eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

B.E.T. Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 10:24
Neden osmanlı tokadı dendiğini biliyormusunuz.Askerler mermer bloklarının önünde mermere vururlarmış günlerce.Böyle yetişirlermiş.Bu mermere vuran ellerin bir insanın yüzüne vurduğunuzu düşünsenize.O yüzde avrupalıda hep Osmanlı Tokadı korkusu varmış.Efsane değil bu gerçek.
İşte son OSMANLI TOKADI bu bildiridir.Elllerime sağlık.
Basının değerli mensuplarına sesleniyorum bu bildiriyi yazarak sizin işinizi yapıyorum daha ne yapayım.,
-ALKIŞLAYIN ULEEEEEEYYYYYNNNNN.
çoştum.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 10:56
Tablo word de değil excel de hazırlanmış kağıda basılınca kutucuklar gözükmüyor...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 11:00
Umuyorumki Eskişehirspor için çaba gösteren bunca insanın emeğini yönetimden görmezden gelmez ve gerekli açıklamaları bize yapar.

Üstüne basa basa söylemekte fayda var biz kişilerle uğraşmıyoruz sadece bulunulan makamın yapması gerekenleri istiyoruz..

Bir arkadaş sormuş ya yapmazsa başka planlar varmı diye?? Ben olsaydım yapardım...WinkBig%20smile
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 11:05
Alıntı yapılan ŞaHiN

Alıntı yapılan kadirgulen

BET'e bir sorum olacak.

Bir B planımız mevcut mu? Eğer yönetim kurulu yaptığı basit açıklamayı yeterli bulursa buna karşı tepkiniz (tepkimiz) ne olacaktır?

Sadece B değil, C ve D planlarıda vardır mutlaka, bu kadar soru sorabilecek kapasite ve bilgiye sahip olan B.E.T. , kimbilir daha ne kadar (Özel) bilgiye sahiptir ?

Bence bu adamların Z'ye kadar planları vardır. Durumun gidişatına göre adım adım uygulamaya alacaklardır mutlaka.

Ayrıca Selim abiye katılıyorum kutucukları çerçeve içine almayı unuttukları için Word belgesi gibi duruyor aslında Excell de yazmışlardır tek tek uğraşmamışlardır heralde.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 13:14
GELİR GİDER HESABINI KURCALAMA
YÖNETİMİN HUZURUNU BOZMA!!!

Yeni sloganım. Nasıl? Big%20smile
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
emin Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı emin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 14:54

B.E.T. de yönetimin fazla üzerine gidiyor. Bütün gelir gider tablolarını açıklayacak olduktan sonra adamlar neden yönetime girsin? Şeffaf bütçe olursa ''bal tutan parmağını yalar'' sözünü nasıl gerçekleştirecekler? Parmaklardaki bal miktarının gizli kalması açısından yönetimin bu B.E.T. bildirisine cevap vermemesini doğru buluyorum.. Hatta yönetim kendi hakkını ''ŞEFFAF BÜTÇEYE HAYIR'' sloganlarıyla korumalı..

Yukarı
SeLcuk_026 Liste gör
Yazar

SELÇUK
Yer: EsKiŞeHiR
  Alıntı SeLcuk_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 15:06

Arkadaşlar birde benim merak ettiğim bu B.E.T. arkadaş kimdir bukadar bilgiye sahip yazdıklarını okuduğumda Hatipoğlunun söylemleri ile aynı YOKSA diye aklıma gelen o oldu.Dead

Sevgiliden Önce Gelen Tek Şehrin Takımı ESKİŞEHİR...(Bu Yürek Başka Sevdalara KapaLı)
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
  Alıntı eses260 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 16:14
Bende tabiki yönetimin şeffaf ve açık olmasını istiyorum. Fakat şunuda aklımızdan çıkarmamamız gerekir.  Bu yönetim 5 yıldır aslında ufak değişikliklerle halil Ünal - Nebi Hatipoğlu  ortak yönetimidir . Yani nebi de olsa Halilde olsa yönetim genelde aynıdır. Bu yönetim 5 yıldır oldukçada başarılıdır.  Yani 3.ligden süperlige çıkarmıştır. Esesin tarihinde hiç görmediği tesis filan hep bu beş yılda yapılmıştır. Daha önce takımı üçüncü liglere kadar düşürenleri görünce bunların yerine kimi bulacağız o da muamma ancak  biz yönetimin değişmesi değil şeffaf olması ve  genelde başarılı olan yönetimlerinin taraftarla bütünleştiğinde  işte Eskişehirspor efsanesinin döndüğünü o zaman göreceğiz. Yoksa bu yönetimin 5 yıldır yaptıklarını görmezden gelmek vefasızlık olur. Ancak yönetimde taraftarı ikna etmeli tatmin edici bir bildiri yayınlarsa o zaman taraftar bu yönetime çok daha fazla destek olur. Yoksa maksat  bağcıyı dövmek değil üzüm yemektir.
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 16:28
Alıntı yapılan SeLcuk_026

Arkadaşlar birde benim merak ettiğim bu B.E.T. arkadaş kimdir bukadar bilgiye sahip yazdıklarını okuduğumda Hatipoğlunun söylemleri ile aynı YOKSA diye aklıma gelen o oldu.Dead

b.e.t. kısacaherkes. tek bir kişi değil bu kadar konuyu bilen. klübü korumaya çalışan kişiler bilgilerini paylaşıyor ve ortaya b.e.t. bilgi bankası çıkyıor.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 16:36
Aslında ince bir çizginin eşiğindeyiz şu an. Yönetim bu sorulara cevap verdiğinde hep beraber çizginin ötesinde yer alacağız. Hemde eskisinden çok daha kuvvetli. İşte buna sinerji diyorlar, şeffaflık diyorlar, birlik-beraberlik diyorlar.

Bunu yıkabilecek hiçbir güç tanımlanmamış ve görülmemiş yeryüzünde..
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır