eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7374757677 84>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tango26tr Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
Yer: Karamürsel
Online Durum: Offline
  Alıntı tango26tr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 19:01
Alıntı yapılan civileng

Hayırlı uğurlu olsun.
Sakatlıklardan uzak  bol gollü bir sezon geçirsin inşallah...

ClapClapClap
bırakın gerisini ya. olayın özü budur...
Eskişehir, Eskişehir Anadolu Yıldızı
Helal olmaz, saldırmazsan; hakkı bu taraftarın.

Bu şehirde doğanların, tek aşkısın Es-Es'im,
Başka renge yer yok kalpte; tek sen varsın Es-Es'im..
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 19:18
Alıntı yapılan ÖZKAN

Küfür etmeyen taraftar grubu yoktur diye ben yazdım. Adımı yazsaydın, bir kişi deyip geçiştirmeseydin. Ve lafımın arkasındayım. İlçe, Bucak hatta köy takımları dahil Türkiye'de küfür etmeyen taraftar grubu yoktur. Biz ülke olarak küfür kültürüne sahibiz. Bu konuda master yapmış abilerimiz bile var.. Big%20smile Siz kendinizi kandırmaya devam edin, biz farklıyız küfür etmeyiz diye..
Benim itirazım "Türkiye'de küfür etmeyen taraftar grubu yoktur" sözüne değil, bizim küfür etmemize... Tamam herkes küfür ediyor bunda hem fikiriz. Peki biz neden ediyoruz? Herkesin yaptığını biz de yapalım eksik kalmayalım diye mi? Ya da ilgili organa olan ilgimizden mi? Ben küfür etmiyorum ve farklı olduğumu düşünüyorum...

Bu arada mesajın arka sayfalarda kaldığı için ismini unutmuştum Özkan.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 19:29
Alıntı yapılan meT1n26

bizim genç kardeşlerimizin artık youla için yapılan o tezahuratı bir kenara bırakmaları lazım kesinlikle hiç hoş değil eşiyle gelen kız arkadaşı ve kız kardeşi ile gelen renkdaşlarımız vardı ve hiç hoş değil
Haklısın arkadaşım adama sormazlarmı ''nereden biliyorsun kaç cm.olduğunu'' diye.Ne yazıkki bazen ağzımızdan çıkanı kulağımız duymuyor.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
ekom26 Liste gör
Yazar

Erkan
  Alıntı ekom26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 19:37
Onu bunu bılmem Orası imza töreni Bızene Youlanın organından oraya herkes eşiyle arkadasıyla annesıyle geldi hem ümit karanın imza törenınden youlanın ne alakası var tamam youlayı herkes sewıyo ama yeri yurdu deil sen bi adam transfer edıyosun ondan cok youlanın cinsel organından bahsedıyosun ne alaka şimdi bence resmen rezaletti
Herşey YaLan Tek Gerçek SenSin eSeSimm
Yukarı
uyanik88 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
  Alıntı uyanik88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 20:07
ne olursa olsun medyada imza töreni ile geniş yer bulduk
golleriyle takımımıza çok katkısı olur inşallah
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 20:13
Alıntı yapılan PeaCe

Alıntı yapılan Fnd_26

Törenin tamamını upload edebilcek varmıdır acaba ?

tamamı yok sanırsam ama parça parça olarak Bu başlık altında var..

Bana full lazım sonlara doğru çoğu yeri izleyemedim merak ediyorum o yüzden.
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
PeaCe Liste gör
Yazar

Barış
Yer: OldCity
  Alıntı PeaCe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 20:16
bende izleyemedim. Tamamını paylaşıcak arkadaşımız, kardeşimiz, abilerimiz varsa Bekliyoruz..
Love's a Fire EsEs!
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 20:46
Başkanın herkesin önünde Büyükerşen'den ve Karacan'dan bir şeyler istemesi iyi olmadı.Zaten maçımıza gelen üst düzey yetkili yok.Bundan sonra hiç kimse korkusuna gelmez herhalde.Smile
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 21:49
Alıntı yapılan Fnd_26

Alıntı yapılan PeaCe

Alıntı yapılan Fnd_26

Törenin tamamını upload edebilcek varmıdır acaba ?

tamamı yok sanırsam ama parça parça olarak Bu başlık altında var..

Bana full lazım sonlara doğru çoğu yeri izleyemedim merak ediyorum o yüzden.

buyrun ;

Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
Turkmen Liste gör
Deneyimli Yazar

Eren
Yer: 39° 46.2'
  Alıntı Turkmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 22:24
Alıntı yapılan eses şahin

Alıntı yapılan Ersin26

imza töreni döndü otobüs ve stad pazarina
kardesim hadi acigin üstünü anladimda bi otobüs icin 5dk yalvarirlmazki
bu büyük camiyaya böyle pazarliklar medyanin önünde yakismaz gelirsiniz bi araya konusursunuz olur veya olmaz
ümit hayirli olsun formayi bende cok begendim sanrim futbolcularin isimleri numaralarin altinda yazacak önümüzdeki sezon
imzadan sonra adama mikrofon verilir bir kac söz söylenir baskanim ama yinede en güzel sey büyük taraftarimizin coskusuydu özlemisiz stadimizi belli!!
Evet  Ersin kardeşim yazdıklarınıza harfi harfine katılıyorum.ESES'i küçük düşürmek için ne gerekiyorsa yaptılar.Her şeyden önce kulübümüze yeni katılan Ümit Karanın önünde başkanı protesto etmek,ıslıklamak yanlıştı.Şimdi daha önce yazdığım gibi Hala kombine almayanları ıslıklıyor ve protesto ediyorum.Kimse bana mazeret üretmesin eğer bu üç kuruşluk kombineler tükenmediyse Halil Ünalı ıslıklamaya,hatta ben ESESliyim demeye kimsenin hakkı yoktur.Bizler üç kuruşluk bilet fiyatlarını tartışırken ve hala utanmadan kombine almak için fiyatının düşmesini beklerken hangi yüzle ve hangi gerekçeyle bu büyük takımın başkanını protesto ediyoruz?Eses'e Otobüs almak için şuna,buna tezahürat edenler stadın önüne bir yardım sandığı koysalardı o tezahürat bitmeden otobüs parası toplanırdı.Herkes şunu kafasına koysun FUTBOL eşittir PARA.Ben ESES için  canımı veririm diyenlere diyorumki canınız sağ olsun siz KOMBİNE alın.Deplasmanda takımı yalnız bırakmayın.ESES'E canını verecek manevi destek olacak çok ,Siz para bulmanın yollarını arayın.Angry

"Futbol=Para" söylemini kabul ederim, fakat, sizin söyleminizi değerlendirecek olursak "Taraftarlık=Para" söylemini kabul etmem gerekecek. Kombine alacak parası olmayanın vay haline. İşsiz, öğrenci ya da durumu zorda olan onlarca taraftar tanıyordum; fakat, sizin yazdıklarınıza bakacak olursa artık o cefakar insanlar taraftar değil. "Endüstriyel Futbol" dedikleri bu olsa gerek. Hayret, "kombine fiyatı kadar taraftarlık" ile "paha biçilemeyen taraftarlık" arasında ki gel-git bu kadar yaman olmasa gerek.
Bir arma uğruna düşdük gurbet ellere.
Bir arma uğruna atılırız emanet canla ölümlere..
Olsun varsın değer hepsi ESES'e ...
Değer Siyah Kırmızı uğruna ölmeye
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7374757677 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır