eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 84>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 22:55
Alıntı yapılan sedaty

açığın üstü bu sezona yetişirmi?

Kumla, çimentoyla işi yok. Gerekli ilgi gösterilir ise 1 ay içinde bitirilir. Zaten sezon açılışı 29 Temmuz'da...
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
Yer: Turkey
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 22:55
Türkcell Süper Lig 9 Ağustos 2009 tarihinde başlayıp 20 Aralık 2009 tarihinde ilk yarısı bitecek. İkinci yarısı 24 Ocak 2010 tarihinde başlayıp 16 Mayıs 2010 tarihinde sona erecek.

bence sezon açılışı 29 temmuz geç olur. ilk maçtan en az iki hafta önce yani 24-25 temmuzda yapılması gerekir. bir hafta önce yapılırsa Allah korusun ters bi sakatlık pahalıya mal olur bize.
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
esesLK Liste gör
Deneyimli Yazar

Anıl Kaan
Yer: Ataturk stadyum
  Alıntı esesLK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 22:56
Alıntı yapılan desperadomt

Alıntı yapılan esesLK

tam başkan açığın  üstü ile konuşacaktı video bitti yaa Angry
Buyur arkadaşım devamı
http://gelgidersin.blogspot.com/
ÇOOOOKK saol kardeşim Smile
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER
Yukarı
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 22:57
arkdaşlar bu dörtlü turnuva nerede ve nezaman yapılacak bilgisi olan var mı acaba.........
Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 22:57
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 23:16
Alıntı yapılan eses şahin

Evet  Ersin kardeşim yazdıklarınıza harfi harfine katılıyorum.ESES'i küçük düşürmek için ne gerekiyorsa yaptılar.Her şeyden önce kulübümüze yeni katılan Ümit Karanın önünde başkanı protesto etmek,ıslıklamak yanlıştı.Şimdi daha önce yazdığım gibi Hala kombine almayanları ıslıklıyor ve protesto ediyorum.Kimse bana mazeret üretmesin eğer bu üç kuruşluk kombineler tükenmediyse Halil Ünalı ıslıklamaya,hatta ben ESESliyim demeye kimsenin hakkı yoktur.Bizler üç kuruşluk bilet fiyatlarını tartışırken ve hala utanmadan kombine almak için fiyatının düşmesini beklerken hangi yüzle ve hangi gerekçeyle bu büyük takımın başkanını protesto ediyoruz?Eses'e Otobüs almak için şuna,buna tezahürat edenler stadın önüne bir yardım sandığı koysalardı o tezahürat bitmeden otobüs parası toplanırdı.Herkes şunu kafasına koysun FUTBOL eşittir PARA.Ben ESES için  canımı veririm diyenlere diyorumki canınız sağ olsun siz KOMBİNE alın.Deplasmanda takımı yalnız bırakmayın.ESES'E canını verecek manevi destek olacak çok ,Siz para bulmanın yollarını arayın.Angry

Şahin Amca;

Demek istediğini anlıyorum ancak madem para vermedin "sus"bakalım diyemeyiz.Bu takımı seven herkes burada veya başka platformlarda görüş ve düşüncelerini açıklayabilir.O zaman siteye girerken bir bölüm yapalım kombine almayanlar girmesin.Varmı böyle bir mantık.Halil Ağa gibi fırsatçı birisini alkışlamak olmazdı.Ki taraftarda balık hafızalı olmadığını gösterdi.Ümit transferi hayırlı olsun.İmkanı olan herkesin kombine alması taraftarlık görevidir.
Yukarı
ÇAĞLAN_KZLCKL Liste gör
Yazar

ÇAĞLAN
Yer: ESK
  Alıntı ÇAĞLAN_KZLCKL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 23:24
hersey paradan ıbaret degıldır deplasmanlarda eses sevgısıyle ayakta ac sıgarasız yolculuk yapıp takımını 90 dakıka sesı kısılana kadar destekleyen esıyle aılesıyle kavga edıp yollara dusen colugunun cocugunun rızkından kesıp maca gelen adamın yonetıme hesap sormada ıslıklamada tepkı vermede hakkıdır cunku o kısı gercek eseslıdır ve takıma yararlı olacak seylerı bılır..
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 23:25
29 Temmuz demek istediğim halde, dalgınlıktan olsa gerek 29 Ağustos yazmışım. Herkesden özür diliyorum.
Yukarı
Arsenlupen Liste gör
Yazar

Onur
Yer: İzmir
  Alıntı Arsenlupen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 23:32
Sevgili şahin abi;
Forumu çok uzun zamandır takip ediyorum yeni üye oldum. Dediklerinize kısmen katılıyorum gayet güzel açıklamalar yapmışsınız. Yanlız şunu da unutmamak gerekir ki, benim gibi pek çok arkadaşım da öğrenci. Öğrencinin imkanları ne kadar olabilir orası tartışılabilir. Ha biri çıkar der ki, ben yemiyorum içmiyorum tüm hafta paramı bilet için biriktiriyorum. Eyvallah derim sonsuz saygı duyarım. Ama bir de içleri EsEs'imizin sevdasıyla dolup taşan fakat bir o kadar da imkanı olmayan, zorluklar içindeki insanları düşündüğümüzde böyle bir genelleme yapamayız sanırım. Eskişehirpor taraftarı yetişkinlerden ibaret değil, büyük bir kısmını öğrenci insanlar oluşturuyor.

Ama bu demek değil ki 280 Lira da artık indirime gidilsin. Biz, belli bir duruşu olan, büyük bir kesimin saygınlığını kazanmış camiayız. Bizim de bir duruşumuz olmalı. Amacım yeni gelip, ona buna laf atmak değil. Karakterim de böyle değildir zaten. Ama n'olur bu güzel düşüncelerinizi paylaşırken belli bir kesime hitap etmeyin. Malum beş parmağın beşi bir değil.
Yukarı
old city Liste gör
Yazar

hamid
Yer: Türkiye
  Alıntı old city Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 23:33

bence çok fazla büyütüldü sonucta ümit karanda olsa bu kadar havalara sokmaya gerek yok...

Eskişehire söyle değerini bilsin Eskişehir değerliyse sebebi sensin...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır