eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 344345346347348 358>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 12:12
burhan şen 1 hafta önce yazdım zaten ama 1 yıllık anlaşması var daha gençlerbirliğinde öyle biliyorum.mehmet nas konusunda çok iyi tanıdığım birisini biliyorum ondan aldım haberi  çokta eminim
Yukarı
26_ES_222 Liste gör
Yazar

YILMAZ
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 12:12
ya n'olursunuz... futbolcu önerisi yapılmasın şu forumda! Sizin youtube da izleyip de gördüğünüz, tek maça bakarak yorum yapıp da önerdiğiniz futbolcuları gördük, sizin bildiklerinizi emin olun yüzlerce menajer,teknik ekip,yönetim de biliyordur. Bu işler fm den video paylaşım sitelerinden gördüklerinizle hallolucak işler değil!
Geçen sezon başında Youla'yı topa tutanlar,kaşar diyenler şu anda bir an bonservisi alınsın diyor. Yine aynı kişiler Lovrek i bu forumda önermiş,ancak şu anda durum ortada... herkez gitsin diyor...
Yönetim için birşey diyemem ancak Rıza Hoca'ya güvenmeliyiz,arkadaşlar! Biraz sabırlı olun ,hepimiz isteriz iyi kaliteli topçular gelsin,uçursun bizi,Avrupa Kupalarına gidelim adımızı duyuralım...Ama bu işler öyle ha deyince olmuyor! Yeri geliyor topçulara paralarını ödeyemez duruma geliyoruz, kaldı ki bi tomar bonservis ödeyip yıldız topçu alalım! :S İnce eleyip sık dokumak lazım...Herkez ister Sercan gibi ,Murar Ceylan gibi genç topçuları bulup çıkaralım yıldız yapalım,sonra da satalım para kazanalım; ama biraz sabır! Abdullah'ı aldık geçen sene demek ki takımın yükünü kaldıramadı ki oynayamadı çocuk! Biraz sabır dün bir bugün iki... yeni çıktık lige... herşey zamanla olucak, ama biraz sabırlı olmalı mantıklı hareket etmeliyiz
Şu an ne desek boş, bekleyip göreceğiz neler olacak. Gelenlere saygı duyup önce oturup izlemeliyiz. Sonra yorum yapmalıyız...
Biz taraftarın işi transfer yapmak değil; 90 dakika boyunca avazımız çıktığı kadar takıma destek olmaktır!
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 12:16
ivesa'nın sakatlığı varmı yokmu. bu netleşmeli. eğer sakatlık ihtimali dahi varsa derhal yeni kaleci aranmalı.

iyi bir kaleci bulunursa ivesa sakat olmasa bile alınmalı. 

orta sahamızda poljak ve lovrek'in yerine daha çok koşan ve takımı ateşleyen oyuncular alınmalı.

batuhan ve youla kalacaksa yanlarına iyi bir forvet eklenmeli. ümit karan bence bize pahalı gelir. bursanın bıraktığı gökhan güleç düşünülebilir.  
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
escemes Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 12:21
bozüyükten onur alınmalı anlaşabilirse alt yapıdan bir kaç futbolcu kiralık verilebilir
5-6 futbolcu bozüyük için fena sayılmaz bence
Yukarı
Oldcity26 Liste gör
Yazar

Doğan
Yer: Es-Es
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 12:28
Arkadaşlar Ümit Karan'la görüşmeler devam ediyor dedim dün anlaşma yapıldı ve kesin diye birşey söz konusu değil. Problem şu Ümit Karan'ın gece hayatına düşkünlüğü ve peşinatı çok yüksek tutması. Sonuçlanan birşey yok.
Diğer zenci diye belirttiğim kişide Denizlispor'dan Bangura herkesin içi rahat etsin bari.
Yer Siyah Gök Kırmızı
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 12:28
Alıntı yapılan EsEsliyim

Alıntı yapılan ESESHAN

niye biz yalan hebrmi veriyoruz burda hiç birşey yokken ben ümit karan dedimkimse inanmadı kendi menejerini gönderdi dedim kimse inanmadı 2 gün sonra gazetelerede çıkınca herkes aaa demeye başladı.bazı şeyleri söyleyemiyorum eses e zararı olmasın diye.mehmet nas haber gönderdi ama rıza hoca istemiyo budamı yalan.

Rıza Hoca Mehmet Nas'ı istemiyor diye birşey söz konusu değil ama Ümit Karan'ı istemiyor. Rıza Hoca esas Mehmet Nas'dan önce Gençlerbirliğinden Burhan'ı istiyor ama o konuda daha herhangi bir somut adım yok

Ümit, Youla, Batu bizde arkadaşlar, nazar değmesin, son dakika bişey olu verir diye Çağıl Abi söylemek istemiyor.
  Mehmet Nas`ıda Burhan`ıda almayacaz. Sağ açığa bir adam kiralanabilir Wink

Duyum falan değil, kendi fikrim.
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 12:39
Rıza Hoca Ümit'i istemiyor olabilir.Anormal bir durum değil.Hem daha çok para isteyeceğinden ve potansiyel gece hayatı nedeniyle huzuru bozabileceğini düşünüyor olabilir.Saygı duymak lazım.Ümit'i almak kumar gibi bir şey ya çok faydasını göreceksiniz ya da zararını,ortası yok yani.Hem Ümit alınırsa Batuhan lüks kaçar bize.Böyle de düşünüyor olabilir.Ümit'e verilecek paraya başka mevkilere oyuncu alınabilir.
Mehmet Nas'dan önce Burhan'ı istemesi de normal.Mehmet Nas 30 yaşında Burhan ise henüz 24 daha uzun süreli düşünülebilir.Ancak Cavcav Burhan'ı bize vermeyecektir.Keşke alabilsek çünkü izlediğim kadarıyla iyi bir oyuncu.32 maçta 5 golü var.Daha ofansif gözüküyor ve Engin'in boşluğunu Mehmet'ten daha iyi  kapatabilir.Dediğim gibi Cavcav bırakmaz onu.O yüzden yakında yönetim Mehmet Nas'a yoğunlaşabilir.
Kim gelirse gelsin tek dileğim bu şehre yakışır oyuncu olsun.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 12:40
Transfer edilecek kişilerin İsmi forumda geçmeyence daha güzel oluyor.Bu olaylar böyle devam edecek sağ gösterip sol vurulacak.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 12:47
Bu konu 350 sayfa oldu ama bir tek net transferimiz oldu
Yukarı
chapman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

h.ç
Yer: Konya
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 12:51

bombayı patlatıyorum sağlam isthbarat ;

youla ve ümit yarın imza atacak

bugünde bir transfer olacak hiçkimsenin beklemediği bir isim ;=)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 344345346347348 358>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır