eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

B.E.T. Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8283848586 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
Online Durum: Offline
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2009 saat 22:52
Niye sustuk?

Önceleri ne güzel mail atıyorduk,hesap soruyorduk bir şeyler yapıyorduk.Yönetim bir gelir gider açıkladı hepimiz sustuk.Daha fazla aktif olmamız lazım.Yürüyüşler yapalım,gösteriler yapalım kısacası bir şeyler yapalım.Böyle sessiz durdukça kazanan yönetim oluyor.
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2009 saat 22:57
O zaman yönetimin gecekondu tarzı kale arkaları tribünü yapma yaklaşımına tepkimizi koyalım diyecem ama ilk tepkimize daha doğru dürüst bir cevap alamadık...
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2009 saat 00:04
onu bırakında biz stadı 14000 kişi doldurmuşuzdur ortalama ama yönetim 7500 kişi buluyor.ya beleş girenler çok yada yönetim parayı cebe atmıştır iki durumda yönetimin suçu
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2009 saat 10:51
Güncel tutmakta fayda oldugunu düsünüyorum........
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
dangerofayder Liste gör
Deneyimli Yazar

MURAT
Yer: TAKKALI
  Alıntı dangerofayder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2009 saat 11:14
ben cok duydum. vip tribünü biletini beleş alan.

HERKEZİ BEKLİYORUZ GRUBUMUZA...
DİŞE DİŞ KANA KAN ANTİ CİNCON
http://www.facebook.com/group.php?gid=155195992392&ref=nf#/group.php?gid=155195992392&ref=nf
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Eskişehir
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2009 saat 11:36
Bu olay çok soğudu artık kimse ilgilenmiyor :S Nedeni ise bana kalırsa hiç bir cevap alamamızdır... Aynı zamanda yönetimin devam kararı alması da etkiledi tabi ki artık herkes transfere kitlendi. Önümüzdeki senenin hesapları yapılmaya başlandı... Ne olup biteceğini önümüzdeki günler gösterecek...
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2009 saat 12:13

Yönetim transferlerle gündemi meşgul edip sorduğumuz soruları geçiştirmek niyetinde.Ancak biz bu soruları sadece bugün değil tatmin edici bir cevap alana kadar her gün sormaya devam edeceğiz sanmasınlar ki bu bir anlık kıvılcım tam aksine bu kıvılcım çok büyük ateşler yakacak büyüklüklere ulaşacak bakalım o ateşin içinde kimler kalacak.

SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2009 saat 12:37
Transferlerde biter..Ama B.E.T bildirisinin akıbeti bitmez...Bu böyle biline...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2009 saat 12:40
istediğimiz cevapları hala bekliyoruz!!
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2009 saat 12:56
şimdi susarsak yönetimin korkusu geçer her ağzımızı açtığımızda yalandan bi word belgesi koyar önümüze sonra bakar işine...örneğin geçen sene ne dendi;"önümüzdeki sene bilet fiyatları bu kadar pahalı olmayacak" dendi,bu sene "açık kapanacak"...bu konuların takipçisi olunması lazım ve yönetime gerekli baskıların yapılması gerekir yoksa tek bi kazanan olur o da klübün başındakiler geri kalan taraftarda,takımda,şehirde kaybeder
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8283848586 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır