eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6667686970 84>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 11:32
Ümit Karan artık bu kulübün futbolcusudur diğer tüm futbolculara verdiğimiz destek Ümit Karan'a da verilecektir. Ümit Karan kendine bakar ve futbol oynamak isterse başarılı olmaması için bir sebep yoktur ve isterse çokda gol atabilir...

Beni rahatsız eden konu Ümit'in transferi değil, Ümit'in imza töreni olarak söylenen ama çağırılan insanları otobüs ve açık tribünün kapatılmasını yapmazsanız sizi taraftarın önüne atarım sizi parçalarlar kurnazlığı töreni olmasıdır. Ben artık bu konuda konuşmayacağım çünkü herkes izledi ve gördü. Herkes zaten yaşananları kendine göre yorumlamış ve doğruyu yanlışı kendine göre irdelemiş ve kabul etmiştir... Ümit Karan'a bol gollü bir sezon diliyorum...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
Yer: Turkey
  Alıntı ymutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 11:40
Boş adam heyecanlanmaz. dün adam ne yapacagını şaşırdı. eli ayagı titredi. Bu adam kendini parçalar.
Yukarı
air_canada Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
  Alıntı air_canada Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 11:41
ya ümitin giydiği forma sembolik bi şey mi? yoksa formalarımızdan bi tanesi mi?
KENDİNİ PAMUK ŞEKER ZANNEDENLER K*ÇLARINDAKİ ÇUBUĞU NEDEN GÖRMEZLER..
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 11:41
valla bişey yazmayım diya kendimi soz tutuyorudum  yaaa ümitin kalitesi tartısılmaz adam gecen sene sansız bir sezon gecirdi burdada gecircek diye birsey yok  adam daha sahaya bırak tesislere cıkmadan ölümcül eleştirler yapırsunuz  o artık eskişehirsporlu bırakın eleştirmeyi dertek verin biz zaten herzaman destek vercemize ilk önce eleştiriyorum ilk öncede birkerede destek vereliim
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 11:54
ben ümite çok güveniyorum güvenmek zorundayım çünkü o artık takımımın futbolcusu.Ama tribünde düzen,birlik-beraberlik işini bi halledemedik set de bi tane reis olsa umarım bu sorunda çözülür.Konfetiler Ümit Karan imzaladıkdan sonra atılcak dendi,meşaleler espananın çoşkulu yeriinde yakılcaktı ama;

konfetiler bırak ümiti daha sahada kimse yokken kim ne kadar uzağa atıcak diye yarış yapılarak 20 kadar konfeti boşuna gitti.

sonra konfetiler ümiti imzaladıkdan sonra atılcaktı ümit gelince herkes teker teker atmaya başladı ve bişeye benzemedi.

meşale konusunda yeterli organizasyon yapılamadı tamam ama yine forumda söylenmişti.Neyse onuda geçelim bu stadda bedava yapılan imza töreni hazırlık maçı açılış maçı olsun çok sayıda gereksiz insan stada giriyor mesala, herkes meşale yakınca bende yaktım önden,yanımdan bağırıolar söndür şunu söndür niye yaktın fln diye bağıranlar oldu ya yanan meşale sönermi hiç?

açılış maçında sette 2 kişi görmek dileğiyle...
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 12:00
   Bazı arkadaşlar,tv yayınında ve taraftarın yanında otobüs istemeyi doğru bulmuşlar.Nedenleri ise de zaten bu kişilerin vermek istememesi,Halil Ağa'nın ziyaret gerçekleştirse bile uzak duracağını söylemişler.Haklılar.Peki şimdi onlara soruyorum siz olsanız Halil Ağa gibi fırsatçı,verilen paraların nerelerde harcandığını bilmediğiniz bir kişiye kurumsallaşmamış şeffaf olmayan bir kulübe neye güvenerek verirsiniz?O makamlarda duran kişilerde güvenmedikleri için uzak duruyorlar.
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 12:16
Alıntı yapılan 26

Alıntı yapılan ESKİCE

Böylesine çirkin böylesine küstahça bir tören daha olamazdı tüm güzellikleri bir kenara dursun ben ümit karanın yerinde olsam bu gece sabaha kadar vururdum rakının gözüne nerden nereye diye, Eskişehirspor büyük bir markadır başkan bu markanın bir parçası olamayacağını bir kez daha isbat etmiştir.

şu nereden nereye lafı tkıldı kafama biraz daha açsanız bunu

Benim kafama da başkanın yaptıkları ortadayken hala "büyük başkan" tezahüratları yaptırmaya çalışan Abidin'i neden bu kadar körü körüne savunduğunuz sorusu geldi. Siz de bunu açabilir misiniz biraz?
KKŞ
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 12:21
Alıntı yapılan huso_26

Bazı arkadaşlar,tv yayınında ve taraftarın yanında otobüs istemeyi doğru bulmuşlar.Nedenleri ise de zaten bu kişilerin vermek istememesi,Halil Ağa'nın ziyaret gerçekleştirse bile uzak duracağını söylemişler.Haklılar.Peki şimdi onlara soruyorum siz olsanız Halil Ağa gibi fırsatçı,verilen paraların nerelerde harcandığını bilmediğiniz bir kişiye kurumsallaşmamış şeffaf olmayan bir kulübe neye güvenerek verirsiniz?O makamlarda duran kişilerde güvenmedikleri için uzak duruyorlar.
Genç kardeşim Eğer Halil Ünala güvenmiyorlarsa para olarak vermezler Otobüsü alarak külübe hediye ederler.Mesele Halil Ünal meselesi değil bu şehrin zenginlerinin ve ileri gelenlerinin futbola ilgi duymayışıdır.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 12:21
Tam 68 sayfa olmuş Ümit KARAN'ın imza töreni...Daha açıkcası Ümit KARAN'In imza törenimi Halil ÜNAL'ın reklam ve dilenme kokan imza töreni mi..??

Peki herkese soruyorum dün imzayı kim attı....?? Ümit değil mi?
Peki imzadan sonra Ümit'in duyguları soruldu mu??..Mikrofon eline verildi mi? oraya toplanan 5000 civarı taraftara mesajı iletildi mi?...Bunlar oldu da ben mi kaçırdım yoksa...Ouch

Sevgiil kardeşim ESKİCE bir ifade kullanmış " nereden nereye" diyerek...Bunu ancak anlayan anlar...Ve sanırım da anlatmak istediği şeyi de dün Ümit KARAN geyet güzel anlamıştır...

Alıyor kulüp Başkanımız eline microfonu Stadın üstünü Başkan kapatsın...Sonra atarım sizi bu taraftarın önüne...
Daha sonra ETO başkanından otobüs istiyor..Tıpkı Bursa'nın,Sivas'ın talip olduğu şekilde...Taklitçi zihniyetle...Hadi istesin haklıdır zaten odalarımızda vermelidir...Ama bu şekilde istenmez bu...Bir imza töreninde tüm Türkiye'nin gözü önünde yapılmaz...

-Şimdi Bursaspor'lular ve Sivasspor'lar şunu diyordur..."Adamlar kendilerine Anadoluda efsaneyiz diyorlar ama bizim çok önceden yaptığımızı yapmaya çalışıyorlar...Daha kent olarak bütünleşememişsin nasıl efsane olacaksın demezler mi??

-Sonra Ümit KARAN demiştir mutlaka..."Ya bu takımın taraftarı var,anadoluda bir efsane idi ben bunları duyduğum için heyecanlanmıştım buraya gelmekten ama adamların daha otobüsü yokmuş ulan.!! " BİZ NEREDEN NEREYE GELDİK BE KARDEŞİM " demiş midir sizce..??

Başka kulüpler veya kişiler yaptığı için onları zikretmekten başka tek bir fikir üretmeyen,hiç bir farklı model ve yönetim ile karşımıza çıkmayan,kişileri kamuoyunun önüne atmaktan başka hiç bir şey yapmayan,kişlilerin elindeki mühür gittiğinde arkasını dönmekten çekinmeyen ve bu siyaseti de kafasını kuma gömerek yapan bu Başkanımız olduğu sürece bir arpa boyu yol almamız mümkün değildir...

Ümit KARAN'a attığı imzanın hayırlı ve uğurlu olması dilerken kendisine kutsal formamız altında başarılar dilerim...Hoşgeldin Ümit KARAN....
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 12:34

Turkcell Süper Lig, Ali Şen'den beri böyle şovmen başkan görmemişti. Kaldı ki onun zamanında nasıl bir F.Bahçe kurduğunu ve kulübü için neler yaptığını objektif dimağların hepsi hatırlayacaktır. Böyle bir başkanımız olduğundan hicap duyacağımıza gurur duyar hale gelmişiz. Lütfen başımızı gömdüğümüz kumdan çıkaralım. Güzel bir iş çıkardığımızda kamuoyunun görüşlerine yer vermeyi çok iyi biliyoruz, şimdi de kamuoyunun bu imza töreniyle ilgili görüşlerini merak edenimiz var mı acaba? Sadece 10 dakikanızı ayırın ve internette birazcık araştırma yapın.

Burda ETO Başkanı eleştirilmiş otobüs verip vermeme polemiğinden dolayı. Bilinçli arkadaşlar da bunun yol yordamı hakkında bilgilendirmişler ETO başkanının böyle bir bağışa yetkisinin bulunmadığına. Ben olaya başka bir açıdan bakıyorum ve kendimi ETO başkanının yerine koyup empati kuruyorum. Son model bir otobüsü kulüp için satın alıyorum ve kulübe hibe ediyorum bu otobüsü. Sorum şu: Başkanın bu otobüsü komple satmayacağını yada kullanım haklarını maddi beklentiler uğruna başka birine yada başka bir kuruma devretmeyeceğinin garantisinedir? Başkan, bu güveni veriyor mu sizlere?
KKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6667686970 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır