eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 84>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı PsycoO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 05:15
Ümit Karan'ın yüzündeki burukluk bana kalırsa başkanın sergilediği tavrlardan dolayıydı .Gerçekten '' nerden nereye geldim'' demiştir ..Bu klübün büyüklüğüyle alakasız , başkanın tavırlarından ileri gelen bir düşünce..Taraftara gelince herzamanki gibi görevini fazlasıyla yerine getirmiş ..Fakat Eti , Sarar ve diğer sanayi kuruluşları , bu kadarmı zor bu klübe destek olmak bu kadarmı zor eskişehir ugruna ek bütçe açmak .Birlikten kuvvet doğal 10 tane sanayi kuruluşu toplam bütcesine oranla biraz maddi yardımda bulunsalar açıgın üstüde kapanır , kale arkasıda yapılır , yeni otobüste alınır hatta turizm şirketi kurulur :) Ama bizim Cemalettin sarar beyfendi paraları mezara götürecek ..Bu şehirde Sarar boykot edilmelidir !!!
Ben birşeye dikkat çekmek istiyorum , forumda herkes birbirine muhalefet , ters ters cevaplar ,reislerimizi koruma çabaları ..Yahu kardeşim tamam trübün reisleri yıllardır bu klübe hizmet vermiştir ama onlar insan demi ? elbette hataları olacaktır ..Neden her eleştiride siz kime laf sölüyonuz lan , havasında milleti tersliyosunuz ..Reislerimiz esesli ise forumdaki diğer insanlar da esesli ..Bu kadar büyütmeyin , dikakt ediyorum ters cevap verenler hep 17-19 yaşlarında , biraz hakim olun kendinize kanınız kaynıyo tamam da yanlış tepkiler veriyosunuz sağduyulu olun .Unutmayın burada bulunan herkes bu renklere gönlünü vermiş insanlar.
Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 06:14

Bu etkinlik, ürün satışını artırıyor

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Rıza Zeydan, statta taraftarın önünde imza töreni düzenlenmesindeki amacın, futbolcu ve taraftarlar arasındaki kaynaşmayı sağlamak olduğunu söyledi. Bu tür şovların çok başarılı ve popüler isimler için gerçekleştirildiğine dikkati çeken Zeydan, "Biz de yönetim kurulu kararıyla yapıyoruz. Hedef taraftarın kulübe, takıma olan inancını artırmak. Tabii ki bu tür durumlar, ürünlerdeki satışı da patlatıyor. Kombine biletlerin daha kısa sürede satılmasını sağlıyor." değerlendirmesinde bulunuyor.
**
Yukarı
wolfalone39 Liste gör
Yeni Yazar

hakan
  Alıntı wolfalone39 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 07:42
sevgili PsycoO sarar başkan oldugu dönemde her maçta ana avrat adama küfür edenler hiç onun tekrar dönmesini beklemesin..ama yinede yıllardır para veriyor..ben olsam vermezdim...
şimdide halil ünala saldırı var..
tamam ayrılsın ama istifa etmelerini isteyen taraftarlarımızdan 20 trilyonu olanlar bagırsın istifa diye. yoksa yanındakinden sigara isteyen veya biletler 5 tl oldugunda bile para dilenenler istifa diye bagırmasın.
her gelen yönetimi küstürüp kaçırmanın iyi birşey oldugunu zannetmiyorum..ben 31 senedir takip ediyorum hep aynı gelen başkan bir daha uğramıyor stada..haklılar o kadar küfür ve hakaretten hatta tehditten sonra gelmelerinide beklememek lazım ..
NERDE KALMIŞTIK
Yukarı
eses_kolik Liste gör
Yazar

güray
Yer: Bandırma
  Alıntı eses_kolik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 08:53
bir kaç sayfa arkaya baktımda, milletin ağzında ümit nereden nereye geldi lafı dolanıyor. söylesin o vatandaşlar ümit nereden nereye gelmiş. yada bu foruma bidaha yazmasınlar.
EFSANE GERİ DÖNDÜ
Yukarı
ESKİCE Liste gör
Yazar

uğur eskice
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESKİCE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 10:00
Alıntı yapılan 26

Alıntı yapılan ESKİCE

Böylesine çirkin böylesine küstahça bir tören daha olamazdı tüm güzellikleri bir kenara dursun ben ümit karanın yerinde olsam bu gece sabaha kadar vururdum rakının gözüne nerden nereye diye, Eskişehirspor büyük bir markadır başkan bu markanın bir parçası olamayacağını bir kez daha isbat etmiştir.

şu nereden nereye lafı tkıldı kafama biraz daha açsanız bunu

Gayet açık arkadaşım nereden nereye lafından sonraki cümle herşeyi açıklıyor bizim değerimiz markamız adımız şanımız ayaklar altına alınıyor tüm Türkiye'nin önünde başkanımız bizi rezil ediyor bizi otobüs dilenecek kadar aciz gösteriyor. Sence biz neredeyiz birde kendine sor ve bi yorum yap bakalım.
Yukarı
ESKİCE Liste gör
Yazar

uğur eskice
  Alıntı ESKİCE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 10:08
Alıntı yapılan eses_kolik

bir kaç sayfa arkaya baktımda, milletin ağzında ümit nereden nereye geldi lafı dolanıyor. söylesin o vatandaşlar ümit nereden nereye gelmiş. yada bu foruma bidaha yazmasınlar.
Siz biraz daha benden yaşça büyüksünüz kanımca benden daha iyi bilirsiniz bizim nereden nereye geldiğimizi,.
Yukarı
aakin Liste gör
Yazar

Alper AKIN
Yer: Turkey
  Alıntı aakin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 10:11
Alıntı yapılan wolfalone39

sevgili PsycoO sarar başkan oldugu dönemde her maçta ana avrat adama küfür edenler hiç onun tekrar dönmesini beklemesin..ama yinede yıllardır para veriyor..ben olsam vermezdim...
şimdide halil ünala saldırı var..
tamam ayrılsın ama istifa etmelerini isteyen taraftarlarımızdan 20 trilyonu olanlar bagırsın istifa diye. yoksa yanındakinden sigara isteyen veya biletler 5 tl oldugunda bile para dilenenler istifa diye bagırmasın.
her gelen yönetimi küstürüp kaçırmanın iyi birşey oldugunu zannetmiyorum..ben 31 senedir takip ediyorum hep aynı gelen başkan bir daha uğramıyor stada..haklılar o kadar küfür ve hakaretten hatta tehditten sonra gelmelerinide beklememek lazım ..

Sanırım yanlış hatırlıyosunuz Sarar a yapılan hakaretler , onun yönetimde olduğu dönemde değil( ki yönetimdeyken de başkan değildi Aydın Arat kulüp başkanı idi) bir sonraki dönemde yönetime veryansın ettiği için mevcut yönetim tarafından sizin bahsettiğiniz bedava maça girmek , deplasmana gitmek için para dilenen guruplara ihaleyle yaptırıldı . Bugün ise durum farklı kulübümüze yakışan,profesyonel ve şeffaf yönetim için muhalefet eden kişilerin profil yapılarını ve savundukları konuları daha iyi inceleyip irdelerseniz gerçeklere biraz daha farklı gözle bakabilirsiniz .
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 10:22
ümit nerden nereye geldi diyen arkadaşlar bizans takımlarına sempatisi olan sahte eskişehirliler,bu siteninde seviyesini düşürüyorlar,mümkünse bi daha yazmasınlar burayaAngrybiz bize yeteriz,çünkü biz eskişehirliyizzz.ümit hayırlı olsun esesime..
FOREVER-ESES
Yukarı
ESKİCE Liste gör
Yazar

uğur eskice
  Alıntı ESKİCE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 10:25
Alıntı yapılan pasacocuk

ümit nerden nereye geldi diyen arkadaşlar bizans takımlarına sempatisi olan sahte eskişehirliler,bu siteninde seviyesini düşürüyorlar,mümkünse bi daha yazmasınlar burayaAngrybiz bize yeteriz,çünkü biz eskişehirliyizzz.ümit hayırlı olsun esesime..
Clap
Ne zaman buna bağlanacak diyordum ohh bee rahatladım şimdi ben zaten Eskişehir li değilim arabistandan transfer edildim.Big%20smile
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 10:34
Uğur Bey bence haklı.YÖNETİM BAZINDA nereden nereye?Wink
İmza töreninde boğazda balık yediklerini bile anlatan, hadi isteklerini oradaki kalabalığı kullanarak dile getirdin diyelim iyice üzerine gidip insanlara hedef göstermek nasıl bir mantıktır?Ümit Karan'ın imza töreni değil Halil Başkan'ın şovu vardı.Dün bir komedi vardı.Yaşandı ve bitti.
Artık her konuda birbirimizden şüphelenme tavrı gittikçe artmaya başladı.İlla çoğunlukla aynı fikirde olunmadı diye başka takımlı mı olunuyor?Birbirimizi kırmaktan vazgeçelim.Hepimiz burada Kara Kızıl Sevda peşindeyiz.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır