eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 84>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
Online Durum: Offline
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 19:35
http://gelgidersin.blogspot.com/

Burdan imza törenini izleyebilirsiniz. Td den ftw abimize tesekkurler..
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
esesmesut Liste gör
Yazar

MESUT
Yer: Turkey
  Alıntı esesmesut Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 19:36
TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 19:36
Alıntı yapılan ÖZKAN

Alıntı yapılan serdareses

kardeşim eskişehirliler buradan gecinip mevki sahibi oldularsa kimse kusura bakamsın o otobüsü alıcakalr almıyolarsada yuhalanmaya kızmıcaklar
o kadar bütçeleri var başkana söletmewden alıcakalr o otobüsü eskidi artık otobüs yenisi lazım
alamıyolarsada defolup gitcekler adam gibi adamalr gelicek o tar mevkilere

Türkçe yazarsan daha iyi anlarız... Confused

bir kaç harf hatası olmus mesajı gönderdikten 1 dk sonra düzelttim
sinirle yazdıgım için öyle oldu bu forumda türkçemizi en iyi kullananlardan biriyim Wink
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
Emrecan | Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇETİNTÜRK
Yer: Milano
  Alıntı Emrecan | Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 19:37
Alıntı yapılan inadına_eses

Alıntı yapılan ÖZKAN

Alıntı yapılan inadına_eses

Alıntı yapılan Karahan26

Bazı arkadaşlar Harun beyin otobüs konusunda söz verememesinden dolayı kınamış. Arkadaşlar Harun bey Ticaret odası başkanı olarak tek başına karar verme yetkisine sahip değildir.Oda Meclis toplantısında gündeme getirir, oylamaya sunulur.Kabul görürse ve odanın bütçesi el veriyorsa otobüs elbette alınır.
Evet kınadık BAŞKAN nedir söz sahibidir isterse herşeyi o kurulda geçirebilir ama isterse bu durumda canlı yayında binlerce taraftarın önünde söz vermeyişi düşündürücü...

İsterse herşeyi geçirebilir mi? ETO meclis tüzüğünü okuyalım önce, bedavadan sallamayalım..
Özkan yaşını bilmediğim için böyle cevaplayayım burda söz konusu ESKİŞEHİRSPOR bilmem anlatabildim mi bu şehirin ticaret odası bu şahirin takımına bir faydası olmayacaksa gerisi boştur...

Evet söz konusu Eskişehirspor ama Eskişehir Ticaret Odası'da Harun Karacanın değil.. Ne diyecek mecliste beyler ben Eskişehirspor'a bi otobüs aldım haberiniz olsun mu ?
Hop Hop Hop Güm Güm Güm Kırmızı Şimşek Hey Hey Hey..!

Yukarı
first love Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı first love Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 19:37
tamam harun bey kendi kafasına göre söz veremeyebilir ama o andaki yüz ifadesi onun bu konuya olumlu bakmadığı izlenimi verdi
biz seni karşılıksız sevdik.
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 19:38
Alıntı yapılan Ersin26

imza töreni döndü otobüs ve stad pazarina
kardesim hadi acigin üstünü anladimda bi otobüs icin 5dk yalvarirlmazki
bu büyük camiyaya böyle pazarliklar medyanin önünde yakismaz gelirsiniz bi araya konusursunuz olur veya olmaz
ümit hayirli olsun formayi bende cok begendim sanrim futbolcularin isimleri numaralarin altinda yazacak önümüzdeki sezon
imzadan sonra adama mikrofon verilir bir kac söz söylenir baskanim ama yinede en güzel sey büyük taraftarimizin coskusuydu özlemisiz stadimizi belli!!
Evet  Ersin kardeşim yazdıklarınıza harfi harfine katılıyorum.ESES'i küçük düşürmek için ne gerekiyorsa yaptılar.Her şeyden önce kulübümüze yeni katılan Ümit Karanın önünde başkanı protesto etmek,ıslıklamak yanlıştı.Şimdi daha önce yazdığım gibi Hala kombine almayanları ıslıklıyor ve protesto ediyorum.Kimse bana mazeret üretmesin eğer bu üç kuruşluk kombineler tükenmediyse Halil Ünalı ıslıklamaya,hatta ben ESESliyim demeye kimsenin hakkı yoktur.Bizler üç kuruşluk bilet fiyatlarını tartışırken ve hala utanmadan kombine almak için fiyatının düşmesini beklerken hangi yüzle ve hangi gerekçeyle bu büyük takımın başkanını protesto ediyoruz?Eses'e Otobüs almak için şuna,buna tezahürat edenler stadın önüne bir yardım sandığı koysalardı o tezahürat bitmeden otobüs parası toplanırdı.Herkes şunu kafasına koysun FUTBOL eşittir PARA.Ben ESES için  canımı veririm diyenlere diyorumki canınız sağ olsun siz KOMBİNE alın.Deplasmanda takımı yalnız bırakmayın.ESES'E canını verecek manevi destek olacak çok ,Siz para bulmanın yollarını arayın.Angry
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
cihantamsu Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Cihan
  Alıntı cihantamsu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 19:38
ya ben otobüs olayına kadar yoktum nedir bu otobüs mevzusu ?
kIZ ARkADAşIMdaN öNcE eSeS sEVgiSİ gELir..
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 19:43
A takıma yeni bi otobüs alınıp eski otobüs paf takıma verilecek.
Fakat bu yeni otobüsü kim alacak mesele o
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
yunus1040 Liste gör
Yazar

YUNUS ÇELİK
  Alıntı yunus1040 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 19:43
ESKİŞEHİR İÇİN HERKES BİRŞEYLER YAPMAYA HAZIRKEN BÖYLE BÜYÜK BİR KENTİN TİCARET ODASI BAŞAKANI BİR SÖZ VEREMİYOSA YAZIKTIR YA SEN ALCAM DESEN HİÇBİR ÜYE GIKINI BİLE ÇIKARMAZ BUNDAN SONRADA YÖNETİMİN HİÇBİR ŞEKİLDE HARUN KARACANIN KAPISINA GİTMEMESİ GEREKİR ALACAKSADA KLÜBE GELİP OTOBÜSÜN ANAHTARINI TESLİM EDER YAZIK İNANDIĞIMIZ OY VERDİĞİMİZ İNSANLAR GÖLGELERİNDEN KORKAR OLMUŞLAR ESKİŞEHİR AŞKI HERŞEYİN ÖNÜNDEDİR.
HERZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
cihantamsu Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Cihan
  Alıntı cihantamsu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 19:44
sorun buysa ben alıvereyim ya Big%20smile
kIZ ARkADAşIMdaN öNcE eSeS sEVgiSİ gELir..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,359 saniyede hazırlanmıştır