eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 84>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erdues Liste gör
Yazar

eren duru
Yer: Cuba
Online Durum: Offline
  Alıntı erdues Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 20:44
Ümit'in konuşma yapmak istememiş olması ihtimali hiç mi aklınıza gelmiyor?röportajda bile doğru düzgün konuşamayan bir adam nasıl binlerce kişiye konuşsun.Ümit'e söz hakkı vermeyi unutmak gibi bir plansızlık olacağını sanmıyorum.Ümit "bana mikrofon vermeyin" diye rica etmiş olabilir.Genellikle Almanya'dan gelen futbolcularda bu sorun oluyor.
Yukarı
dewran Liste gör
Yazar

Devran ASLAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı dewran Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 20:46
  Çok saçma bir tören oldu herşeyiyle......
Turkcell Süper Lig'de kürESel kriz başladı...
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 21:00
Alıntı yapılan turkaslan

Tarihin en komik imza törenlerinden birisini daha yaşadık.. Ümit Karanın imza töreninde Ümidi konuşturmadık.. dur bakalım daha neler göreceğiz.. şimdi olaki süper bir futbolcu alsak ve imza töreni yapsak acaba hangi idareci gelir...? fırsat bu fırsat demekten ziyade onların orada bulunmasından duyulan onurdan başlamalı işe.. adamı geldiğine geleceğine bin pişman etme bari be başkan.. harun beyin verdiği cevabı duymadan eline bir mikrafon vermeden aaa bak taraftar takıma otobüsü bu almıyor demek nekadar ayıp... çok görgüsüzce yapılan bir imza töreninin ardından inşallah ümit karan eskişehirspora hayırlı olur demekten başka yapılacak bişey yok..

ClapClap
Clap
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
  Alıntı tüko_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 21:03

tören çok güzeldi ins hayırlı olur

bu arada  halil beey gine hersyi bedavaya getirdi valla helel olsunnCensored
365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı eseryılmaz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 21:05
Alıntı yapılan dolpinesk

Harun karacan surat ifadesi çok kötü çok sinirlenmiş :)
ben kızılcıklıdaydım göremedim eğer öyleyse ii olmuş beter olsunBig%20smile
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 21:08
özetlerden seyredebilirsin suratını 
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
esgökhanes Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: Yeşiltepe
  Alıntı esgökhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 21:09
Alıntı yapılan eseryılmaz26

Alıntı yapılan dolpinesk

Harun karacan surat ifadesi çok kötü çok sinirlenmiş :)
ben kızılcıklıdaydım göremedim eğer öyleyse ii olmuş beter olsunBig%20smile
vidyosu falan varsa buraya koyabilirmisiniz
Bir Tek Seni Sevmekten Yorulmadı Bu Kalbim ! KIRMIZI SİYAH KÜLTÜR'DÜR
Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
Yer: antalya
  Alıntı çamyuva Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 21:15
Alıntı yapılan esessinan

İmza iyi hoşda,bu kadar da emrivaki yapılmazki...Büyükerşen'den söz aldı ama o kadar insanın içinde hayır demeside mantıksızdı zaten...Şimdi B.erşen destek olmazsa taraftarın gözünde,destek olmadı,yaptırmadı olacak...Ama kimsede onun fikrini sormadı...Başkanın sözleri karşısında adam da tamam dedi...

Yılmaz Hoca akıllı adamdır. Oraya geldiyse bu tür süprizlere de hazırlıklıdır.
Yukarı
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
  Alıntı Nejmet28 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 21:18
Yılmaz hocam yap bize bir kıyak be,vatandaşa hizmettir.
Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
26eses26eses26 Liste gör
Yeni Yazar

KAAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26eses26eses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 21:21
bu henüz 2.mesajım forumu üyelikler açılmadan önce de takip ediyordum sanısam 4-5 ay önce bir arkadaştan bi teklif gelmişti eskişehirspor adına elektrik ve su faturaları ödenirken 1 ytl bağış niyetine bir para toplansın diye... diyelim ki 50.000 tane bunu kabul etti ve bu proje gerçekleşti .hem elektrik hem su ile birlikte aylık 2 ytl den 50.000 hane eder 100.000 ytl yıllık da 1.200.000 ytl bu tutar eskişehirimiz için iyi bir mebla belki de 50.000 den daha fazla eskişehir ve eskişehirspor sevdalımız bunu kabul eder ayrıca bunu nasıl ayarlayabiliriz  bi düşünsek? ne dersiniz????biliyorum bu konuda belki gereksiz bi mesaj ama başka bi konuda yazdım ses seda çıkmadı lumlu yada olumsuz şansımı birde burda deniyim dedim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,520 saniyede hazırlanmıştır