eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 84>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 13:56
Alıntı yapılan ultras

her ne kadar halil ünalı sevmesemde otobüs konusunda Eskişehir deki işadamları suçlu hatalı neden: herşeyi bagıra bagıra istemek zorundamıyız. ne zaman görücez acaba
işadamları toplandı futbolcu aldı otobüs aldı stada tribün yaptırdı diye
onlar bu memleketin çocugu degilmi? bu memleketten ekmek yemiyormı?
kusura bakmayın ama seve seve yapmıyolarsa zorla yaptırmak lazım
tv ler ve basın varken protokole gelip yarım saat oturup takım tutulmaz ....

Yıllardır kururmsallaşma diye bas bas bağırıp duruyoruz. Ama yazılan mesajların ve yapılan yorumların kurumsallaşma ilkesine ne kadar ters düştüğümüzü görüyorum bu başlık altında. Eğer kurumsal bir futbol takımı isek kulüp kişilere bağlı kalmaksızın kendi gelir kaynaklarını üretir zaten. Kimse gönül rızası olmadan kulübe bağış yada yardım yapmak zorunda değildir, herşeyin bir yolu yordamı vardır. Siz diyorsunuz ki buranın ekmeğini yiyorlar, o zaman bu şehrin futbol takımına yardım etmek zorundalar. Ben de ETO yada ESO başkanı olsam derim ki Eskişehir'den para kazanan herkes kombine almak zorundadır. Bu bağlamda Kocaeli'de yaşayan ben de kocaelispor'a yardım etmek zorundayım. Binlerce defa söylendiği üzere bu işler tamamen gönül işidir. Eğer adamın içinden geliyorsa kılıfına uydurur ve yardım eder (ederdi). Kurumsallaşmanın tanımını unutanlar için;

Kurumsallaşma; bir işletmenin, faaliyetlerini kişilerin varlığına bağımlı olmadan sürdürebilmesini ve geliştirebilmesini sağlayan bir yapı oluşturmasıdır. Farklı bir bakış açısıyla kurumsallaşma, işletmenin tüm stratejik kararlarına ve faaliyetlerine yön veren vizyon, ana amacı ve üstlendiği ana görevini tanımlayan misyon, faaliyetlerini yürütürken uyacağını beyan ettiği kavramları içeren ilke ve değerler, faaliyetini yürütürken izlediği yol ve yöntemleri yansıtan politikalar ve hedeflerine ulaşmak için sürdüreceği uygulamalar açısından belirli bir niteliğe, canlılığa ve sürekliliğe sahip olmasıdır.
KKŞ
Yukarı
erhanozkalgay Liste gör
Yeni Yazar

Erhan ÖZKALGAY
Yer: EStanbul
  Alıntı erhanozkalgay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 14:10
Amatör ruha sahip olması gereken futbolcu ve taraftardır. İkisi de üzerine düşeni fazlasıyla yapar böylece. Amatör ruha sahip olmaması gereken ise yönetimdir. Amatörce yönetim devam ettiği müddetçe ŞEFFAFLIK hayal olur, KURUMSALLAŞMA hayal olur. Cebinde 20 trilyon olan herkes sıraya girsin o zaman başkan olmak için. Yoksa biz daha çok şov seyrederiz böyle.
Yukarı
zetone26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eskişehirli
Yer: Eskişehir
  Alıntı zetone26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 14:12
Hadi bakalım Harun Efendi Görelim otobüsü Atıp Tutuyodun Şunu Şöyle Yapcaz böle yapcaz die senin ETO'na koyar mı?
Biz Eskişehirliyiz...
Yukarı
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 14:22
beyler bu anakaraspor. ankaragücü. gençlerbirliği. ile yapacağımız 4 lü turnuvanın tarihi ve yeri bellimi. bana söyeleyebilirmisniz acaba.
Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 14:25
Alıntı yapılan kadirgulen

Alıntı yapılan 26

Alıntı yapılan ESKİCE

Böylesine çirkin böylesine küstahça bir tören daha olamazdı tüm güzellikleri bir kenara dursun ben ümit karanın yerinde olsam bu gece sabaha kadar vururdum rakının gözüne nerden nereye diye, Eskişehirspor büyük bir markadır başkan bu markanın bir parçası olamayacağını bir kez daha isbat etmiştir.

şu nereden nereye lafı tkıldı kafama biraz daha açsanız bunu

Benim kafama da başkanın yaptıkları ortadayken hala "büyük başkan" tezahüratları yaptırmaya çalışan Abidin'i neden bu kadar körü körüne savunduğunuz sorusu geldi. Siz de bunu açabilir misiniz biraz?

Körü körüne savunmak mı? Yazımı dikkatli okursanız yaptiğinin heyecandan kaynaklandığını doğru yada yanliş olduğunun tartışmaya açık olduğunu belirtmişim. Orda savunulan tek şey Abiden Abiye yapilan hakaretin yanliş olduğu ve kimsenin buna hakkı olmadığı idi.
Eskişehir
Yukarı
ulyo_eses Liste gör
Yazar

Ahmet Güler
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ulyo_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 14:49
Şimdi yarın öbür gün açığın üstü kapanmazsa, yeni otobüs alınmazsa bunun suçlusu büyük başkan(!)mıdır? Yoksa belediye başkanı ve ETO başkanımıdır? Biz böyle el açmaya pazarlık yapmaya devam edelim.Ben bir tek teknik heyetimize, futbolcularımıza ve büyük taraftarımıza güveniyorum zaten imza töreninde en güzel şey yine taraftardı hepinize sonsuz teşekkürler saygılar 
bir içsinde görsün platon ES-ES felsefesini...
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 15:20
Rezalet bir törendi..
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
Yer: eskişehir
  Alıntı PsycoO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 15:21
Alıntı yapılan pasacocuk

ümit nerden nereye geldi diyen arkadaşlar bizans takımlarına sempatisi olan sahte eskişehirliler,bu siteninde seviyesini düşürüyorlar,mümkünse bi daha yazmasınlar burayaAngrybiz bize yeteriz,çünkü biz eskişehirliyizzz.ümit hayırlı olsun esesime..

Kimsenin bizans sempatizanlıgı yaptıgı yok Ümit Karan Bursaspordan da gelseydı aynı lafı yine kullanırdım .Başkan konuşurken Karan'ın yüzündeki ifadeye bi dikkat et istersen ..Hngi klüp başkanının o kadar basının arasında otobüs için pazarlık ettiğini gördün? Süper lig takımlarında hangi klüp başkanı bunu yapar ? Sence yapılan şey doğrumudur ? Önce bunları cevaplarsan kendi içinde, bizimde ne demek istediğimizi anlarsın ..Tutturmuşunuz bizans sempatizanlığı bilmem ne , yazılanı anlamıyosanız siz yazmayın foruma.
Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 15:27
Alıntı yapılan PsycoO

siz yazmayın foruma.

Buna siz mi karar veriyorsunuz?
Eskişehir
Yukarı
eses_kolik Liste gör
Yazar

güray
Yer: Bandırma
  Alıntı eses_kolik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 15:33
burası transfer ilgili düşüncelerimizin yazılacağı bir bölüm. sıkıldım artık yok başkan böle yok başkan bunu yapmış. gidip yönetim kısmına yazın arkadaşlar ne yazacaksanız.
EFSANE GERİ DÖNDÜ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır