eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 84>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akay26 Liste gör
Yeni Yazar

HaSaN HüSeYiN aKaY
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı akay26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 15:40
hadi bakalım bugün tüm stadı dolduralım allah utandırmasın (SON NEFESTE BİLE ES ES)
SON NEFESTE BİLE eSeS KOMBİNE NO:9528
Yukarı
ckonrat26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can Konrat
  Alıntı ckonrat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 15:41
Tşkler bilgi için inş bi kanal verirde bende bakabilirim imza törenine Big%20smile
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski ES!!!
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 15:43
İmza 5 temi 6 da mı ???
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
ckonrat26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can Konrat
  Alıntı ckonrat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 15:44
6 da
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 15:47
Alıntı yapılan serhat1965

Allahım yarabbim sıcak haziran gününde vakti müsait olan stadyumuna gider gerekli ilgi alakayı gösterir neden bu kadar eleştiriliyor bazı konular anlayamıyorum.Ümit KARAN formamızı daha giymeden şahsına nasılda vuruyor millet durun bakalım işin şov kısmı tabiki yapılacak ne var bunda hele bir kampa girsinler lig açılsın maçlara çıksın sonrasında eleştirin be kardeşim bende bu yaşımda şakşakçıda kimsenin adamıda değilim formamda hazır bekliyorum vaktim müsait gidip imza törenini stadımda izleyeceğim ne var bunda yeminle anlamıyorum
Ümit'in şahsına kim, nasıl vurmuş? Bugün imzayı atacak, formamızı giyecek, sezon içinde nasıl bir performans sergiler, bilinmez. Bu takımın başarısı için çabaladığı sürece taraftardan gerekli ilgiyi ve teşekkürü görecektir zaten. Bizim tepkimiz şaşalı imza töreniyle yönetimin gövde gösterisi yapma olasılığına ve gündemi değiştirme ihtimaline. Geçen seneki tepkiden sonra -yerel basının da yardımıyla- yönetim bazı şeyleri unutturmak istiyor olabilir. Bakın yönetime karşı sezon bitimindeki tepkinin bugün kırıntıları kalmış gibi görünüyor. Herkes Ümit Karan diyor, Ümit Karan forması diyor, meşale diyor, imza töreni diyor. Şeffaf mali tablodan, gelir-giderden, harcanan paralardan, nereye ne kadar harcandığından kimse bahsediyor mu? HAYIR! Alın size gündem değişti. Büyük transfer yaptık diyecek olan, büyük ihtimal imza törenini de gövde gösterisine dönüştürecek olan bir yönetim var karşımızda. Yoksa teknik ekibin bile istemediği bir Ümit Karan'ı inatla transfer eden ve böyle bir imza töreni yapacak olan yönetimin bana göre başka bir amacı olamaz. İnşallah beni yanıltırlar ancak bu koşullarda başka bir ihtimal aklıma gelmiyor.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 15:55
Sizce yağmur yağcak mı? Hava bulutlu yağcaksa ona göre giyinelim.
Yukarı
kardelen Liste gör
Yazar

ismail ışık
Yer: Turkey
  Alıntı kardelen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 15:55
Kim neyi tartısıyor anlamadım.Saat 18.00 Atatürk stadındayım.
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ESES
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 15:56
Alıntı yapılan kardelen

Kim neyi tartısıyor anlamadım.Saat 18.00 Atatürk stadındayım.

işte bu..arkadaşlar sizlerden foto ve videolarınızı bekliyoruz...
__oldcity__
Yukarı
Tufi26 Liste gör
Yazar

Tufan Seber
Yer: Eskişehir
  Alıntı Tufi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 15:58

Meteorolojinin sitesinde saat 12 ile 18 arasında yağış gösteriyo 18'den sonra güneşli

Bu kalpler sana tutsak ESESİM
Yukarı
ckonrat26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can Konrat
  Alıntı ckonrat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 15:58
Evet videoyu unutmayalım ama kaliteli çekimler olsun arkadaşlarTongue
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır