eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 84>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sky Liste gör
Yeni Yazar

erdinçtopal
Yer: eskişehir/merke
Online Durum: Offline
  Alıntı sky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 22:02
bence tören güzeldi hele meşale show ama bence dahada iyi olması lazımdı bence büyükerşenin sözüne güven olmaz heyecanlanmayalım arkadaslar
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 22:03
Şu forumda edilen küfüre methiyeler düzülmesi sonrada bunu delikanlılık gibi gösterilmesi ne kadar düşündürücü. Eski zamanlarda delikanlı diye örfü ananeyi bilene edebi terazili olana harama uçkur çözmeyene derlerdi. Zamanımızda delikanlılığın tanımı ne kadar çok değişmiş.
AngryConfused
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
  Alıntı Zenci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 22:04
serdareses

sen bana ;

"YOULA'nın CİNSEL ORGANINDAN SEVGİYLE SÖZ ETMEK  NORMALDİR  ve BEN BUNU HEP YAPACAĞIM " de.

ben de sana bir şey demeyeceğim.

ama Tribünlerin senin gibilere ne dediğini ben bugün öğrendim,

ama ben cinsel tercihlere saygı duyarım o başka,

yeterki anamın bacımın yanında o şeyin adını sayıklama.

Yoksa o senin tercihin deyip geçerim.beni ilgilendirmez.

Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 22:05
unakıtanınkine güvenilir demi Wink
en azından 3 dönemdir belediye başlkanımız ve yaptıkları ortada sözüne güvenilmez yapmaz etmez diye kesin bir yargıya nerden vardınız acıkcası merak ediyorum
inşallah yapılacak sanki önceden söz verenler çok tuttular sözlerini
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
fransali1991 Liste gör
Usta Yazar

onur
Yer: France
  Alıntı fransali1991 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 22:06
Beyler yokmu foto veya video çeken?
Eklerseniz çok seviniriz!
You will never walk alone!!!
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 22:06
Alıntı yapılan 26

Yazmayayım dedim tutamadım kendimi.
Birisi çıkar Abidin Abiye laf söyler dünyadan haberi olmadığı belli.

Abidin Abi orda büyük Başkan diye bağirtmak istemesi bence o anki heyecanından olabilir diye düşünüyorum. Çünkü İyi bir transfer ve 3 bin kişi önünde bir imza töreni. Kim olsa heyecanlanır kim olsa yapmak istemeyeceği şeyleri yapabilir. Tabi yapması gereklimiydi değilmiydi orası tartışılır. Zaten en fazla 20 sn sürmüştür o lafın söylenmesi. Ayrıca burda kimse yaşina bakarak birilerine hakaret etme yetkisine sahip değildir. Düzgün bi ağizla eleştirirsin beğenmediğini söylersin olur biter. Ama eleştiri hakaret boyutuna dönüşürse msjda olduğu gibi buna Abidin Abiyi seven sevmeyen herkes karşi çıkar.
Sanıyorum "Büyük Başkan" tezahüratı Abidin abinin çok sevdiği bir tezahürat. Başkan soyunma odasına giderken filan da sık sık yaptırıyor bu tezahüratı. Halil Ünal da hafif bir tebessümle el sallıyor tribünlere. Ne güzel, tam bir başkan-taraftar bütünleşmesi değil mi?

(!)
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 22:07
Alıntı yapılan esesLK

tam başkan açığın  üstü ile konuşacaktı video bitti yaa Angry
Buyur arkadaşım devamı
http://gelgidersin.blogspot.com/
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
Yer: Eskişehir
  Alıntı Frequency Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 22:08
Alıntı yapılan fransali1991

Beyler yokmu foto veya video çeken?
Eklerseniz çok seviniriz!
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=58140
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 22:10
Alıntı yapılan Zenci

serdareses

sen bana ;

"YOULA'nın CİNSEL ORGANINDAN SEVGİYLE SÖZ ETMEK  NORMALDİR  ve BEN BUNU HEP YAPACAĞIM " de.

ben de sana bir şey demeyeceğim.

ama Tribünlerin senin gibilere ne dediğini ben bugün öğrendim,

ama ben cinsel tercihlere saygı duyarım o başka,

yeterki anamın bacımın yanında o şeyin adını sayıklama.

Yoksa o senin tercihin deyip geçerim.beni ilgilendirmez.

sen bana forumda yazdıgın susun lan cümlesinin gerekliğini ve nickinin neden zenci oldgunu acıkla ben sana youladan bahsedeyim
ama tekrar dediğim gibi zencilere özel ilgisi olan sensin nickinden bu anlasılıyor Wink
not... ben youla tezahuratının yapıldıgı zaman kısa süreliğine dısarı çıkmıstım
tribünde küfürün önüne bu ülkede gecilmez ki bu bir küfür değil cocukların bi kısmının eglence biçimi ben hiç bir zxaman bunu savunmadım yanlıs oldugunu söylüyorum ama siz gelip koskaca kızılcıklı trübününe burda bu forumda gelip escinsel muamelesi yaparsanız o muamelenin cok daha sertini size gösterirler
biz bu trübüne karda kışta emek verirken senin gibileri kaale alamadık bugünde almayacagız çünkü zencilerden siz hoşlanıyosnuz..
benim cinsel tercihime gelince erkeklerin cinsel tercihleriyle ilgilenen bunlar hakkında yorumlar yapan sizsiniz Smile

KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
Ventisei Liste gör
Deneyimli Yazar

sertackaan
  Alıntı Ventisei Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 22:11
İmza töreni miydi, başkanın show programı mıydı anlayamadım.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır