eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 84>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alican_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Alican Sürek
Yer: Milano
Online Durum: Offline
  Alıntı alican_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 16:15
Alıntı yapılan ÖZKAN

KaRa @...

inatla bu transfere karşı çıkıyorsun. Diyorsun ki, Karan'ı teknik ekip istemedi ama yönetim aldı. Var mı bir kanıtın? Varsa göster, yoksa yazma kardeşim. Eğer böyle birşey doğruysa Rıza Hoca hiç durmasın istifa etsin. Değilse, buraya giripde ortalığı karıştırma. Bu tarnsferden memnun değilsen -ki doğaldır- gelme kardeşim imza törenine. Zorla mı getiriyorlar. Ama, burada prokove edici yazılar yazma. Anadolu klüplerinin içinde en flaş transferi yaptık. Kimse geçmişi bizi ilgilendirmez demesin. Geçmişi ilgilendirmiyorsa Vanspor'un golcüsünü alsaydık. GS'de attığı golleri, ŞL'de attığı golleri sayesinde aldık Karan'ı.. Ve bu sene takımın yıldızı olacak. Kimse, ben Eskişehirspor için gidiyorum imza törenine diye demogoji yapmasın. Biz Kocaelispor için mi gidiyoruz?
Sakın yanlış anlamayın ümit karan transferine en çok sevinenlerden biriyim , ama teknik ekibin değil yönetimin istediğinin kanıtı kanaltürkte halil ünala bu soruyu yönelttiklerinde biraz burun kıvırdı sonra açıkçası yönetimin istedği bir transferdi dedi.. ama bu teknik ekibin ümit karanı istemediğini göstermez, her td ister takımında ümit karanın oynamasını...
Dik Duruş , Nefer !
Yukarı
esefes Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esefes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 16:16

bizim stadyum programında faik çetiner in başkana sorusu hala kulaklarımda. ümit karanı sizmi istediniz teknik ekipmi istedi?.. başkanın cevabı: daha çok benim ve yönetimimizin isteğiyle bu transfer gerçekleşti..   gerisini siz yorumlayın.

Yukarı
cetho26 Liste gör
Yazar

mehmet
  Alıntı cetho26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 16:16
Yağmurun yağacağı kötü oldu katılım fazla olmayabilir
NE ZAMAN GOOL DİYE AYAĞA KALKSAK..ELİNDE OFSAYT BAYRAĞI İLE YİNE BEKLİYOR HAYAT!
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 16:17
bence kimin istediğinin hiç önemi yok...böyle bir oyuncuyu alabiliyorsan alacaksın...
__oldcity__
Yukarı
ilk3r26 Liste gör
Yazar

ilker
Yer: Turkey
  Alıntı ilk3r26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 16:18
 yağmurlar yasın şimşekler çaksın ....   OZAMAN ARKADAŞLAR :)))
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 16:20
Alıntı yapılan ÖZKAN

Valla biz kapalıda olacaz, sahadakiler düşünsün. İyi işte, ilk günden ıslatacak Karan formasını..
Koptum ben buna LOLLOLLOLLOLLOL
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
esefes Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı esefes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 16:21
Alıntı yapılan oldcity__

bence kimin istediğinin hiç önemi yok...böyle bir oyuncuyu alabiliyorsan alacaksın...

rıza hocanın istemediğini hiç zannetmiyorum ancak kafasında ilk sıradaki isim olmayabilir.. ama tarnsfer olduktan sonra bencede hiç bir tek dir. hayır diyemezdi ümit karan için
Yukarı
sml_cvsgl Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail
Yer: Eskişehir
  Alıntı sml_cvsgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 16:21
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan sml_cvsgl

Yağmurun altında imza atmayacaklar heralde...

Ismail ,  islanir imzalar kaybolur diyemi kaygilaniyorsun?LOLLOL........

LOLLOLLOL Yok abi stadyumda bekliyeceğiz gelsinler diye, sonra erteledik yarın diyecekler sezon başlamadan gene topa tutulacaklar, ben camia içinde ki havanın bozulmasından o kadar çok korkuyorum ki...

Bu arada sen hiç uyumuyor musun abi ne zaman açsam online'sın maşallah LOLLOL
...EsKiŞeHiR...
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 16:23
Saat 18 de Ntvspor yayın akışında haberleri gösteriyor.Stada bir bağlantı gerçekleştirebilirler bakarak olun..Smile
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 16:24
Eskişehir'in şu havasından nefret ediyorum.Durdu durdu tam zamanında başladı yağmur.

Nefer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır