eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 84>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ÖZKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan
Yer: açık-sağ taraf
Online Durum: Offline
  Alıntı ÖZKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 18:14
Alıntı yapılan erman_26

Youla'ya yapılan Galatasaray'dan duyulan bestenin tartışıldığına dahi inanamıyorum. Bir kişi de "Küfür etmeyen taraftar gurubu yoktur" demiş. Eee nerde kaldı bizim farklılığımız? Hani biz büyük, efsane taraftardık? Efsane taraftarlık oyuncuların cinsel organlarından geçmiyor. Yoksa ben mi yanlış biliyorum? Neden bu kadar merak var onu da anlamıyorum.

İmza töreninde başkanın şehrin ileri gelenlerini sıkıştırması, Ümit'e hiç söz verilmemesi büyük birer ayıptı.

Küfür etmeyen taraftar grubu yoktur diye ben yazdım. Adımı yazsaydın, bir kişi deyip geçiştirmeseydin. Ve lafımın arkasındayım. İlçe, Bucak hatta köy takımları dahil Türkiye'de küfür etmeyen taraftar grubu yoktur. Biz ülke olarak küfür kültürüne sahibiz. Bu konuda master yapmış abilerimiz bile var.. Big%20smile Siz kendinizi kandırmaya devam edin, biz farklıyız küfür etmeyiz diye..
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 18:14
Alıntı yapılan avrupasimsek

Baskanin bir tek  Nuri Alcodan Kale arkasinin yapilmasi icin söz almadigi kalmis. Big%20smileBig%20smile

Biz başka birşey isteyecek diye korktuk Big%20smile Çamlıca gazoz hesabı LOL
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
karizmancan Liste gör
Yazar

tamer
Yer: eskisehir
  Alıntı karizmancan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 18:15
sanayi odasınada sinir oldum okdar gelr var bir otobüsü bize cok görüyolar bursa ile sivastan bizim ne fakımız var allah askına hic yakıstıramdımAngry
tamer
Yukarı
PeaCe Liste gör
Yazar

Barış
Yer: OldCity
  Alıntı PeaCe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 18:20
Bu Tür Odalardan yardım alan çok takım var. Başkan bunun için gaza gelmiş olabilir. Bencede çok iyi yaptı. Birebir Görüşmelerden sonuç alamadı. Eskişehir Halkının yani Eskişehirspor Taraftarının önünde yaptı. Bence iyi bir taktik..
Love's a Fire EsEs!
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 18:21
 bizim önümüzde yapsın sorun değilde lig tv nin canlı yayınında tüm türkiye önünde yapınca hoş olmadı...
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
  Alıntı esesliates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 18:28
Alıntı yapılan mmt26

bizim önümüzde yapsın sorun değilde lig tv nin canlı yayınında tüm türkiye önünde yapınca hoş olmadı...

bnce de tüm Türkiye önünde yapılması bizi gülünç duruma düşürdü ....Halil başkanında bazı hareketleri çok amatörce buluyorum... ama Ümit Karan transferiyle iyi reklam yaptık rakiplerimizin gözünü korkuttuk diye düşünüyorum
Yukarı
Narin Liste gör
Deneyimli Yazar

Selahattin
Yer: Turkey
  Alıntı Narin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 18:28

Bağımsız Eskişehirspor Taraftarları adına Futbol Kamu Oyuna yapılan açıklama sebebiyle; Böyük Başkan’ın isteksizce yapmış olduğu gelir gider pusulasından da kolaylıkla izlendiği gibi geçtiğimiz sezon sonunda maç hasılatı toplamı 3.150 bin TL. Yani, Eskişehir’de oynan maçlarda kişi başına ortalama 35,- TL. bilet fiyatına göre Atatürk Stadında maç başına ortalama seyirci sayısı 5.294 kişi.

Gerçekler bu pusulada verildiği gibi midir? Yoksa, maç hasılatı kalemine girmesi gereken örneğin 5.350TL. sehven Yönetim Katkısı alt kalemine mi kaydırılmıştır?

Şayet ortada böylesine sehven bir kaydırma varsa o zaman Böyük Başkan ve yönetimde yer alanlar ne işe yarar. Hazır taraftar önünde yakaladığı Büyükşehir Belediye Başkanı ile Ticaret Odası Başkanını bir şark kurnazlığı ile köşeye sıkıştırmaya mı?

Toplum olarak biz bu tür şark kurnazlıklarını ilk kez izlemiyoruz. Zaman zaman bunların at pazarlığı şeklinde isimlendirilmiş olanını, gönlümüzden geçen olmazsa bile en azından  araba olsununu duyduk da gerçekleşme durumunu malasef göremedik. Gönül gerek Büyükşehir Belediye Başkanı’nın ve gerekse Ticaret Odası Başkanı’nın bu şark kurnazlarını şov dışına iterek Eskişehir gereksinimlerini gerçekleştirmesinden yana.

ES ES TÜRKİYEDE TEKSİN
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 18:31

Rezalet bir imza töreni..Halil Ünal la ancak bu kadar olur...Ne zaman kurtuluruz bu şovmen abiden bilemiyorum.

Tribunlerden büyük başkan tarzı şeyler duyulmadı  bu güzel ama halen kendini bilmez gerzekler halen o Youla ile ilgili aptalca lafı onca genç yaşlı bay bayanın içinde salyalarını akıta akıta bağırabiliyorlar, yazıklar olsun.
Lig tv de canlı yayında şovmen halil ünal bizi yerin dibine sokmuşta sokmuş yazık ki ne yazık.
Halil Ünal Allah aşkına EsEsimi bırak git tesislerin boya badanasını yap.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 18:40
Alıntı yapılan karizmancan

sanayi odasınada sinir oldum okdar gelr var bir otobüsü bize cok görüyolar bursa ile sivastan bizim ne fakımız var allah askına hic yakıstıramdımAngry

Sanayi Odası ile ilgili kimse yoktu orada. Ticaret Odası Başkanı Harun Karacan vardı. Kendisinden otobüs talebinde bulunulmuştur. Ancak kendisi odanın başkanıdır sahibi değil. Onunda hesap vermek zorunda olduğu kişiler vardır. Kendisi salı günü toplantıda bu konunun konuşulacağını belirtti. Ne deseydi salı günü toplantıda üyelere. Ben Es Es'e bi otobüs aldım haberiniz olsun mu deseydi. Sivas veya Bursa otobüsleri bu şekilde mi almışlardır. Şimdi Ticaret Odası'ndan otobüs talebinde bulunulmuştur. Eğer toplantılarında olumlu bir karar çıkarsa Harun Karacan'ın bu talebi karşılayacağını düşünüyorum.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
meT1n26 Liste gör
Yazar

Metin
  Alıntı meT1n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 18:42
bizim genç kardeşlerimizin artık youla için yapılan o tezahuratı bir kenara bırakmaları lazım kesinlikle hiç hoş değil eşiyle gelen kız arkadaşı ve kız kardeşi ile gelen renkdaşlarımız vardı ve hiç hoş değil
hayatın anlamı Siyah-Kırmızı!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır