,soyadlarını ve yaşlarını yazmayan insanlar.Site yönetimin bir şeyler yapıp bu kavgaların , kötü ortamın önüne geçmesi gerekiyor.
Biliyorum onların işleride çok zor ama birşeyler yapmaları gerekiyor.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2009 saat 00:10
Alıntı yapılan ESPANA

Malesef üzülerek söylüyorum ki son üye alımlarıyla birlikte , site içinden çıkılamaz bir hal aldı.
Çoğu forum sayfasında kullanıcılar birbirleriyle kavga içinde.Eskidende sayfalarda tartışma oluyordu ama sadece tartışma oluyordu daha ileri gidilmiyordu.Şimdi neredeyse insanlar birbirlerine küfür edecek haldeler.

Ve görüyorum ki bu kavgaları başlatan insanlar adlarını,soyadlarını ve yaşlarını yazmayan insanlar.Site yönetimin bir şeyler yapıp bu kavgaların , kötü ortamın önüne geçmesi gerekiyor.
Biliyorum onların işleride çok zor ama birşeyler yapmaları gerekiyor.

cok dogru Ömer malesef tartismalar cogaldi uyariyoruz da sürekli isim ve yas yazalim samimi olalim diye ama nerdee.
sanki karistirmaya gelmis bazi kisilerde forumu ,tabiki herkes icin demiyorum yanlis anlasilmasin
sadece bir kac kisi
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2009 saat 00:44
Forumun hali içler acısı gerçekten. Ne saygı ne sevgi ne seviye kaldı. Düzgün Türkçe kullanan üye sayısı çok az. Forum sayfalarında konuyla ilgisi olmayan mesajlar ve seviyesiz mesajlar arasından mesaj ayıklayıp, eski üyelerin mesajlarını okuyoruz. Sayın yöneticilerimizden duruma müdahele etmelerini bekliyoruz. Umarım işinize karışmak gibi algılamazsınız. Eskisehirspor.Com'u sanal alemdeki vazgeçilmezlerim arasında görüyorum ve bu forumu bu halde görmekten dolayı üzgünüm.

Yukarı
özer-_-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özer
Yer: Kütahya
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2009 saat 00:53
Alıntı yapılan bozüyük26

Forumun hali içler acısı gerçekten. Ne saygı ne sevgi ne seviye kaldı. Düzgün Türkçe kullanan üye sayısı çok az. Forum sayfalarında konuyla ilgisi olmayan mesajlar ve seviyesiz mesajlar arasından mesaj ayıklayıp, eski üyelerin mesajlarını okuyoruz. Sayın yöneticilerimizden duruma müdahele etmelerini bekliyoruz. Umarım işinize karışmak gibi algılamazsınız. Eskisehirspor.Com'u sanal alemdeki vazgeçilmezlerim arasında görüyorum ve bu forumu bu halde görmekten dolayı üzgünüm.

Kardeşim çok iyi açıklamışsın...
Eskişehirsporumuzun golü,10 numaralı formasıyla Zennnggiiiiinnn erkaaann Zeennngggiiinn erkaann Teşekkürler EFSANE !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır