eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 84>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
Online Durum: Offline
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:09
Öncelikle isimsiz gözüküyon ismini yazar mısın? Ve gözüne batanları paylaşta bizde taraftar olarak önlemimizi alalım
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:10
işim vardı imza törenine gidemedim..nedir bu  otobüs muhabbeti?yav bizim otobüsümüz yokmuydu yada benmi öyle hatırlıyorum?yada vardıda bişeymi oldu otobüse?bilen biri aydınlatsın beni...
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:10
Acilen 3'lü çektirmesini öğrenmesi gerekiyor LOL
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ESES1987ORÇUN Liste gör
Yazar

orçun köseoğlu
  Alıntı ESES1987ORÇUN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:11
umıt ın ustundekı formada cok guzel bu forma bence maclarımızda gıyılsın...
Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı oaae Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:12
Alıntı yapılan es_emre26

Acilen 3'lü çektirmesini öğrenmesi gerekiyor LOL

Merak etme serdar öğretir,İvesa bile öğrendikten sonraWink
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
mesuteroll Liste gör
Yazar

mesut
Yer: eskişehir
  Alıntı mesuteroll Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:15
ümit karanın imza törenindeki taraftarın espana showunu facebooktaki bandoeses adlı grubtaki videolarda veya aşagıdaki linkten izleyebilirsiniz
v=WhkL6CP6B9o&fev=WhkL6CP6B9o&feature=channel_page]http://www.youtube.com/watch?]http://www.youtube.com/watch?v=WhkL6CP6B9o&feature=channel_page[/URL]
içiyorsak aşkımızdan
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:16
bir arkadaşımız yazmıştı stadımızda törenle çimler sulanacak denilse binlerce kişi tribündeki yerini alır . bugün tribünleri görünce aklıma direk bu cümle geldi gerçekten taraftarımız yine üzerine düşen görevi fazlasıyla gerçekleştirmiştir canlı yayında o stadın boş kalma olasılığına rağmen yaklaşık 5000 taraftarımız tribünlerimizi doldurarak bütün türkiye ye gövde gösterisi yapmıştır

eminim ki bir çok taraftarda benim gibi imza töreninden çok sırf mabedimizi özlediği için oradaydı

bazı arkadaşlarımız imza törenini abartılı bulabilirler ancak benim için gayet olması gerektiği gibi olmuştur gerek ülke çapındaki reklamımız gerekse ümit karan formalarının satışı için bence tören çok uygun olmuştur

başkanın davranışlarına gelirsek bir de onun açısından bakmak gerekli kapalı kapılar arkasında her zaman reddedilen ve hiç bir destek görmeyen başkan için kameralar karşısında destek istemek gayet normal karşılarım

başkan burada bir çok taraftarımızın gerek stad konusunda gerekse maddi konularda söylediği , gerekirse kapı kapı dolaşırım , yada gerekirse stad da amelelik yaparım sözlerinin aynısını kendisi uygulamıştır . nasıl biz içtenlik ve saf duygularla bu kelimeleri kullanıyorsak , başkanında aynı saflıkla bugün stadda bu hareketleri uyguladığını düşünüyorum. bu hareketleri bet bildirisinden sonra sırtına binmiş olan 2 katı yükün ceremesi olarak görüyorum.

o yüzden başkanın hal ve hareketlerini eliştirecek bir yan bulamaıyorum ancak bazı ulusal internet sitelerindeki yorumları okuduğumda bir çok rakip taraftarların tepkilerini çekmiş bu hareketler ve eminim ki bir çok arkadaşımızda bu yazılardan etkilenerek bu sayfalarda başkanın hareketlerini eliştirmektedir ama şunu unutmayalaım ki biz o takımlar gibi değiliz destek az kösteği  çok olan bir kulübüz o yüzden ben kendi adıma bugün gerçekleştirilen  imza tröreninde eleştirilecek bir yan göremiyorum .
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:16
Alıntı yapılan tepebaşılı26

işim vardı imza törenine gidemedim..nedir bu  otobüs muhabbeti?yav bizim otobüsümüz yokmuydu yada benmi öyle hatırlıyorum?yada vardıda bişeymi oldu otobüse?bilen biri aydınlatsın beni...

abi olay başkanın Harun Karacan'dan yeni bir otobüs istemesi, Harun Karacan'ında bunun için söz verememesi... Otobüsümüz var ama eskidi ve futbolcuları uzun yolda yoruyor. Bunu takımımız Konya'ya geldiğinde onları karşıladığımızda bizlerde çok iyi gördük. Özellikle Serdar abinin otobüsün yatak bölümünden çıkarkenki halini görmeniz lazımdı. Futbolcuların otobüs yolculuğunda gerektiği gibi rahatça hareket edememesi onların kaslarında yorgunluğa sebep oluyormuş. Klüp menejerimiz Kerem abi bundan bize bahsetti. Belki bizim gibi sporla profesyonelce ilgilenmeyenler için basit bir detay fakat futbolcular için önemli bir detaymış... Bu yüzden yeni bir otobüs isteniliyor. Belki yönetime kalsa önemli değildir. Bence otobüsü futbolcular ve teknik heyet istiyor.
Yukarı
mesuteroll Liste gör
Yazar

mesut
Yer: eskişehir
  Alıntı mesuteroll Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:17
[QUOTE=mesuteroll] ümit karanın imza törenindeki taraftarın espana showunu facebooktaki bandoeses adlı grubtaki videolarda veya aşagıdaki linkten izleyebilirsiniz
http://www.youtube.com/watch?v=WhkL6CP6B9o&feature=channel_page
içiyorsak aşkımızdan
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:18
bugun ümit karanın yüzü hiç gülmedi çok isteksizdi ya ConfusedConfused
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,486 saniyede hazırlanmıştır