eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es-Es Dizisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 238>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
Online Durum: Offline
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 09:04
Dizinin içinde Eskişehirspor'dan bahsetmeyecekse dizin adı niye ESES ??
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
emreaydin26 Liste gör
Yazar

EMRE AYDIN
Yer: Turkey
  Alıntı emreaydin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 09:40
www.tims.tv ye şu şekilde bir mail attım. Eğer hepimiz bu şekilde mailler yollarsak EskişehirSporumuzdan bahsetmeme yanlışında buluınmazlar diye düşünüyorum.....

Merhabalar Ben Eskişehir'den Emre....
ATV için TIMS Yapımın ESES isimli bir film çektiği haberleri basında çalkalanıyo fakat net bir bilgi yok.Bu konuda bizi aydınlatırsanız çok minnettar olacağım(z).
Birde http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2094
Eskişehirspor'un forumunda açılan "Atv'nin Yeni Dizisi: "Es-Es" isimli başlıkta konuşulanları okursanız, diziye yansıtacaklarınıza biraz olsun size şekil vermede yardımcı olabileceğini düşünüyorum... Sevgiler & Başarılar
AntiBizansss!!!
Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
Yer: antalya
  Alıntı çamyuva Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 10:36
Arkadaşlar dizinin adı "Es Es kampüs"..............
Yukarı
volkanes Liste gör
Yazar

Volkan
Yer: Ankara
  Alıntı volkanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 11:05
dizi tam olarak ne zaman başlıyo ?
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 11:07
Alıntı yapılan buonanotte

Eskişehir diyince akla Eskişehirspor geliyor.Şehir dışında bize Esesliler diyen çok.Eskişehirliler yerine.Ondan olabilir.Wink
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
nrcrew Liste gör
Deneyimli Yazar

gökhan
Yer: eses
  Alıntı nrcrew Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 11:28
izleyelim bakalım nasıl bişeymiş
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 11:34
Alıntı yapılan ali_9292

Alıntı yapılan buonanotte

Eskişehir diyince akla Eskişehirspor geliyor.Şehir dışında bize Esesliler diyen çok.Eskişehirliler yerine.Ondan olabilir.Wink

Üniversitede şehir dışından birçok arkadaşım , Eskişehir'den ESES olarak bahsediyor. Mesela sosyal paylaşım ağlarında "yaz okulu için ESES'e gidiyorum" , "ESES'ten dönüyorum" tarzı mesajlar görmek mümkün olabiliyor. Eskişehir yerine ESES'i kullanıyorlar ve bu da Eskişehirspor'un bu şehir için ne kadar önemli olduğunu ve bu şehrin gerçekten bir MARKASI olduğunu gözler önüne seriyor.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 11:35
Dün Sakarya Gazetesi'nde konuyla ilgili bir haber vardı resmini çekerek bloga ekledim.Sakarya'nın haberine göre efsane takımdan bahsedecekMİŞ...Ermm

http://emreangi.blogspot.com/2009/06/atvde-yeni-bir-dizi-es-es.html
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
sin4n Liste gör
Yazar

sinan
  Alıntı sin4n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 11:36
Alıntı yapılan nrcrew

izleyelim bakalım nasıl bişeymiş
yok ki öyle bi dizi nnerede izlicenn LOLLOL

Aşkımız okullara ders, kitaplara konu olsun !!!
Yukarı
mr.tunga Liste gör
Yazar

Alper ŞENER
Yer: İstanbul
  Alıntı mr.tunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 11:38
İstanbul'a giderken trende bu dizide başrol oynayacak olan elemanla yanyana oturuyodum. oyuncuymuş falan filan muhabbet bu diziye geldi. yeni dizi çekeceklerini adının eses olduğunu söylemişti, bende eses i duyunca heyecanlandım tabi, süper olur faln diye düşünüdüm, tabi ardı arkası kesilmeyen sorular sordum, dizi ile ilgili epey bişey öğrendim orda, dizinin ilk bölümü İstanbul da hacıhüsrevde çekilecekmiş ardından Eskişehirde devam etcekmiş, hikayesinden yukarıda bahsedilmiş onu geçiyorum, dizinin sandığımız gibi Eskişehirsporla alakası yok, peki adı neden "eses", "ss" naziyi ifade eden bi terim, bu dizide kullanımı da hikayesi itibariyle ondan ötürüymüş, hem de dizi eskişehirle alakalı olduğu için cuk oturmuş,
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 238>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,844 saniyede hazırlanmıştır