eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Nike)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 00:46
Alıntı yapılan hüsnü

Sendeki ESES formalarıyla on tane takım giydirilir,
hala gözün formada, İstanbuldan alacaklarının rengi yaramaz.
Gel sana orijinal dediğin formalardan vereyim, şu maçlarda giyilenlerden !

Confused (Bu kellenin yanında konfüyzut yazıyor, valla şaşırmamak elde değil, seni forma turşucusu seni)

haklı sayılabilirsin abi 8 adet formam mevcut :) genel farklılık arkasında yazanlar ve rakamlar :) amacım 11e tamamlamak ama bu sene sadece parçalı formayı alarak +1 yapıcam sende diğer formalardan varsa hemen talip olabilirm
LOL bunun yanında da LOL vardı abi gördükten sonra senin yukarda kullandığın suratı kullanma ihtiyacı hissetmedim değil...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
tavsamaz Liste gör
Yazar

Recep TAVSAMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı tavsamaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 00:58
Alıntı yapılan karargah

bence çok güzel düşünmüşler bide bu ürünleri kredi kartıyla satsalar daha da güzel olacak
Tırın konumlanma durumuna göre kredi kartı kullanılabiliyor. Elektrik çekebilecekleri yere park edebilirse kredi kartı ile satış yapılıyor. Malum pos makinaları için elektrik gerekiyor. Açılış günü bu sezonun ilk ürününü aldığımda kredi kartı kullanmıştım tırda. Yeni ürünlerde seftahı ben yapmıştımBig%20smile
Yukarı
ilkeronair Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker S.
Yer: Osmangazi
  Alıntı ilkeronair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 11:17
Alıntı yapılan tavsamaz

Alıntı yapılan karargah

bence çok güzel düşünmüşler bide bu ürünleri kredi kartıyla satsalar daha da güzel olacak
Tırın konumlanma durumuna göre kredi kartı kullanılabiliyor. Elektrik çekebilecekleri yere park edebilirse kredi kartı ile satış yapılıyor. Malum pos makinaları için elektrik gerekiyor. Açılış günü bu sezonun ilk ürününü aldığımda kredi kartı kullanmıştım tırda. Yeni ürünlerde seftahı ben yapmıştımBig%20smile

POS makinelerinin çoğu elektriksiz kullanılıyor. (şarj ediliyor ve sim kartlarıyla kullanılıyorlar)
Rüzgar ol, fırtına ol..
Yukarı
tavsamaz Liste gör
Yazar

Recep TAVSAMAZ
  Alıntı tavsamaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2008 saat 08:45
Alıntı yapılan ilkeronair

Alıntı yapılan tavsamaz

Alıntı yapılan karargah

POS makinelerinin çoğu elektriksiz kullanılıyor. (şarj ediliyor ve sim kartlarıyla kullanılıyorlar)
İlker bizim tırdan satışı için çalışanların yalancısıyım.Açılış günü sırf bu elektrik gelecek,poslar iin onu bekliyoruz diye 1,5 saat beklettiler. Yoksa anlamam postan falanBig%20smile
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2008 saat 09:39
pazar günü tıra uğradım formalar geldiyse çubuklu formadan alayım diye çarşamba gelicek dediler fiyatlar nasıl dedim 69,90 - 79,90 - 89,90 dediler taraftar formaları bile 40 lira hadi kombineye okadar fiyat verdikde bu forma fiyatlarının hali ne.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
electric26 Liste gör
Yazar

haLiL
  Alıntı electric26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2008 saat 09:53
Alıntı yapılan darling eses

pazar günü tıra uğradım formalar geldiyse çubuklu formadan alayım diye çarşamba gelicek dediler fiyatlar nasıl dedim 69,90 - 79,90 - 89,90 dediler taraftar formaları bile 40 lira hadi kombineye okadar fiyat verdikde bu forma fiyatlarının hali ne.

taraftar formalarıı yine gecen seneki formaların aynısımı??? bir bilginizz varmı bu konudaa 
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2009 saat 18:39
Sanırım anlaşma Puma ile olacak.
Kombinelerin üzerinde PUMA varda.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
es_ilker_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker ünal
Yer: Eskişehir
  Alıntı es_ilker_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2009 saat 18:44
Ben de adidasla anlaştılar diye duymuştum
yenilsen de bazı bazı
taraftarın buna razı
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2009 saat 18:46
Alıntı yapılan Banderas_26

Sanırım anlaşma Puma ile olacak.
Kombinelerin üzerinde PUMA varda.

Evet Puma olacak.
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2009 saat 19:07
Kalpten götürüyordunuz beni.

Topici bir gördüm dedim yine nike ile anlaşıldı heralde ,sonra yazılarını okuyunca geçen senenin topiciği olduğunu anladım bir ohhhh çektim.

Duyduğuma  göre puma hem kaliteli hemde ucuz ürünler üretiyormuş.İnşallah güzel ürünler üretirler.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır