eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Puma)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 120>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı mr26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 15:48
Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan PeaCe

Etiden başka reklam verecek kimi bulucaz o zaman ?
Çıkar Barış'ım,çıkar.Bu takım süper ligdeyse eğer sırayada girerler,sen hiç merak etmeSmile

Geçen sene Kocaelispor'un durumunu hatırlatırım!En sonunda kokoreççi reklamıyla çıktılar sahaya!
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 15:51
mr26 ; Demek ki Kocaeli ile aramızda ''DAĞLAR'' kadar fark varmış,Eskişehirspor kadar sevilmiyormuş.Thumbs%20Up
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 15:55
tutku dan ziyade
eti ruby-negro-crax-browni-wanted-soho-maximus-pronot
daha orjinal bence
ama o mevzuya girerlerse genelde reklam mantığı satılmayan ürün üzerinden döner
işte o zaman deli gibi topkek yeriz
satılsında formada olmasın diye
:)
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 15:57
bide eti den açılmışken
eti saçma sapan reklam espirileri bulacağına es es i kullansa ya
hiç mi düşünemiyorlar
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı oFa-eSeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 16:03
aa aklıma tutkudan daha güzel birşey geldi :D Benim'o :D süper olurdu :D .. aman inşallah öyle ürün reklamı olmaz , sırf eti yazsın yeterli :D
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
karizmancan Liste gör
Yazar

tamer
Yer: eskisehir
  Alıntı karizmancan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 16:08
ümitdin üstündeki forma cok güzeldi yeni sezonda bitane alcam puma efsanaye uygun bir forma üretmis diyerlride güzeldir 30 temmuzda hepsini görcez
tamer
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 16:17
Bugün uğradım mağazaya yeni formalar sezon açılışına gelecekmiş yani Ağustos başında..Kredi kartını sordum yeni bankayla anlaşma yapılacak dediler zaman belli değilUnhappy
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 16:41
Bize ordaki görevli 15 gün içinde formaların geleceğini, Nıke ile ilgili büyük sorunlar olduğunu bu sene puma ile  rahat edeceklerini ve tüm ürünleri pumanın yaapcaını söyledi
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
CÜNEYT Liste gör
Deneyimli Yazar

CÜNEYT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı CÜNEYT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 16:46
Arkadaşlar formanın altında Eskişehirspor yazsa, üst te futbolcunun ismi ve onun üzerinde Eti logosu olsa, daha güzel olmazmı? resmini yaptım ama imageShack programından yükleyemedim, şirket bazı yerlere izin vermiyor. Ankaraspor' un forması gibi...
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 16:48
Cüneyt bu sene forma talimatı değişti. Futbolcuların ismi numaranın altına yazılmak zorunda. Reklam da numaranın üstünde olmak zorunda. Reklam alınmayacaksa takım ismi yazılabilir mi araştırmak lazım. Ama yerlerini değiştiremezsin. Üstte reklam ya da yazılabiliyorsa takım ismi, altta futbolcunun ismi olmak zorunda.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 120>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır