eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

B.E.T. Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2009 saat 23:51
3 tane maçın geliri 2 milyon tl zaten nerde bu 17 maç geliri bunlar bizi salak yerğinemi koyuyorlar ya
Yukarı
kitapcıES Liste gör
Deneyimli Yazar

Muharrem USLU
Yer: Turkey
  Alıntı kitapcıES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2009 saat 23:57
Alıntı yapılan eskan

Alıntı yapılan kitapcıES

Bu BET de hep kazık soruyor...
Biraz da çalıştıkları yerden sorun kardeşimLOL

abi soruları hazırlayan sensin..imzanda öyle görünüyorBig%20smilebiraz kolay sorsana..

Sarhoştum aydım Yasin'imBig%20smile
"YA BİR YOL BULACAĞIZ YA DA BİR YOL AÇACAĞIZ" HANNIBAL
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 00:39
Alıntı yapılan ESESHAN

3 tane maçın geliri 2 milyon tl zaten nerde bu 17 maç geliri bunlar bizi salak yerğinemi koyuyorlar ya

3 maç: Galatasaray Fenerbahçe Beşiktaş

En düşük Bilet 50 lira..Ortalama seyirci 15000 (ki daha fazlaydı gs ve fb maclarında)

15000*50=750.000 (Butun Biletler 50 lira olarak hesapladım ki vip 200 liraydı)

3 maç 2.250.000 lira KAR.. FB GS BJK macındaki cezalar 47.500+5.000+80.000
Varın gerisini siz hesaplayın..

Yönetim diyorki 17 mactan 2 M lira kar ettik..Biz diyoruzki 3 mactan 2M kar ettik..Ermm
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 00:44
Evet  bu klüp tabiiki şeffaf yönetilmeli. Sorunları hepimiz bilmeliyiz ve camia olarak hep beraber kafa yormalıyız. Yönetim bu isteğin haklı olduğunu tabiiki bilir gereğini lütfen...

Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı upsidedown Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 00:47
Yine bu forum çoluk çocuk dolmuşLOL yönetimin B.E.T.ini benzini soldurdunuz
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 01:08

Gelirlerin düsük gösterilmesinde güya vergilerden kacirma gibi bir durum mu var? O zaman daha da feci durum. Devlete vergi ödememek adina cebe inme suphesi de dogar ki, Ahmet ya da Mehmet olmus, artik konu Halil Unal meselesi degil, bu konularda gercekten kamuoyunu ve taraftarlari aydinlatacak bilgiler sart. Belki gercekten iyiniyetliler ama beceriksiz olunca töhmet altinda kalmaktan kurtulamayacaklar. Yonetimde gercekten yok mu hesaptan kitaptan anlayan bir kisi. Denetim kurulu ne is yapar? Herkesin uzerinde titredigi konu onumuzdeki yil beceriksizce ve yanlis adimlar atilirsa maddi problemler artarsa tepetaklak gidilecegi riski. Yeni dönemde takima hangi isadami yardim etsin boyle saibeli durumlar olup ta aydinlatilmadikca. Insallah bu konuyu artik bir onur meselesi yapar yonetim ve acikliga kavusturur butun mali konulari. Burada kimse Halil Beyin ya da yonetimin kotulugunu istemiyor, tam tersine adam gibi netlestirsinler, saibelerden kurtulsunlar da herkes onlari yine omuzlari ustune alsin! Kurumsallasma yolunda gercekten guzel bir firsat bunlar, otokritik her zaman olumludur, ileriye göturur insanlari ve kurumlari. Riza Hocaminzin ve teknik kadromuzun devam etmesi ile, takimin iskeleti futbolcularin kalacak olmasi ve 5-6 guzel takviye ile gercekten guzel bir konumdayiz. Yonetim bu firsati iyi degerlendirip, kendi özelestirisini yaparak, butun bu tartisilan konulara aciklik getirsin, taraftarlari kazansin, yeni isadamlarini da kazanmis olacaktir. Deevekusu gibi basini kuma gömerek devam edemezler.  

Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 01:23
Giren bellide,çıkan belli değil.Girenler kasaya girdi,ya çıkanlar...
Melekler bile çıkamaz bu işin içindenOuch
Yönetim şeffaf olmadığı sürece...
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 01:48

dediğiniz gib; bilonçoyu adamakıllı açıklasınlar bu devirde her şey şeffaf kulüpte şeffaf olsun rakamlar ama gerçek rakamlar çıksın neymiş problem görelim . Belkide kulüp şirketleşmeli artık. O zaman mutlaka gerçekçi bilançosu olur.

Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
harun26180 Liste gör
Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı harun26180 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 01:58
Yönetim şeffaflık adına resmi sitemizden ayrıntılarıyla bu konuyu cevaplamalıdır wordden çıkarıp 1 kağıda basmakla olmaz bu işler senin resmi internet siten var bir açıklama yapılacaksa resmi internet sitesine yapılsın
Yukarı
karaboğa Liste gör
Yazar

kağan
Yer: çanakkale
  Alıntı karaboğa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 02:05
 şirketleşmedikçe 15 - 20 kişinin ağzına bakarız malesef , istedikleri gibi çark döner , ha buradan kötü olduklarını söyleyemem yanlış anlaşılmasın ama bu kapalıkutu durumunda olunduğundan  iyi olduklarını da söyleyemem Big%20smile, ancak sportif başarı ortada net olarak diğer herşey muamma çünkü resmi açıklama yok Big%20smile 

Rıza hocamızın kalması olumlu bir adım bu arada yönetimimizin duyarlılığına teşekkürler , hayırlı uğurlu olsun rıza hocamClap
es es es ki ki ki eski eski es , rüzgar ol fırtına ol kaleden keleye ES :)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır