eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
Online Durum: Offline
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2009 saat 22:54
Farkın onunla ilgisi  yok.12 taksitle çekilen ödemeyi kulübe nakit olarak aktarır banka ve kesinti yapar.Bu farkı banka cebine koyar kulüp değil.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2009 saat 23:35
Gayet makul bir fiyat açıkladı yönetim. Tebrik ederim.
Akılları başlarına geliyor yavaş yavaş. En az 10000 adet satmalıyız bu sezon.
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2009 saat 23:50

Açık,Kapalı devam edildiğine göre;stadın yenilenmeyeceğini anlamış olduk...

Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2009 saat 01:32
Alıntı yapılan inadına_eses

“Kombine biletlerinizi erken alın kazançlı çıkın”

Basın sözcüsü Zeydan, Aktif A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Emin Çokaygil ve Mali Asbaşkan Ayhan Can dün bilet satışıyla ilgili toplantı yaptı. Eskişehirspor Kulübü Basın sözcüsü Rıza Zeydan, Eskişehirspor tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, kulüp yönetiminin 2009-2010 sezonu için kombine fiyatlarını geçen sezona göre düşürdüğünü belirterek, kombine fiyatlarını açık tribün için 280 lira,aile tribünü için 450 lira, VIP tribünü için de 750-2 bin 500 lira olarak belirlediklerini söyledi.
Biletlerinin satışını geçen sezon olduğu gibi Aktif AŞ'nin yapacağını ifade eden Zeydan,''Bilet fiyatlarında 12 taksit bile yapacağız. Bilet için taraftarımıza kolaylıklar sağlayacağız. Kombine biletler 15 Temmuz'a kadar söz konusu tarifeden satılacak. Bu tarihe kadar olan sürede taksitli satışlarda elbet rakamlar artacak. Taraftarımızın ligde mağdur olmamaları için bu süre içerisinde kombine biletlerini almalarını öneriyoruz " diye konuştu.

sakarya gazetesi...

şaşırtıyorsunuz beni ne zaman satışa cıkacağı ile ilgili bi tarih verilmemiş bilen arkadaş varsa yazarsa haberimiz olur. cıktığı gün bilemediniz ertesi gün oda olmadı 3 gün kesin aldımWink şaka bi yana açıkta cok iyi bi rakam yakalarız gibime geliyo

belki burası değil ama forumda bi yerde okudum

göztepe gs,fb,ve bjk den sonra encok taraftar ürünü satan 4. klüpmüş bence o biz olmalıydık tabi bunda uygulanan yanlış ürün politikasıda var ama neyse bu sene bizasn takımlarından sonra anadoluda konbine satışında biz gelmeliyiz. kii cok umutluyum.

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
  Alıntı oscares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2009 saat 02:07
kombinelerin fiyatı ve zamanı olumlu bir yaklaşım yönetim geçen sezonlardan ders almış gibi gözüküyor.
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Yer: Turkey
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2009 saat 10:11
Açıkladıkları fiyatlar açık trübün için 280 tl  doğruysa gayet uygun  280+100 masraflar yemek ve yol masrafı için 280+100=380 tl buna taksit farkını eklersek 400 tl yi bılur  kupa maçları dahil 20 maç 400 /20=20 tl ye gelir maç başı geçen sezona göre iyidir aslında ama bunun yanında bence açık kombinesinin bir bölümü öğrenci kombinesi olarak çıkarılsın bu kombine 230 dan  verilsin kıd kanat bin bir güçlükle tribünlere gelen öğrenci kardeşlerimizi kulüp mutlaka düşünmeli.Big%20smileWink
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2009 saat 10:19
açık biletleri peşin 280 ,4 taksit 300, 6 taksit 315 yine yönetim attı kazığını ya insan bari 4 taksit yapar 280 ama nerdeeeee yine kazı buldular yolacak
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2009 saat 10:56
Ama yanlış ama doğru sanki 65'liler türibünü bu sene olmayacakmış gibi geliyor bana
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
chapman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

h.ç
Yer: Konya
  Alıntı chapman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2009 saat 11:17
pzarlama çok önemli 280 değil 180 yapsanda pazarlayamazsan satılmaz. yönetim satış için fabrikaların hepsini dolaşmalı ve satmalı esparkın içine piyango biletlerine kurdukları yer gibi bir yer kurulmalı ve buradan satış yapılmalı her yere reklamlar asılmalı es storun camları na stada her yere kombine almaya teşvik için reklamlar yapılmalı böyle yapılırsa 10000 kombine satılır eğer herkes kendi öğrensin kendi gelsin alsın derselergeçen sezondan farkı olmaz . :(:):(:):(:)
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2009 saat 11:17
10 taksite ne kadar vade farkı oluyor?
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır