eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Gültekin Güvensoy Başkanlığa mı Yürüyor?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 08:34
gügü başkan ESES Şampiyon!Evil%20SmileLOL mesela yani..
Her Zaman ESES
Yukarı
ESES1965 Liste gör
Yazar

melih
  Alıntı ESES1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 08:51
doğru yani febelilere muhtaç edenler utansın.h.ü gibi
TEK TAKIM TEK AŞK
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 09:39
Eskişehirspor dergisine verdiği röportajda taraftarlar tarafından aralarında ufak tefek anlaşmazlıklar yaşandığını ve zamanla herşeyin tatlıya bağlandığını ifade etmiş. Bazı sorulara kaçamak yanıt vermiş, bir de utanmadan F.Bahçe renklerinde bir kravatla bol bol fotoğraf çektirmiş. Böyle bir adamın hala bizim yönetimimizde bulunmasını aklım hafsam almıyor.
KKŞ
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 09:41
100 kişi migrosun önünde protesto yapmaktan başka bişi yapmassak oda tabiki olayın tatlıya bağlandığını düşünür.
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 09:46
En baştan hata yapıldı.
Buralara yazıldı çizildi sayfalar dolusu gügü istifa dendi.Burada GÜGÜ İSTİFA diye bağıracağımız  yerde BU ADAMI YÖNETİME ALAN başkan ve yönetimi istifaya davet etmemiz gerekmezmi.Bu adamın ne suçu var.Adam silah zoruyla yönetimimi basmış ''yönetime girmek istiyorum'' demiş,BUNLARDA almış.
Suyun başını keseceksin.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
özer-_-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özer
Yer: Kütahya
  Alıntı özer-_-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 11:59
Amaç Büyük Eskişehirspor'u Daha iyi biryerlere Getirmek ise Bence Olsun 
Eskişehirsporumuzun golü,10 numaralı formasıyla Zennnggiiiiinnn erkaaann Zeennngggiiinn erkaann Teşekkürler EFSANE !
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 12:54
Alıntı yapılan CyberSheyTaN

100 kişi migrosun önünde protesto yapmaktan başka bişi yapmassak oda tabiki olayın tatlıya bağlandığını düşünür.
Medeni ülkelerde bu şekilde protesto edilir.Ne yapacağız .adamı dövecek dağamı kaldıracağız.Gügü istifa diye açılan başlıkta bile bu vatandaşı savunan çıktı.Ve miğrosun önünde protestoya katılan o 100 kişi foruma istifa diye yazan 100 kişidir.Sayfalarca istifa yazanlar hep aynı kişiler olunca tabiki binlerce ESES taraftarı bizim gibi düşünmüyor diye bu konuda yazanlarda vaz geçti.Hatta şimdi hatırlayamıyorum bir maçta gg istifa diye bağıranlar büyük bir topluluk tarafından ıslıklanıp,yuhalandı.Bu konuda herkesin aynı düşünmediğini bilmenizde yarar var.Onun için bu konular genl kurulda yeni başkan seçilirken halledilir.Yeni başkan seçimi sırasında gg başkanlığada aday olabilir hiç bir kanuni sakıncası yok.Önemli olan onun karşısına iyi bir aday Winkçıkarabilmektir.Yazıp,çizmeyinen,hakaret etmeyinen bu konular çözülmez.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 14:04
Alıntı yapılan özer-_-26

Amaç Büyük Eskişehirspor'u Daha iyi biryerlere Getirmek ise Bence Olsun 
biz başarının kölesi olacak olsak gültekin güvensoy gibi fenerli olurduk. Eskişehirspor'un tarihi boyunca bi duruşu vardır. eğer başarı için kendi benliğimizden ödün vereceksek neyleyim ben öyle başarıyı. eski köye yeni adet (en azından kendi adıma) bizim kaldırabilecegimiz birşey değil.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 15:27
Alıntı yapılan eses şahin

Alıntı yapılan CyberSheyTaN

Medeni ülkelerde bu şekilde protesto edilir.Ne yapacağız .adamı dövecek dağamı kaldıracağız.Gügü istifa diye açılan başlıkta bile bu vatandaşı savunan çıktı.Ve miğrosun önünde protestoya katılan o 100 kişi foruma istifa diye yazan 100 kişidir.Sayfalarca istifa yazanlar hep aynı kişiler olunca tabiki binlerce ESES taraftarı bizim gibi düşünmüyor diye bu konuda yazanlarda vaz geçti.Hatta şimdi hatırlayamıyorum bir maçta gg istifa diye bağıranlar büyük bir topluluk tarafından ıslıklanıp,yuhalandı.Bu konuda herkesin aynı düşünmediğini bilmenizde yarar var.Onun için bu konular genl kurulda yeni başkan seçilirken halledilir.Yeni başkan seçimi sırasında gg başkanlığada aday olabilir hiç bir kanuni sakıncası yok.Önemli olan onun karşısına iyi bir aday Winkçıkarabilmektir.Yazıp,çizmeyinen,hakaret etmeyinen bu konular çözülmez.

abi sen yazma bari boyle seyleri. gügü bu kulube başkan adaylıgını koyabilecek konuma geldigi gun kulubu kapatalım gitsin. hepimizde istanbula gidelim elele tutusup kopruden atlayalım.

istafa cagrısı yapanları kim yuhaladı hatırlamıyorum ama yuhalayanlar muhtemelen onun orda olmasından nemalananlardır. daha yazdırmayın beni...

o gun orda bende vardım o 100 kişinin arasında evet ogun cok büyük bir moral cokuntusu oldu ama sonra düsündüm eger ogun orda daha fazla kişi yoksa bizdede suc var. demekki cekincelerimizi ii anlatamamısız. yarın tekrar protesto yapalım deyin ben yine gelirim. ama adamakıllı protesto stadda yapılır. bakın trabzon macında yapılanlardan sonra eskişehir kamuoyu nasıl yankılandı. neden? cunku dertler iyi anlatılmıştı. siz bakmayın yerel basının yazdıklarına onlarda pabucun pahalı oldugunu anladıWink

inşallah gügü ile ilgili cekincelerde iyi anlatılır ve burda istenilen netice alınır. hatta bence b.e.t in bir sonraki konusu bu olmalı. yapacagımız protestodan hicbir sonuc alamayacagızı bilsemde ben yinede her turlu protestoya varım. yarın cocugum bana:
- baba bi fenenerlinin yonetimde durmasına nasıl izin verdiniz
diye sordugunda verecek bi cevabım olur...

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 16:13
Fatihciğim sanki sanki ben gg yü savunuyorumda bana kızıyorsun.Demek istediğim Nasrettin Hocanın fil Hikayesi gibi yalnız kalıyoruz.
 Timur zamanında Her köye bir fil verilmiş ve bakılıp beslenmesi istenmiş.Bir filde Nasreddin Hocanın köyüne verilmiş.Fil gelince köyde huzur kalmamış.Fil,bahçeleri,bağları talan eymiş.Köylü illallah demiş.Nasıl ederde bu filden kurtuluruz diye düşünmüşler,akıllarına Nasreddin Hoca gelmiş.Bizi bu filden ancak Hoca kurtarır demişler.Hocaya fiden şikayetçi olduklarını kendilerini bu filden kurtarmalarını söylemişler.Hoca peki demiş,yalnız ben Timurla konuşmaya saraya giderken beni yalnız bırakmayın, sizde arkamdan gelin demiş.Hoca önde,köylü arkada saraya doğru yola çıkmışlar.Sarayın kapısına varınca Hoca arkasına bir bakmış,bir kişi bile kalmamış hepsi yok olmuş.Hoca saraya girmiş,Timurun huzuruna çıkmış.Devletlü sultanım demiş,gönderdiğiniz filden çok memnunuz,ancak bu hayvan yalnızlıktan sıkılıyor,köy halkı sizden bir fil daha rica ediyor demiş.Timur çok sevinmiş ve Hocaya bir fil daha vermiş.Hoca önde fil arkada köye dönmüşler.Ne demek istediğimi umarım anlamışsınızdır.LOL
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır