eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Gültekin Güvensoy Başkanlığa mı Yürüyor?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Online Durum: Offline
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2009 saat 23:42

bizdeki bu yönetim yandaşı  tribün liderleri varken gügü de ES ES e başkan olur ben de hiç şaşırmam kimseninde gıkı çıkmaz kimse kızmasın bu böyle geçen sene bilet fiyatların da görüldüğü gibi sezon sezonu gelmiş kimse arkadaşlar protesto edelim demiyor bunu yapacak olan kişiler tribün liderleridir ben değilim yorum sizin

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2009 saat 23:56
Vallaa başkan Halil Unal olacağına,G.Güvensoy u yeğlerim desem kızarsınız ama gitmeye kalkarsada Temliklerin babasınıda o koydurur bu kulübün gelirlerine,acı ama gerçek.
Adam neden vazgeçemiyor G.G den kulübün finans kaynağıda onun için,bizim Başkan kendi cebinden bir çıkartıyorsa,onun cebinden 10 çıkarttırıyor...
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 00:04
Yok daha neler.
Kıyamet Alametleri Bu olsa Gerek. Angry
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 00:15
gerçi sivas başkanıda fener yönetimdeymiş ama şimdi sivasın başkanıyım diyordu, insanlar değişir, belki renkleride değişmiştir.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 01:07
Alıntı yapılan grk26es

Yok daha neler.
Kıyamet Alametleri Bu olsa Gerek. Angry
Görkem kardeşim,olsun demiyorum,yeğlerim diyorum.olsun ile yeğlerim çok farklıdır bunu bilmen lazımSmile
Sevmesekte,istemesekte biz hep karşı çıktık,çıkıyoruzda...Yönetimden gönderselerdi bu adamı yükseltmeyip,ne Sarar gibi nede Hatipoğlu gibi yapardı hoş onlarda alacaklarını aldı zaten ama bir takım fedakarlıklarda yaptılar,son kuruşuna kadar faiziyle beraber çatır,çatır alırdı G.G.
O'nun sevgi olayı, bir Sarar'la,bir Hatipoğlu'yla kıyaslanabilirmi hiç,yanyana bile olsa konusu dahi yapılamaz.
Sevenler fedakarlık yapar,diğerleri yapmaz...
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 01:12
Alıntı yapılan yankee2222

gerçi sivas başkanıda fener yönetimdeymiş ama şimdi sivasın başkanıyım diyordu, insanlar değişir, belki renkleride değişmiştir.

Allahım sana geliyorum. sivassporla bile karşılaştırıldık ya şu forumda....

ilhan cavcav gs cemal aydın fb kongre uyesidir. bizde getirelim onların kongre uyelerinden birini bizde kalıcı oluruz bakarsınız. belki adamda bize ısınır 2-3 seneye kalmadan eses daha once gelir falan der.

yok yok ya bosa ugraşmayalım. direk aziz yıldırımı getirelim. şampiyonlar ligi garanti. plase ali şende olabilir....

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
Emrecan | Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇETİNTÜRK
Yer: Milano
  Alıntı Emrecan | Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 01:18
Alıntı yapılan yankee2222

Eskişehirspor-Sivasspor iki takım arasındaki yüz milyon farkı bulunuz..
Hop Hop Hop Güm Güm Güm Kırmızı Şimşek Hey Hey Hey..!

Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 07:06
Alıntı yapılan 26_26_26

Vallaa başkan Halil Unal olacağına,G.Güvensoy u yeğlerim desem kızarsınız ama gitmeye kalkarsada Temliklerin babasınıda o koydurur bu kulübün gelirlerine,acı ama gerçek.
Adam neden vazgeçemiyor G.G den kulübün finans kaynağıda onun için,bizim Başkan kendi cebinden bir çıkartıyorsa,onun cebinden 10 çıkarttırıyor...

işte bende bunu anlatmaya çalıştım,acı ama gerçek olan durum bu adamda para var istediğini yapıyor,bizim yönetimde sesini çıkarmıyor çıkaramıyor,parası olmasa desteği olmasa merak etmeyin arkadaşlar çoktan giderdi,
Ha birde böyle bir durum yerine 2-3 ve hatta amatör ligde olalım diyenler duygularınızla hareket etmeyin,ben kesinlikle stadını bile bulamadığımız liglerde maç izlemem.malesef devir para devri sağolsun bizim yönetim de sanki bu adama gebe,çıkarsınlar cebinden parayı yollasınlar bu adamı,kimsede burada karşılıklı konuşmaz herkesin istediği olur..
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 07:52
Alıntı yapılan EsEs

Alıntı yapılan 26_26_26

işte bende bunu anlatmaya çalıştım,acı ama gerçek olan durum bu adamda para var istediğini yapıyor,bizim yönetimde sesini çıkarmıyor çıkaramıyor,parası olmasa desteği olmasa merak etmeyin arkadaşlar çoktan giderdi,
Ha birde böyle bir durum yerine 2-3 ve hatta amatör ligde olalım diyenler duygularınızla hareket etmeyin,ben kesinlikle stadını bile bulamadığımız liglerde maç izlemem.malesef devir para devri sağolsun bizim yönetim de sanki bu adama gebe,çıkarsınlar cebinden parayı yollasınlar bu adamı,kimsede burada karşılıklı konuşmaz herkesin istediği olur..

lutfen izle Allahını seversen sen olmazsan biz naparız?

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2009 saat 08:13
sonuçta güvensoy'a pekte suç bulamıyorum, sonuçta adam bizim doğuştan es-eslilerden yada eskişehirli iş adamlarından daha çok destek veriyor. Güvensoy'a muhtaç edenler utansın!!!
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır