eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Çekirdekçiler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 01:57
ben ne demek istediğinizi anlamadım galiba. siz de benim ne demek istediğimi anlamadınız bence .
benim düşünceme göre taraftar maç alır maç verir. o yüzden güçlü taraftar grubu olan takımlar tabii ki de kazanır.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 02:07
Hummmm karşılı çarşılı bck ultralı pudarlı gs gfbli çtvli fb onun için şampiyonlukları topluyor bizdede güçlü grub olmadığı için üç 2. likten öteye gidemedik.
Enteresannnnnnn....
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 02:13
bence üslubunuzda bir yanlışlık var. dalga geçiliyormuş gibi hisettim. taraftar maç alır maç verir derken şunu demek istedim. futbol içinde bir etkendir. ve yeri gelir dengede giden bir maçı kendi lehine çevirir. veya takımın itilmeye ihtiyacı vardır. taraftar itmez puan kaybı olur. zaten başka nasıl bir anlam çıkabilir dediğimden bilmiyorum.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 02:22
Hayır dalga geçmiyorum siz bana eskişehirde grubların aldırdığı bir maçı söyleyin ben tezinize inanayım.
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 02:23
Alıntı yapılan d0rli0n

güçlü bir grubumuz olsa bu sorun en azından iç sahada tartışma konusu olmaktan çıkar ( gerçi burda yapılan şey çekirdekçilikle övünmek, bir tartışma yok.) 
Adını,yaşını bilemeyeceğim için+nickindeki harfleride çıkaramadım...(O mu,0 mı!)
Çekirdekçileri övmek için değil,açıklık getirilsin diye açıldı bu topik.Güçlü gruplar varya daha ne istiyorsun,açıkta hiç karşıdaki grupları dinledinmi,güçlü olmak için kaçıyorsunuz adeta.Yanyana bağırır gruplar kimse birşey anlamaz çünkü iki grupta başka telden çalır...vs.
Nostalji olan eski resimleri defalarca görmüşündür,tarihlerinde ilk defa bizden çekindikleri için Üç İst.takımlarının başkanları biraraya gelmişlerdir,kader birliği yapalım diye....
O zaman tek grup vardı,Kırmızı Şimşekler.

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 02:27
Alıntı yapılan d0rli0n

benim düşünceme göre taraftar maç alır maç verir. o yüzden güçlü taraftar grubu olan takımlar tabii ki de kazanır.
demişim. gruplar dememişim yani. 

Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 02:28
Ahmet kardeş ben aslında buraya sadece çekirdek çitleme kabilinden şehrimizle ilgili yazılar yazacaktım. Ama çekirdekçi dendikçede ben de kıpırtılar hasıl oluyor nedense :Big%20smile
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 02:30
Boşver dorlion kardeş biz çekirdekçiler İsmail kaptanlarla yetişti ne zaman kükreyeceğimizi biliriz. Aynı koca kaptan gibi.
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 02:34
Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan d0rli0n

güçlü bir grubumuz olsa bu sorun en azından iç sahada tartışma konusu olmaktan çıkar ( gerçi burda yapılan şey çekirdekçilikle övünmek, bir tartışma yok.) 
Adını,yaşını bilemeyeceğim için+nickindeki harfleride çıkaramadım...(O mu,0 mı!)
Çekirdekçileri övmek için değil,açıklık getirilsin diye açıldı bu topik.Güçlü gruplar varya daha ne istiyorsun,açıkta hiç karşıdaki grupları dinledinmi,güçlü olmak için kaçıyorsunuz adeta.Yanyana bağırır gruplar kimse birşey anlamaz çünkü iki grupta başka telden çalır...vs.
Nostalji olan eski resimleri defalarca görmüşündür,tarihlerinde ilk defa bizden çekindikleri için Üç İst.takımlarının başkanları biraraya gelmişlerdir,kader birliği yapalım diye....
O zaman tek grup vardı,Kırmızı Şimşekler.

ben zaten herhangi bir gruba dahil değilim ki. dolayısıyla dediğiniz şeyleri ben de zaman zaman karşıdan görebiliyorum. bence de tek beste bağırılmalı. benim anlatmak istediğim de zaten iç sahada 2000 kişi devamlı bağıran (ama 2000 kişi gibi bağıran) ve maç içinde çekirdekçi diye tabir edilen veya kendini çekirdekçi olarak tanımlayan abilerin de katılımıyla zaman zaman 20000 kişilik bir koro. bu koro bir çok maçı kendi başına alır zaten.
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 02:35
Bizim yönetim işi bilmiyor,her işte olduğu gibi, vereceksin açığın üstünün kapatılmasını Peyman a  aylık 20 bin paket garantisiyle iki ayda kapatmazlarsa terbiyesizim,üstelik yönetimin cebindende kuruş çıkmazBig%20smile
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır