eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 84>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı PsycoO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 15:34
Alıntı yapılan 26

Alıntı yapılan PsycoO

siz yazmayın foruma.

Buna siz mi karar veriyorsunuz?

Siz üstünüze neden alındınız ki ?
Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 15:56
Ümit'e nereden nereye geldi diyenler, Eskişehirspor'un mazisine bir göz gezdirin bakalım..
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 15:59
Başlığın içine edilmiş af edersiniz..!Dead
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 16:02
PsycoO Liste%20gördoğru söylüyor katılıyorum bu sitede çok bilmişlik var hemen size göre yanlış bir şey olunca çok sert eleştiri yapıyorsunuz dalga geçiyorsunuz kendinize çeki düzen verin herkes yorumunu rahatça yapsın çok bilmişler  
Yukarı
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
  Alıntı PsycoO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 16:03
Mazi , adı üstünde mazi , geçmişiyle yaşayan gelcekte de başarılı olamaz bırakın artık bunları ..Bugüne bakın başkanın otobüs pazarlığına bakın .Biz sürekli geçmişimizle övüne övüne bu hale geldik , kaç 10 yıl geçti o günlerin üstünden , bide şu günkü hale bakın başkan otobüs için bütün medyanın önünde pazarlık yapıyor , siz hala neyin derdindesiniz.
Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 16:12
Alıntı yapılan esgres26

PsycoO Liste%20gördoğru söylüyor katılıyorum bu sitede çok bilmişlik var hemen size göre yanlış bir şey olunca çok sert eleştiri yapıyorsunuz dalga geçiyorsunuz kendinize çeki düzen verin herkes yorumunu rahatça yapsın çok bilmişler  

doğruluk payı var ama kimse Eskişehirsporu küçümseyemez!...

Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 16:16
Alıntı yapılan PsycoO

Mazi , adı üstünde mazi , geçmişiyle yaşayan gelcekte de başarılı olamaz bırakın artık bunları ..Bugüne bakın başkanın otobüs pazarlığına bakın .Biz sürekli geçmişimizle övüne övüne bu hale geldik , kaç 10 yıl geçti o günlerin üstünden , bide şu günkü hale bakın başkan otobüs için bütün medyanın önünde pazarlık yapıyor , siz hala neyin derdindesiniz.

Abi sana sonuna kadar hak veriyorum bende aynı şekilde düşünüyorum. Ama başkandan senin beklentin neydi onu merak ettim ? Çok normal bu yaptıkları. Biz kendimize bakmadığımız sürece izleriz bu olanları. Hala aramızda büyük başkan diye tempo tutma derdinde olanlar var.

Yukarı
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
  Alıntı PsycoO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 16:25
Başkandan beklentimiz nedir bilemiyorum , çoğu beklediğimiz şey askıda kaldığı için .. Ama sanmıyorum ki hiçkimsenin '' başkan medyanın önünde T. odası başkanını köşeye sıkıştırsın otobüs pazarlığı yapsın belki alırlar'' diye bir beklentisi olduğunu ..Zannetmiyorum ki başkan doğru olanı yaptı diyen birileri olduğunu .
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 16:28
     Bir yandan birkaç trilyon ödeyip imza şov  diğer yandan ise oraya çağırdığın kişileri zor durumda bırakıp otobüs pazarlığı yapıyorsun. Tam bizim yönetime yalkışır bir davranıştı. Dünyada ve Türkiyede başka örneği varmı  bilmiyorum ama bu olay Eskişehirspor açısından tam bir trajediydi.

kalender
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 16:34
Ben söylemiştim vermiyorlarsa burdan istemesi çok ta yadırganmaz diye.Ama zannetmeyin ki bu durumdan memnunum.Yani artık bu başkanı kabullendim,bu yönetimi kabullendim,kendi kendine ya da ticari ( sponsor..) vs.. şekilde otobüs alamayacağını da kabullendim.Napalım varsın böyle olsun diyoruz artık.Burda odalarında suçu var bence.Başkan daha önce istemiştir diye tahmin ediyorum.Çünkü bir otobüs bu kadar zor olmamalı.Bu şehrin ekmeğini yiyorlar.Biz nasıl kombine alıyorsak onlarda otobüsü de alacaklar,tribünde yapacaklar.Bunun yapılış şekli içimizi acıtsa da...
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,715 saniyede hazırlanmıştır