eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 03:39
şundan 5 sene önce çok daha elit bir forumumuz vardı. belki tık ta ilklerde değildik ama gene elittik bize yetiyordu. şimdi taraftar siteleri açısından 3cüyüz ama nedense her yeni üye alımı dönemi kaos. yokmudur bi tasarımcı arkadaş bu üyeleri elemin edip üyeye kabul etme yolunu bilen...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 03:49
Onur hayatta neler değişmiyor ki bende muzdaripim bu durumdan 6. yılımı doldurdum sizlerin arasında ve her sene aynı konular seviye.
İnternet kullanım yaşı düştü ve artık hemen hemen her evde var olan bir şey insanları kısıtlamakta günümüz koşullaında pek kolayda olmuyor. Gönül isterdiki sonuncu olalım tık konusunda ama yine elit kalalım.
Şunada şükür bir çok forumlara girip bakıyorum okuyorum yorum yazmadan gerçekten yine bir farkımız var...
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 03:58
Alıntı yapılan holigantatar

Onur hayatta neler değişmiyor ki bende muzdaripim bu durumdan 6. yılımı doldurdum sizlerin arasında ve her sene aynı konular seviye.
İnternet kullanım yaşı düştü ve artık hemen hemen her evde var olan bir şey insanları kısıtlamakta günümüz koşullaında pek kolayda olmuyor. Gönül isterdiki sonuncu olalım tık konusunda ama yine elit kalalım.
Şunada şükür bir çok forumlara girip bakıyorum okuyorum yorum yazmadan gerçekten yine bir farkımız var...

Bende zaman zaman diğer takımların taraftar forumlarına girip bakarım. Ana avrat söveni mi ararsın, hakaret edeni mi... Hepsi var. Türkçe'nin T'si ile alakası olmayan harfler MSN dili ile yazılan mesajlar almış başını gitmiş. Bu gibi durumlara bakacak olursak forumumuz çok üst seviyede. Ayrıca organizasyon ve taraftarın haberleşmesinde de çok büyük bir pay sahibi. Zaman zaman özellikle de üye alımının başladığı dönemde bazı sorunlar yaşasakta durum diğerlerine göre bakıldığında son derece olumlu.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 04:10

güzel hoş ama kendimizi kayseriyle sivaslamı kıyaslıyacağız forum konusunda. onlar bilmiyorsa bilmiyor. bizim kıyasa açık halimiz kendimiz olmalı. bizde yok mu garip garip yazanlar. kalbalık içinde kayboluyorlar. şurda kaç tane konu artık adam gibi konuşulabiliyor. yeni üye olan ben geldim hayırlı olsun diye dalıyor. esesfan gibi bi site keşke tekrar açılsa...

dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 07:14
Alıntı yapılan darknESS

....kalabalık içinde kayboluyorlar....

Hesap Durumu: Aktif
Son ziyaret: Bugün saat 07:05

Saat 07.14, bunun kaybolma imkanı yok, her yere yazıyor...  Smile

Gece Mesaisi
yazan ASTARCI Son%20mesaja%20bak
# Direnmüdavim....

Yukarı
outofbalance26 Liste gör
Yeni Yazar

faruk
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 09:16
Alıntı yapılan BLoodY

Alıntı yapılan outofbalance26

yav ne olur bi cevap verin bari eski üyeliğimi nasıl aktive edebilirim? mail adresi değiştirmek istedim meğer sorun varmış. aktivasyon maili eski adrese de yeni adrese de gelmediUnhappy

mail problemi halloldu, artık aktivasyon mailini tekrar isterseniz adresinize gelecektir.
kullanıcı adı ve sifrenle girdgin zaman "tekrar aktivasyon kodu yolla" gibi bir link goreceksiniz.
Yardımınız ve ilginiz için teşekkür ederim uzun zaman sonra tekrar kullanabiliyorum eski üyeliğimi tekrar teşekkür ederim.
Üşeniyorum öyleyse yarın...
Yukarı
MoribunD Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: BilecikEsEs
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 17:09

Şükürler Olsun üye olabildim yaa aylardır üye kayıt butonuna basıp basıp.red cevabı alıyodum.çok mutluyum tüm arkadaşlara söliycem üyelik alımarının başladığınıBig%20smile

Yukarı
ŞoVaLyE Liste gör
Deneyimli Yazar

Yağız Özgür
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 18:05
Herkese Selamlar....
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 22:36
mailini yanlış yazan birisi adresini nasıl aktifleştirebilecek cevap larsanız sevinirim mail adresini düzeltemiyorsunda bu sorunu yasayan arkadaşlar var
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 00:03

Herkeze öncelikle iyi aksamlar demek istiyorum foruma yeni üye oldum. aslında bende eski foruma üye idim ama sonra ne olduysa  yeni foruma yazamamaya basladım bir kac defa kayıt denemesi yapsamda basarısız oldu bugüne nasipmiş. umuyorumki bundan böyle özgürce fikirlerimi burada beyan edebilirim.  gerci bu forumda eskidi ama ne yapalım anca.....

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır