eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 166167168169170 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2009 saat 23:18

dandik amerikan ürünü giyeceğime kaliteli alman malı giyerim biraz fazla öderim. örnek geçen sezonki formalara bakın nike (bizim, trabzon) birde adidasınkine (milan) karşılaştırın aradaki farkı görün. saygılar. 

senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2009 saat 00:22
Alıntı yapılan darling eses

dandik amerikan ürünü giyeceğime kaliteli alman malı giyerim biraz fazla öderim. örnek geçen sezonki formalara bakın nike (bizim, trabzon) birde adidasınkine (milan) karşılaştırın aradaki farkı görün. saygılar. 

trabzonun forması nike değil, pumaydı.
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
Emrecan | Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇETİNTÜRK
Yer: Milano
  Alıntı Emrecan | Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2009 saat 00:49

Daha öncede Anadolu kuluplerine diğer yabancı veya İstanbul kuluplerine yaptıkları gibi özenerek yapmıyorlar formayı..Yani adidasta olsa bir Milan forması gibi forma giyemeyiz..
Hop Hop Hop Güm Güm Güm Kırmızı Şimşek Hey Hey Hey..!

Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2009 saat 00:52
Alıntı yapılan ati26

trabzonun forması nike değil, pumaydı.

Puma önceki seneydi.Geçen sene Nike giydiler.

Erman
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
Emrecan | Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇETİNTÜRK
Yer: Milano
  Alıntı Emrecan | Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2009 saat 00:55
Alıntı yapılan commandos

Alıntı yapılan Emrecan |

Alıntı yapılan commandos

adidas olsun diyen arkadaşlara bir hatırlatma; orjinal formalar nike'dan daha pahalı olur Wink

Zaten bu sene parçalı forma 89 TL idi.. Adidas olsa ne kadar yapıcaklar 100 mü ? 110 mu ?
0-100 kilometresi kaç saniye olur acaba o zaman formaların

önce bi piyasayı araştır sonra da gel buraya adam gibi mesaj yaz.

geçen sene 89 tl bile çoğu kişiye fazla gelmişti. şimdi 1 tl bile fazla olsa çoğunluk yine zorlanır alamaz.

denizli, g.antep, i.b.b'ye sponsor olan yerli bir marka var lescon.

dizaynları güzel, kaliteli  hem de yerli olduğu için fiyatı da uygun olur.

nike, adidas veya onun ayarında x bir yabancı marka gelse burnundan kıl aldırmayacak satılan formaların bedelinin çoğu geçen seneki gibi yine o markaya gidecek kulübün kasasına da pek bir şey bırakmayacak.

Piyasadan haberim var merak etmeyin..

Fenerbahçede Adidas giyiyor ve orjinal maç forması 85, Taraftar forması (yine adidas) 55 TL

Yani bu durumda 89 TL'den 1 lira yukarı değil 4 lira aşşağı olmuş oluyor..Çok mu ucuz HAYIR..

Ben zaten sizle polemiğe girmek için bi yazı yazmadım sadece daha fazla olmayacağını yazdım.. Yani çok ucuz olduğunu falanda iddaa etmedim. Mesajımdada hiç bi yamukluk çirkinlik göremiyorum..

Hop Hop Hop Güm Güm Güm Kırmızı Şimşek Hey Hey Hey..!

Yukarı
Vega Liste gör
Yazar

Yasin
Yer: İstanbul
  Alıntı Vega Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 13:50

Ben yeni üyeyim slmlar bu arada herkese.İstanbul'da oturuyorumda taraftar ürünlerini temin edebileceğim bir yer var mı İstanbul'da?daha önce ESKİŞEHİR'e gittiğimde atkı almıştımda İstanbul'da da bulabileceğim bir yer varsa çok güzel olur.

Eskişehirspor Cumartesi,Pazar eğlencesi DeğiL Bir Yaşam Felsefesidir!
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 13:54
HEr sene sınırlı sayıdada olsa güzel bir tshirt tasarımı ve (Mesela bu yıl) 44. Yıl amblemi olsa güzel olmazmıydı? Birçok kişi kolleksiyonluk için alırdı. Ama bir tsihrt fiyatınıda 80-90 Lira yapmayacak. 1000 Tane çıkarsa tanesine koysaki 20 lira bu tsihrt. Yoktan yere kazanç sağlar klube, Klube kazançtan çok Taraftarı memnun eder bu. Ama maalesef bu işleri düşünecek kimse yok başımızda...
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 14:02
Alıntı yapılan Vega

Ben yeni üyeyim slmlar bu arada herkese.İstanbul'da oturuyorumda taraftar ürünlerini temin edebileceğim bir yer var mı İstanbul'da?daha önce ESKİŞEHİR'e gittiğimde atkı almıştımda İstanbul'da da bulabileceğim bir yer varsa çok güzel olur.

Şehir dışında ürünleri bulamazsın. Eskişehir'de sadece Esstore'dan(Stadın önünden) orjinal ürünleri alabilirsin.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 14:02
Alıntı yapılan Vega

Öncelikle Hoş geldinizWink
Biz Eskişehirde olmamıza karşın aynı sıkıntıları yaşıyoruz ki siz istanbulda zorlanmanız normaldir. Bir izine geldiğinizde buradan alın en iyisi de bu Wink
Yukarı
Vega Liste gör
Yazar

Yasin
Yer: İstanbul
  Alıntı Vega Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 10:10

Hoş Bulduk saolunSmile bu yaz her iznimde ESKİŞEHİR'e gelmeyi düşünüyorum zaten o zaman alırım ürünleri ama büyük şehirlerde store açılsa süper olur ESKİŞEHİR'de de storeların fazlalaştırılması gerekir diye düşünüyorum.Biliyorum ki bu konuda yalnız değilimSmile

Eskişehirspor Cumartesi,Pazar eğlencesi DeğiL Bir Yaşam Felsefesidir!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 166167168169170 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,922 saniyede hazırlanmıştır