eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
Online Durum: Offline
  Alıntı Cello 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2009 saat 01:05
nasil basarili yani abi? Ermm
Yukarı
esesfun Liste gör
Deneyimli Yazar

İSMAİL DURAK
Yer: ES_ES
  Alıntı esesfun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2009 saat 01:10
taraftarı kazıklamayı iyi biliyorlar demek istedi bence:)
3 büyük değil TEK büyük geldi
     BİZANS KORK BİZDEN
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2009 saat 04:29
Kombineler belli

Eskişehirspor’da önümüzdeki sezonun kombineleri belli oldu. Yönetim kurulunun önceki gün yaptığı toplantı sonrasında alınan karara göre kombine biletlerin bu sezon daha ucuz olmasına karar verildi. Geçtiğimiz sezon pahalı şekilde satılan kombine biletler bu sezon ucuz olmasıyla birlikte taraftarlardan ilgi görmesi bekleniyor. Konuyla ilgili basın toplantısı yapacak olan Basın Sözcüsü Rıza Zeydan önümüzdeki sezonun fiyatlarını açıklayacak.
12.06.2009

son haber..
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
erdal76 Liste gör
Yazar

erdal
Yer: eskişehir
  Alıntı erdal76 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2009 saat 07:08
Demekki neymiş?
Arada sırada yönetime, bu işi taraftara rağmen değil taraftarla beraber götürmek zorunda olduğu anlatılmalıymış.Taraftarın sezon sonunda hafiften sert yüzünü göstermesi  yönetimin bu kararındaki en öneml etkendir bence.Sezona girmeden taraftarla arayı düzeltme girişimi olarak görüyorum bu olayı.İnşallah geçen sezon yaptıkları hataları bu sezon yapmazlar.
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2009 saat 11:41
hala 250 olsun diyen insanlar var ya anlamıyorum.250 olsa seneye 200 olsun derler.300 bence çok makul bir rakam sonuçta süper lig te oynuyorsun ve diğer klupler paralı iş adamlarımız yok  veya belediyeden destek gören bir takım değiliz gelirimizin çoğunluğunu stadyum geliri oluşturuyor.Transfer transfer deyip duruyoruz bu transferler hangi paralarla yapılacak.Biz bir Ankaraspor veya İstBbld. değiliz biz Eskişehirsporuz ismimize hiç bir zaman kötü bir leke sürdürmeyiz.Eskişehirspor belediyenin parasıyla oyuncu alıyor gibi haberler hoş olurmu  soruyorum size.Bence 300 en kötü ihtimal 350 tl olmalı kombine biletleri.Yönetim kale arkası yaparsa eğer kombinesini satarsın 200 tl ye ona bir lafım olmaz.Bir de bjk fb gs maçlarındaki bilet fiyat politikasınıda son derece başarılı buluyorum yönetimin çünkü bu maçlara gelenlerin çoğu esk yaşayıpta ezikleri tutan taraftarlardır ve onlardan bir maçlıkta olsa para kazandıysak klübe yararı olmuştur.Tabi KUrunun yanında yaş ta yanıyor (yani biz) onun için bu sene kombinemizi alalım ve bu bir maçlık stada gelenlere alacak bilet bırakmayalım.Tuttuğu ist.takımlarını ancak stada otobüsle girerken görsünler
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
chapman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

h.ç
Yer: Konya
  Alıntı chapman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2009 saat 12:00
Alıntı yapılan esesozgur

hala 250 olsun diyen insanlar var ya anlamıyorum.250 olsa seneye 200 olsun derler.300 bence çok makul bir rakam sonuçta süper lig te oynuyorsun ve diğer klupler paralı iş adamlarımız yok  veya belediyeden destek gören bir takım değiliz gelirimizin çoğunluğunu stadyum geliri oluşturuyor.Transfer transfer deyip duruyoruz bu transferler hangi paralarla yapılacak.Biz bir Ankaraspor veya İstBbld. değiliz biz Eskişehirsporuz ismimize hiç bir zaman kötü bir leke sürdürmeyiz.Eskişehirspor belediyenin parasıyla oyuncu alıyor gibi haberler hoş olurmu  soruyorum size.Bence 300 en kötü ihtimal 350 tl olmalı kombine biletleri.Yönetim kale arkası yaparsa eğer kombinesini satarsın 200 tl ye ona bir lafım olmaz.Bir de bjk fb gs maçlarındaki bilet fiyat politikasınıda son derece başarılı buluyorum yönetimin çünkü bu maçlara gelenlerin çoğu esk yaşayıpta ezikleri tutan taraftarlardır ve onlardan bir maçlıkta olsa para kazandıysak klübe yararı olmuştur.Tabi KUrunun yanında yaş ta yanıyor (yani biz) onun için bu sene kombinemizi alalım ve bu bir maçlık stada gelenlere alacak bilet bırakmayalım.Tuttuğu ist.takımlarını ancak stada otobüsle girerken görsünler

250 yapacak yönetim 5 gün süre verecek 5 gün sonra 300 ytl olacak 300 ytl olduktan 1 ay sonra 350 ytl olacak diyecek ve kombine patlaması yapacak o 5 günde satılan kombineyle kaliteli transferler yapacak ;);)
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2009 saat 12:31

Herkes bu sene transferlere göre kombine alacak .

Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Yer: Eskişehir
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2009 saat 13:13
Alıntı yapılan esesozgur

250 Tl olsun diyenlerin en başında ben varım arkadaşım! Esnafım ayrıca anlamıyacak bişey yok memleketin durumu ortada bu tür msj lar yönetime gaz veriyor ondan sonra rakamlarda uçuyorlar. Uçsuınlar stada 1 çivi çakıldı mı 1 tane adam gibi transferimiz var mı önce yönetim icraatını gösterecek sonra taraftardan destek isteyecek! 34 yaşındayım ilk defa bu yönetime hakkımı helal etmiyorum çünkü hakkım var içeride maçların %80 nine gittim. 250 Tl olsun sezon içi bilet fiyatları şimdiden açıklansın ve sürümden kazanılsın bu kadar mı zor bunları yapmak? Eğer yapamıyorsan ne işin var yönetimde?  
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2009 saat 13:29
Alıntı yapılan EsAtaEs

Herkes bu sene transferlere göre kombine alacak .

Bence satılan kombinelere göre transfer yapılacak. Üstelik herkes diye bir genelleme de yapılamaz. Her şartta kombinesini alan kişilere saygısızlık olur.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
özer-_-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özer
Yer: Kütahya
  Alıntı özer-_-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2009 saat 13:33
BEn bu sene Her şartta Kombinemi ALıp Takımımıza Elimden Gelen Desteği Vermeyi Düşünüyorum . O gelmiş Bu gelecekmiş Bunlar BEnim içim Önemli Değil . Ben Onlar İçin Değil Es-Es'im İçin Oraya Gidiyorum ...
Eskişehirsporumuzun golü,10 numaralı formasıyla Zennnggiiiiinnn erkaaann Zeennngggiiinn erkaann Teşekkürler EFSANE !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,520 saniyede hazırlanmıştır