eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 84>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses_tatar_26 Liste gör
Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eses_tatar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 17:08
taraftar süper  şovlar süper  organizasyon süper ama başkan rezil etti bizi trilyonlar vererek aldığımız ümit karan ın imza töreninde ticaret odasından otobüs dilendik ve tüm türkiyenin önünde...
Başka Diye Soranlara İnat Sadece Eskişehirspor !!!
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 17:12
Alıntı yapılan air_canada

ya ümitin giydiği forma sembolik bi şey mi? yoksa formalarımızdan bi tanesi mi?

Ümit'in giydiği forma bu sezon giyeceğimiz formalardan biri. Reklam, isim, numara dizaynı o şekilde olacak.

Alıntı yapılan gürkan

beyler bu anakaraspor. ankaragücü. gençlerbirliği. ile yapacağımız 4 lü turnuvanın tarihi ve yeri bellimi. bana söyeleyebilirmisniz acaba.

Tunuva büyük ihtimal ile sezon açılışından sonra Ağustos ayının başında Ankara'da yapılacak. Zaten her takım iki maç oynayacağı için üç gün filan anca sürer. Turnuva'yı TSYD Ankara Şubesi düzenliyor.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
Sonunda_kaydoldum Liste gör
Yazar

gökhan sezer
Yer: Mersin
  Alıntı Sonunda_kaydoldum Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 17:13
Alıntı yapılan kraleses

Alıntı yapılan PsycoO

Mazi , adı üstünde mazi , geçmişiyle yaşayan gelcekte de başarılı olamaz bırakın artık bunları ..Bugüne bakın başkanın otobüs pazarlığına bakın .Biz sürekli geçmişimizle övüne övüne bu hale geldik , kaç 10 yıl geçti o günlerin üstünden , bide şu günkü hale bakın başkan otobüs için bütün medyanın önünde pazarlık yapıyor , siz hala neyin derdindesiniz.

Abi sana sonuna kadar hak veriyorum bende aynı şekilde düşünüyorum. Ama başkandan senin beklentin neydi onu merak ettim ? Çok normal bu yaptıkları. Biz kendimize bakmadığımız sürece izleriz bu olanları. Hala aramızda büyük başkan diye tempo tutma derdinde olanlar var.

Bencede çok dğru söylüyorsun Psycoo bir ilçe takımı bile bunu yapmaz.
Rüzgarlara yön veren, kelebeklerin kanat çırpışıdır.
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 17:30
http://www.youtube.com/watch?v=WhkL6CP6B9o&feature=related Espana

ya başlarda tam uyum sağlanamamış bir taraf önden gitmiş açıkla yapıldığında daha çok fark oluodur buna dikkat edelim ses boşa gidio
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
avrupasimsek Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun A.
Yer: Almanya
  Alıntı avrupasimsek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 17:37
Baskanin bir tek  Nuri Alcodan Kale arkasinin yapilmasi icin söz almadigi kalmis. Big%20smileBig%20smile
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 17:40
Alıntı yapılan esesosman26

http://www.youtube.com/watch?v=WhkL6CP6B9o&feature=related Espana
ya başlarda tam uyum sağlanamamış bir taraf önden gitmiş açıkla yapıldığında daha çok fark oluodur buna dikkat edelim ses boşa gidio
Buna dikkat etmek pek de mümkün değil çünkü büyük ihtimalle Kızılcıklı-Nefer-Ayder BandoESES'in sesini duymuyorlardı. Yoksa önden gitmezlerdi. Ayrıca açık tribünde de maçlarda Bando'ya uzak olan taraflar hep önden veya arkadan geliyor. Yani kutu gibi bir stad olmadan (sesin dağılması önlenmeden) bu düzelmez.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 17:41

evet bandoesesin sesini dün kızılcıklıda duyamadık tam olarak ondan ögle farklı oldu

ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 17:50
Alıntı yapılan wolfalone39

sevgili PsycoO sarar başkan oldugu dönemde her maçta ana avrat adama küfür edenler hiç onun tekrar dönmesini beklemesin..ama yinede yıllardır para veriyor..ben olsam vermezdim...
şimdide halil ünala saldırı var..
tamam ayrılsın ama istifa etmelerini isteyen taraftarlarımızdan 20 trilyonu olanlar bagırsın istifa diye. yoksa yanındakinden sigara isteyen veya biletler 5 tl oldugunda bile para dilenenler istifa diye bagırmasın.
her gelen yönetimi küstürüp kaçırmanın iyi birşey oldugunu zannetmiyorum..ben 31 senedir takip ediyorum hep aynı gelen başkan bir daha uğramıyor stada..haklılar o kadar küfür ve hakaretten hatta tehditten sonra gelmelerinide beklememek lazım ..

Geçmişte SARAR'a küfür eden tribünlerin kimler olduğunu hepimiz biliyoruz...Peki neden küfür edilmişti...Sarar Galatasaray'ın kıyafetlerini dikecekti...Yani Milli Takıma diktiği ve giydirdiği gibi..Aslında tüm Türkiye'yi giydirdiği gibi...Yani ticari olarak hiç bir yanlış yok...
Peki buna rağmen neden küfür edildi Sayın Cemalettin SARAR'a ...Çünkü o küfür edenlere para vermedi de ondan...Sarar o zamanlar bu kulübe 5 milyon dolar para verdi karşılığıonda küfür yedi...

Bugün Halil ÜNAL neden hala "Büyük başkan şak şak şak" tezahuratları ile karşılanılıyor...50 milyon dolar verdiği için mi..??Smile 
Bugün SARAR küsmüşse ,Halil ÜNAL'da Başkansa yatıp kalkıp "gerçek taraftara" dua edelim bence...Smile

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 18:06
Alıntı yapılan sedaty

ne olursa olsun ne şekilde olursa olsun başkan takım için uğraşıo otobüs için pazarlık edecek kadar düştüyse onun hiç suçu yok suç bizde sanayicilerde

Eskişehirspor'un sezon boyu geliri yaklaşık ne kadardı...Bizim tahminlerimiz ve Gelir-Gider tablosundan gördüğümüz gibi 26 Trilyondu...
Bir otobüsün fiyatı ne kadar siz söyleyin...26 Trilyonluk gelirle bu kulübe bir otobüs alamıyorsan sen Başkan olarak orada neden oturuyorsun be adam...(Üstelik bu otobüsün üzerine sponsor bir reklam alarak (Redbull içeceği gibi,hele hele Kalabak suyu gibi ) hem otobüsü bedavaya getirebilirdin,hemde bizi dilenci yapmazdın...)

Haaa ETO bir otobüs alsın mı..? Alsınlar tabi durdukları kabahat...Ama bunun alınma şekli ve istenme şekli bu olmamalıydı..Hem de tüm Türkiye'nin gözü önünde...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
karizmancan Liste gör
Yazar

tamer
Yer: eskisehir
  Alıntı karizmancan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 18:13
bence süper bir transfer oldu karanlıktan aydınlıga yulada olduktan sonra bu sene kimseden korkumuz yok gol sorunumuz olmaz bide iyi bir orta sahaya oyuncu lazım oyun kurucu engin baytarın ts gitmesine üzeldüm keske bizde kalsayıdı piskotdı ama genede süper bi oyun kurcuyduTongue ölümüne eses
tamer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır