eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Puma)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 120>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MoribunD Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: BilecikEsEs
Online Durum: Offline
  Alıntı MoribunD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 17:07
Alıntı yapılan phileo

Bu da benim Photoshopta değiştirip modifiye ettiğim forma bence yakışır siz ne düşünüyorsunuz?

Gerçekten hoşşLOL Bize öle bi forma yapmalılarki  dier insanların bile sempatisini toplasn =P
Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
  Alıntı scorpio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 17:26
Arkadaşlar,

Malesef, Puma, Adidas, Nike vb üreticiler ile çalışıldığı zaman özel tasarım yapma şansımız yok. Özel tasarım için ciddi anlamda taraftar forması satışını garanti etmemiz gerekiyor.
Bu yüzden fazla heveslenmeyelim. Formalar Pumanın bu sezon için tasarladığı ve pek çok takıma vereceği formalardan farklı olmayacak.
"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
engines26 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı engines26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 17:27
bizim formnalarımızın kutsal olduğunu bilsinlerde ona göre tasarım yapsınlar ama önce formanın kutsallığı bilinsin
DOSTA DÜŞMANA KARŞI NEFER-KIZILCIKLI
Yukarı
26BK222 Liste gör
Deneyimli Yazar

BuRaK
  Alıntı 26BK222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 17:33
Alıntı yapılan engines26

bizim formnalarımızın kutsal olduğunu bilsinlerde ona göre tasarım yapsınlar ama önce formanın kutsallığı bilinsin

formalarımızın kutsallığını görüntüyle ölçmeyelim arkadaşlar yeter ki orjinal logomuz olsun üzerinde bize hepsi kutsal sayılmaz mı?

ama tabi ki gönlümüz istiyor ki formamız eşsiz olsun ve bize özel olsun bunun için sanırım büyük bir firmayla anlaşmamak lazım yoksa yukarıda renkdaşlarımızında söylediği gibi büyük firmalar farklı modelleri pek yapmıyorlar sadece renkler değişiyor umarım biz istisna oluruz...
Maziyi Savura Savura ES !!!
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 17:46
Trabzonspor'un yeni sezon formaları resmi sitelerinde yayınlanmış.Önümüzdeki sezon Galatasaray gibi onlarında sponsoru Türk Telekom olmuş.Avea ve Turkcell'in sponsorlukta tahtı sallanmaya başladı.Smile

Trabzonspor'un satışa çıkan çubuklu ve beyaz formasını görmek için Tıklayın
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 21:16
Alıntı yapılan Emrecan |

Alıntı yapılan phileo

bu da Rennes'in formaları bence yakışır EsEs'ime

Reklam panosu gibi olmuş Rennes'in formaları =)

Ya zaten Airness'li formayi niye koymus arkadas anlamadim!
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 21:20
Alıntı yapılan mkirimlioglu

eskişehirspor amblemi formalarda kabartma olsun hemen alcam( aslında zaten alcaz ama:))geçen sene 80 küsür liraya olan formalara ütü ile basmışlardı sanki.

Bizim bi bizans'li arkadas vardi, aramizda oynadigimiz bi maç çocugun formasini yirttim, hatira olsun diye aldim formayi, gs formasi, amblem seninde dedigin gibi abi, kabartmaliydi, çok manyak biseydi yani... Bu seneki formalarda amblem harbiden kötüydü hak veriyorum!
Yukarı
by_cupi Liste gör
Yazar

Çupi
Yer: Bursa
  Alıntı by_cupi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 22:36
Formalar güzel ve ucuz bursaspırun iki sene önceki puma formaları 40 liradan satılıyodu... Güzelde bi forma hea
!!! BURSASPOR !!!
Yukarı
ultras Liste gör
Yazar

şahin
Yer: Yıldıztepe
  Alıntı ultras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 22:54
Puma bize acayip yakışıcak ayrıca fiyatıda orta derecede
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 23:22
puma'dan çizgili-çubuklu forma beklemeyin
düz kırmızı-siyah ve beyaz olacak çok açık
nike formasını da mumla ararız artık
:)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 120>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır