eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 84>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kardelen Liste gör
Yazar

ismail ışık
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kardelen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 23:35
eses şahinden alıntıdır :

''eğer bu üç kuruşluk kombineler tükenmediyse Halil Ünalı ıslıklamaya,hatta ben ESESliyim demeye kimsenin hakkı yoktur''

eses şahin kombine bilet almışsınız hayırlı olsun.Yalnız kombine almak size başkalarının esesliliğini sorgulama hakkı vermez. kombine alanlar,sadece maçlara kartlarıyla giriş yapabiliyor.Kimsenin Esesliliğini sorgulama yetkileri yok henüz.

bence sizin böyle bişey söylemeye hakkınız yoktur.böyle biir sözü kimsenin söylemeye hakkı yoktur.Herkesin maddi durumu farkllıklar gösterebilir.Yok efendim kombine almayan esesliyim demesin falan çok yakışıksız ve itici sözler.Yok o kadar kızacak abartacak bişeyde yok ortada,ufak tefek aksilikler dışında güzel bir tören oldu.Olayları nasıl abartabiliyosunuz pes doğrusu.Niye kızdınız bu kadar?

NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ESES
Yukarı
doğuş Liste gör
Deneyimli Yazar

Doğukan can
Yer: Eskişehir
  Alıntı doğuş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 23:38

arkadaşlar youtube yükledim az sonra onaylanır 

linkini veriyorum

http://www.youtube.com/watch?v=vKgSfaUvdeg

sevinmek için sevmedik
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 23:40
Çıkalı kaç gün oldu ki daha yavş yavaş alınıyodur herkesin maaş aldığı ( hatta bu krizde alamadığı) dönem var.Bu durum Halil Ünal'ı eleştirmeme hakkı yaratmaz.
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
dorlion26 Liste gör
Yazar

eses
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı dorlion26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 23:41
ya her kafadan bir ses çıkıyor bu nedir allah aşkına ya harun karacan eskişehirin eto başkanıysa bu klübe yardım edecek seçilirken eses demesini biliyor seçildikten sonrada göstersin bu sevgisini halil başkan iyi yaptı artık bırakın köstek olmayı destek çıkın bakın daha ne bombalar patlicak bundan sonra 3 kez daha gitcez stadda imza törenine 3 yıldız oyuncunun görürüsnüz haber sağlam
BEKLE İSTANBUL ZAFER ŞARKILARIMZLA GELİYORUZ
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 23:41
hiç kimse eskişehirspordan büyük değildir taraftar neden sergen ve ümite bu kadar ilgi gösterdi bizans takımlarından alındığı için ilgi gösteriyor youla batuhan iyiydi anadoludan neden şampiyon çıkmıyorr böyle futbolcular alındığı için oysa alt yapımızı geliştirsek çok daha iyi olacak bazen taraftarımızı anlamıyorum...
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 23:42
Valla ligtv'den seyrederken tüylerim diken diken oldu... En çok da Başkan "Hedefli" bir takım olduğumuzu söylerken.... Bence "Ümit Karan" Fatih Terim'in harcadığı Türk futbolundaki en yetenekli santraforlarından biridir... Sivas veya Almanya'ya da gidebilirdi... Bizi tercih etti... Lütfen felaket tamtamları çalan arkadaşlar.... Moral bozmaya hiç gerek yok... Ümit çok başarılı bir transferdir... İnşallah devamı da gelir... Yönetimi bu başarılı transferden ötürü kutluyorum...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
malıç_diközüm60 Liste gör
Yazar

Süleyman
  Alıntı malıç_diközüm60 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 23:49
Ümüit Karan gibi usta bir gol ayağını eskişehirspora  kazandıran yönetim dahil tüm emeği geçenlere teşekkür edriz.İnşallah Eskişehirsporumuza faydalı olur .hayırlı olsun
Yukarı
26simsek Liste gör
Deneyimli Yazar

YASİN ÖZKAN
  Alıntı 26simsek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 23:59
 bence gayet olumlu bır transferdı ve bugunde gayet olumlu bır torenle kalbımızde yer kazandı....
ANTİBİZANS BU KALEYİ ASLA YIKAMAYACAKSINIZ....
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:02

Başkan bence doğru olanı yaptı canlı yayını izleyen başka takım taraftarları bırakın ne düşünürse düşünsün.

Biz takımımız için gerekirse cami önlerinde dilenip para toplarız çeksin ligtv göstersin tüm dünyaya farketmez Smile

Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:07
İmza töreninde herkesin göremediği belkide dikkat etmediği şeyler vardı.Sene içinde bunların patlak vereceğini düşünüyorum.İnşallah olmaz ben dedim işte konumunda olmak amacında da değilim.Ortamın iyi gitmesinden ötürü bunları dile getirmek tartışmak istemiyorum.Ümit Karan bize çok faydalı olacağını yürekten inanıyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır