eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2009 saat 11:39
Emre Toraman,
orta sahada sert,rakibe basan,rakip  takımın oyun kurmasını engelleyen, çok koşan bir futbolcu.Hepsi bu.
Daha ne olsun.
Oyun kurmasını,gol atmasını,takımı yönlendirmesini bekliyorsak zaten bizde olmazdı.
Ne kadar para o kadar köfte.
Bu paraya Emre bulabileceğimiz en iyi futbolcudur.
Eleştirenlerinde kendisini tanımasını tavsiye ederim.
Son derece karakterli,dürüst ve düzgün bir kişi.Ayrıca futbolcu arkadaşları tarafından da çok seviliyormuş.
Onu beğenme bunu beğenme kimle oynayacağız.
Rıza Hoca'da Emre konusunda hata yapar.kendi getirdiği poljak ve can cumhur bozacı'yıda gördük.  
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2009 saat 11:53
Serkan Özdemir zaten çoktan gönderilmeliydi de Emre Toraman giderse yerine adam alabilecek miyiz, o var. Çok çok kaliteli bir isim olmayabilir ancak bence görevini yapıyordu. Tabi takdir teknik kadronundur, saygı duyarız. Kadroda düşünmüyorlarsa, o mevkiyi yeterli görüyorlarsa ya da yerine daha iyi birisini alacaklarsa (Can Cumhur Bozacı gibi olmayanından) gönderilebilir.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
emre1965 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Ankara
  Alıntı emre1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2009 saat 13:07
Emre toraman belki çok iyi değil , belkide hiç iyi değil ama futbolcu alamadığımız bu zamanda kalmasından yanayım
AnkaraESES / Emre
Yukarı
escemo26 Liste gör
Yazar

Cem
Yer: Turkey
  Alıntı escemo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2009 saat 20:33
emre toraqma ' nın hemen gıtmesı lazım sezom boyunca onun yuzunden ne kadar sac baş yoldum yaa.... yararı olmadıgı gıbı bırde zararı var paf tan bıle gelse en azından orada faul yapıpta sarı kart veya kırmızı yemez kendı kalesıne atmaz!!! bızde sac baş yolmayız
Her Zaman Her Yerde En Büyük €s €s
Yukarı
emredir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı emredir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2009 saat 20:43

emre toramanın zaten sözleşmesi bitti.. RAGIP ta alındığına göre kesinlikle anlaşılmayacaktır. kendisisne yeni takımında başarılar dileriiim.

ESES'in ESES den başka dostu yoktur.
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2009 saat 20:44
emre toraman giederse çok üzülürüm nerde görsem hemen yanına giderim emre abi bitanedir güler yüzlüdür insanlara soğuk durmaz bence takımada katkısı çok büyük tam bir profosyonel. koceli deplasman dönüşü dinlenme tesislerinde bursa maçında formayı bana getir abi dedim söz vermedi söz istedim zorla tamam getirecem dedi ama söz vermedi bir türlü sanki bursa maçında başına gelcekleri bilir gibiydi :) kim ister kendi kalesine gol atmak canın sağolsun gidersende  takıma katkılarından dolayı binlerce kere teşekkürler emre abi hakkını helal et. 
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
motta Liste gör
Deneyimli Yazar

cüneyt
Yer: iSTANBUL
  Alıntı motta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2009 saat 21:36
inşalllah gönderilir, orta sahamız daha kaliteli olmalı ,bugune kadar ki emekleri için tesekkur edilmeli...
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2009 saat 21:58

bana göre emre agresifliğinin kurbanı olan futbolculardan.. rahat oynadığı maçları güzel götürdü ama nezaman agresifleşse bize zararı oldu.. kalsada gitsede üzülmeyeceğim oyuncuların başında o geliyor..

Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2009 saat 22:02
          Hem futbolcuların boykotunu haklı gören,hem de o boykotta ön plana çıktığı iddia edilenleri yollamayı haklı bulan garip bir taraftar topluluğumuz var.Yönetim istifa,paranız ödenir,hakkınız asla ama öbür yandan Serkanın kellesini iste.Bi kara versek artık,k,m haklıydı,yönetim mi,futbolcular mı.Ben açıkcası artık bunlarla ilgilenmiyorum,ama tutarlı olmak lazım.Serkan,bu takımda oynayabilecek yeterlilikte değil,gönderilmesi doğru karar.Emre için aynı şeyleri kesinlikle söyleyemem.Bu takıma emek vermiş ve sorunsuz bir adam.Daha iyisi bulunursa elbette gönderilebilir ama bu koşullarda kesinlikle kalmalı...
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2009 saat 22:11
Alıntı yapılan turkaslan

bana göre emre agresifliğinin kurbanı olan futbolculardan.. rahat oynadığı maçları güzel götürdü ama nezaman agresifleşse bize zararı oldu.. kalsada gitsede üzülmeyeceğim oyuncuların başında o geliyor..

kesinlile katılıyorum abi. sinirli olduğu anda emre'den her an yanlış bir hareket bekliyorum. galiba gönderilecek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır