eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 84>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ulyo_eses Liste gör
Yazar

Ahmet Güler
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ulyo_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 14:01
Adnan abi haklısın ama benim şahsen oraya gidiş sebebim geçen seneki kötü performansını unutturmak ve yeni bir sayfa açmasını sağlayarak, motive ederek EsEsimizde başarılı olmasını sağlamak dolayısıylada Esesimin başarılı olmasını sağlamak yoksa pohpohlamak için gitmiyorum eminim ki bir çok kişide benim düşündüğüm gibi düşündüğü için gidiyor ayrıca haklısın en büyük taraftar saygılar.
bir içsinde görsün platon ES-ES felsefesini...
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 14:09
Alıntı yapılan Adnan26

Hedef büyüttük deniliyor, büyük düsünüyoruz deniliyor......... su halimize bakin !! Gülermisin aglarmisin ? Büyük Eskisehirspor taraftarinin cabuk ateslendigini , alevlendigini biliyordum ama bu kadar cabuk da gaza geldigini ögrendim. Ümit Karan geldi diye hepimiz mutluyuz ama bu kadar abartida fazla... birilerine alet olmayin ey büyük taraftar......

Sevgili Erkan (KaRa) kardesimizin yazdigi gibi, yönetim bize Ümit Karani "Messi" diye satiyor... 

Abi abartma konusunda çok haklısın bu kadar olmamalı belki ama transfere gelince bence büyük transfer. Şu konumda şu parayla alınabilceklerden en iyisidir Ümit Karan. Taner gelse daha mı iyiydi? Onun da yaşı 33. Genç bir transfer de çok zor. Mesela Emre Özkan'ı alamazdık, kiraladılar Beşiktaş'tan. Dikkat edeilm bakın alamamıza rağmen kiralanan Emra kaç maçta başımızı yaktı. Sizler de biliyorsunuz tecrübesizlik de bir işe yaramıyor bu kurtlar liginde. Ümit Karan çok iyi bir transferdir bu durumda. Ama abartılmamalı tabiki de orada haklısın.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 14:18
Alıntı yapılan kktc_ESES

Alıntı yapılan Adnan26

Hedef büyüttük deniliyor, büyük düsünüyoruz deniliyor......... su halimize bakin !! Gülermisin aglarmisin ? Büyük Eskisehirspor taraftarinin cabuk ateslendigini , alevlendigini biliyordum ama bu kadar cabuk da gaza geldigini ögrendim. Ümit Karan geldi diye hepimiz mutluyuz ama bu kadar abartida fazla... birilerine alet olmayin ey büyük taraftar......

Sevgili Erkan (KaRa) kardesimizin yazdigi gibi, yönetim bize Ümit Karani "Messi" diye satiyor... 

Abi abartma konusunda çok haklısın bu kadar olmamalı belki ama transfere gelince bence büyük transfer. Şu konumda şu parayla alınabilceklerden en iyisidir Ümit Karan. Taner gelse daha mı iyiydi? Onun da yaşı 33. Genç bir transfer de çok zor. Mesela Emre Özkan'ı alamazdık, kiraladılar Beşiktaş'tan. Dikkat edeilm bakın alamamıza rağmen kiralanan Emra kaç maçta başımızı yaktı. Sizler de biliyorsunuz tecrübesizlik de bir işe yaramıyor bu kurtlar liginde. Ümit Karan çok iyi bir transferdir bu durumda. Ama abartılmamalı tabiki de orada haklısın.

Güzel kardesim, transfere kimse birsey söylemiyor, hatta ben cok istedim gelmesini. Ama bu kadar taltifa ne gerek var ?
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
emres26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Dur
Yer: Germany
  Alıntı emres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 14:21

İmza töreni lig tv'de yayınlanacak mı? Sakarya gazetesinde öyle bir haber vardı yanılmıyorsam, lig tv'nin yayın akışına baktım şimdi ama programda yok...

Yukarı
serhat1965 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 14:28
Allahım yarabbim sıcak haziran gününde vakti müsait olan stadyumuna gider gerekli ilgi alakayı gösterir neden bu kadar eleştiriliyor bazı konular anlayamıyorum.Ümit KARAN formamızı daha giymeden şahsına nasılda vuruyor millet durun bakalım işin şov kısmı tabiki yapılacak ne var bunda hele bir kampa girsinler lig açılsın maçlara çıksın sonrasında eleştirin be kardeşim bende bu yaşımda şakşakçıda kimsenin adamıda değilim formamda hazır bekliyorum vaktim müsait gidip imza törenini stadımda izleyeceğim ne var bunda yeminle anlamıyorumAngry
Sevgilerimle
Yukarı
nefer_t.t.l Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker TOPÇU
Yer: Turkey
  Alıntı nefer_t.t.l Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 14:37
Ya anlamıyorum Sergen geldiginde nasıl bütün Türkiye imrenerek bakmıştı bize imza töreninde ?
Neden aynı şeyler olmasın.. ?
Ne sevdam bitti, ne kavgam ..
Yukarı
sky Liste gör
Yeni Yazar

erdinçtopal
Yer: eskişehir/merke
  Alıntı sky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 14:42
bence çok iyi olmuş eminim youla  gibi muhteşem oyuncularla daha da takımımız başarılı  olur CHAMPİON ES ES
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 14:49
Lig ta Asğustos'ta başlayacak o zaman a kadar belki bi daha stada böyle toplu giremeyeceğiz ne var sanki oyuncumuza hoşgeldin desek böyle hepbirlikte bunun neresi kötü?Diğer oyuncular da olsa daha iyiydi tabi o da ayrı bir mesele...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
ckonrat26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can Konrat
  Alıntı ckonrat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 14:55
İmza töreni her hangi bir kanalda canlı yayınlanıcak mı?
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski ES!!!
Yukarı
Emrah.b Liste gör
Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı Emrah.b Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 14:56

şehir dışından arkadaşlarım geldi ümit karanın imza töreni icin onlara atkı ve tişört almak icin esstore gittik biraz önce ama ne atkı var nede tişört.bu ürünler bu gün değilde ne zaman satılacak.yazık diyorum sadece vallahi yazık.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır