eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6364656667 84>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26BK222 Liste gör
Deneyimli Yazar

BuRaK
Online Durum: Offline
  Alıntı 26BK222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 03:01
hoş geldin Ümit...

umarım her şeyin farkındasındır.
Maziyi Savura Savura ES !!!
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 03:04

Ya bugün olumsuz olan neydi anlamadım ben ? Nedir herkesin bu takıntısı !

Öncelikle burda herkesin tanıdığı Çağıl abi sana bişey demek istiyorum. Yönetim istifa ettimi ? Etmedi. Ya abi Allah aşkına aylardan sonra 1 kerede olumlu konuş yaa. Ümit Karan ne kadar kaliteli bi golcü tartışılmaz sonuçta demi ? Eee o zaman bugün bari bi alkış yap. Ne olacak yani? Takımımızın, Sevdamızın hayrına sonuçta buda. Hatipoğlumu gelseydi tekrar? Unakıtanı başımıza saran o değilmiydi? Bu seneye birçok borç bırakanda o değilmiydi? 

Kim yapacak abi başkanlığı ? Kim geçsin oraya ? 

Benden çok bişeyler biliyosun. Evet. Ancak bi süre sonrada artık desteğe dön. Full köstek olma.

Birde bugün kötü geçti kötü oldu diyenler !

Harbi ne bekliyordunuz? Ne olması gerekiyor imza töreninde. Biz renk kattık. Meşalelerle konfetilerle. Ama birazda yapıcı olalım. Yıkıcılığı unutalım.

Bu Sene herşey çok daha farklı olacak..!

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 03:15
Alıntı yapılan EsEsliyim

Alıntı yapılan RossoNero

Alıntı yapılan EsEsliyim

Ben bu imza töreni için yorum yapmak istemiyorum zaten Lig Tv ile tüm Türkiye izledi. Böyle olmamalıydı....!!! Yazık...
...................nıye yazık kı...sayın eseslıyim......bu sadece sızın gorusunuz.......halıl unal takıntısını artık bırakın ve es es e bakın lutfen........artık elestırılme zamanınız.....trıbunlerde tek bır aleyhte tezahurat yoksa bu sızın yenılgınız degıl mı????...................

Hayırdır siz niye alındınız. ? Bugün stadda yaşananlar hoşunuza gittiyse size diyecek bir söz bulamıyorum. Televizyonların naklen verdiği bir imza töreninde yarım saat sağdan soldan otobüs açık tribün üstü dileniliyor. Bunları isteyenler gitsinler kişileri makamlarında ziyaret etsinler ve isteklerini belirtsinler o makamdaki insanlarda güvenleri oranlarında yardım etsinler ama bu televizyonlar va basının önünde yapıldığı zaman bence pek hoş olmuyor...

Ha bu arada Bu tören Ümit'e imza attırmak için değil tribünlere büyük başkan dedirtmek için yapıldı siz tribünlerde büyük başkan lafını duydunuz mu ? Ben duymadım da..

Biz yenilmeyiz çünkü doğruları söylüyoruz o tribündeki (sizde Dahil) aklı başında herkesde neyin ne olduğunu biliyor, bizim isimlerle işimiz yok ama siz bu sığ mesajınızla isimlerle işiniz olduğunu belli ediyorsunuz...

.....sız buyuk baskan degıl baskanımız duydunuz mu????.....ben hıc duymadım....
Sadece ES ES...gerisi hikaye...
http://eseses-kikiki-eski-eski-es.tumblr.com/
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 03:23
Ben duydum. Büyük Başkan diye tezahürat başladı.Taraftarımızın büyük çoğunluğu yuhalayınca tezahürata devam edilmedi.
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 03:28
yok ya.....
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 03:29
Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Ben duydum. Büyük Başkan diye tezahürat başladı.Taraftarımızın büyük çoğunluğu yuhalayınca tezahürata devam edilmedi.
................bu kafayla devam edın...........nereye kadar............
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 03:31
yahu neyi tartışıyosunuz anlamadım. taraftarın onemli bi kısmı kemikli duruşunu gostererek ümit karan imza atarken "başkan acıgın üstünü kapat" diyerek. yıldız oyuncu alarak bizi kandıramazsın oncelikli yapman gereken işleri yap dedi. yani topu başkana attı. başkanda siyasetciligini gosterdi topu büyükerşenle karacana attı.

başkana yapılabilecek en büyük hakaret getirdigi yıldız futbolcu imza atarken ona asli gorevlerini hatırlatmaktı. yoksa o ortamda başkana küfür edilecek degil ya...
neyse hepimiz icin hayırlısı olsun...

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 03:32
Çağıl abi yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum. En önemlisi de yazdığın şu satırdır;
"Ha bu arada Bu tören Ümit'e imza attırmak için değil tribünlere büyük başkan dedirtmek için yapıldı siz tribünlerde büyük başkan lafını duydunuz mu ? Ben duymadım da.."
Kesinlikle bugün sadece bu amaçlanmıştır hatta birkaç sözde tribün lideri Büyük Başkan! dedirtmeye çalışmıştır ancak yoğun bir protestoya maruz kalıp tezahüratı yarıda kesmek zorunda kalmışlardır. Bunları aklı selim gerçek Eskişehirspor taraftarları görüyor. Anlamayana ise davul zurna az hiç sinirleri bozmaya gerek yok herkes kimin ne olduğunu görüyor..
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 03:33
Alıntı yapılan RossoNero

Alıntı yapılan ForzaEskisehir

................bu kafayla devam edın...........nereye kadar............
gittigi yere kadar abicim....Wink

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 03:34
Kim köstek oldu ki bu yönetime,iyi iş yaptıkları için.Bir Ümit Karan'ın imza törenini showa dönüştürdüğü içinmi,kapılarına gidemeyip,daha doğrusu gidecek yüzü bulamayıp statda elma şekeri istercesine Dj liğe soyunduğu içinmi...
Atın o at gözlüklerinide gerçekleri tekrar sorgulayın.
Bir mikrofon al, "haftalardır sorulan soruları nereye gidenleri,nerden gelenleri bakkal defteri hesabıyla geçiştirmişin zaten"  o kadar soru işaretine rağmen aklanmak pahasına genel kurul yapıp güven tazelemeye bile cesaretin olmasın,daha sonra ilerki günlerde şundan söz aldık araba için,bundan söz aldık açığı kapatmak için palavralarıyla milleti uyku moduna geçir.
Başkan kendi inandımı ki sözde aldığı sözlere...
Önce güven vereceksin,sonra kabul  göreceksin, daha sonra isteyeceksin ama showa dönüştürerek değil zaten showada gerek kalmaz o zaman.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6364656667 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır