eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 320>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
Yer: Barbados
Online Durum: Offline
  Alıntı asssadza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 23:37
Son Dakika Haberi:

Terör zirvesinin ardından yapılan açıklamada, ''Türkiye, Irak'ın toprak bütünlüğüne saygılı olmakla birlikte teröre yardım ve yataklık yapılmasına müsamaha göstermeyecek ve hakkını, hukukunu, bölünmez bütünlüğü ile vatandaşlarını korumak için gereken bedel ne ise ödemekten kaçınmayacaktır'' denildi.

Bir yaşam biçimidir Es Es...
Yukarı
THYESES Liste gör
Yeni Yazar

MURAT DURAN
Yer: Turkey
  Alıntı THYESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 23:51
şehitlerimize allahtan rahmet geride kalanlara baş sağlığı diliyorum...
GURBETTE BİLE ESES!!
Yukarı
THYESES Liste gör
Yeni Yazar

MURAT DURAN
  Alıntı THYESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 23:51
inşallah su pkk denilen varlıktan da kurtuluruz bir gün..
GURBETTE BİLE ESES!!
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 23:54
hükümetin yaptığı açıklama neticesinde bence olayın içyüzü şu şekildede gelişebilir..
hükümet şuan itibariyle zaten operasyonlara tüm hızıyla devam etmekle birlikte askere gereken yetkiyi vermiş durumdadır.. bu hain ve şerefsizce saldırıyı gerçekleştirenler başta olmak üzere dağda bulunan tüm teröristlere karşı mücadelede düğmeye basılmış ve gidebildikleri hatta ulaşabildikleri tüm kamplara gerekeni yapacaklardır..
bu esnada hükümet sınırötesi harekata başladık diye bir demeç verip hem şimşekleri üzerine çekmek istemiyor hemde işi uyandırmak istemiyor..
Rabbim tüm askerlerimizin ve yüce ordumuzun yardımcısı olsun...
ve bu kanı bozukların tez zamanda belalarını versin..

Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2007 saat 00:26
inşallah turkaslanın dediği gibidir olaylar.ama şahsen ben hiçmi hiç inanmıyorum.tezkere tezkere dendi,tezkere çıkarken başbakanımız inşallah bu yetkiyi kullanmayız dedi.daha dün başbakana gazeteciler sordu tezkere işi ne olacak diye aldıkları yanıt 5 kasımda amerikada bushla yapacağım görüşmede tezkerenin son kesin şekli belli olur derken pkk lılarada seslenmekten  geri kalmadı ve silahları bırakın ,dağdan inin artık şehirli olun meclise gelin diye seslendi sanki meclistekiler yetmiyormuş gibi.kısacası benim hiç umudum yok ha olmazya belki milleti yatıştırmaya yönelik birkaç uçakla dağ taş bombalanır,belki sınır birkaç km geçilip işte sınır ötesi operasyonu diye millet yatıştırılır.bundan öteye birşey beklemiyorum.umarım yanılan ben olurum.

ama aklı selim olan herkes biliyorki artık iş pkk işi değil iş barzaninin kurmaya yeltendiği sözde kürt devleti ile aramızda olan bir dava ve savaştır ve barzani itinin sesikesilmeden kafası koparılmadan bu iş bitmez.bizlerde tezkere ninnileriyle uyumaya ve uyutulmaya devam ederiz.belki bana çok karamsarsın diyeceksiniz ama biz bu kafayla gittiğimiz sürece bunlar iyi günlerimiz çok daha kötüleri yakında sinemamızda bu kafayla gidersek tabii.

sorunun çözümü içinde sınır ötesinden önce sınıriçi operasyonlar daha önemli .sınır içindede iyi bir temizlik operasyonuna ihtiyacımız var kimlere karşımı ,2 saat önce programında talabani denen köpeği saatlerce sayın talabani bey diyerek havlatan m.ali birand vb lerine karşı.
Yukarı
anadoluyildizi Liste gör
Deneyimli Yazar

Behlul Ozkan
Yer: United States
  Alıntı anadoluyildizi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2007 saat 00:35

Sinirlarimiz icindeki karakollari koruyamadigimizi, sinirlarimizi artik PKK'nin 200er kisilik gruplarla gectigini ve bunu sadece bir defa degil her hafta giderek buyuyerek eylemlerle tekrar ettigini dusununce kafamda Kuzey Irak'a duzenlenecek operasyonla ilgili soru isaretleri doguyor! Kendi sinirlarimiz icinde askerimizin guvenligini saglayamazken, sinirlarimiz otesinde hem PKKli teroristlerle, hem pesmergeyle hem de ABD ile nasil basa cikacagiz? Operasyon sirasinda zaten yabanci olacagimiz bolge halkinin bize karsi cikacagi bir cografyada hergun 200-300 kisi kaybetmeye baslarsak ne yapacagiz?

Tek cozum 50-100 bin askerin katilacagi sonu belli olmaya bir operasyon yapmak midir? Barzani PKKyi acikca desteklerken, Turkiye niye hava operasyonlariyla Kuzey Iraktaki sanayi tesisleri, yollar, kopruler ve pesmerge birliklerinin oldugu sivil olmayan yerleri bombalamaz? PKKyi desteklemenin Barzaniye maaliyeti niye odetilmez? Niye bizde de kucuk gruplar halinde gayri nizami birliklerle Kuzey Iraktaki stratejik hedeflere baskinlar yapilmaz?
Benim aklima gelen sorular bunlar.
Her zaman, her yerde ESES
Yukarı
esestaner Liste gör
Yazar

taner
Yer: Turkmenistan
  Alıntı esestaner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2007 saat 00:48
Az önce yaklaşık 50 60 kişilik grup şehit Soner Özübek'İn evinin önünde tepkilerini gösterdi.
Şehidin naaşının Salı günü öğlene doğru getirileceği ve Kanlıpınar Şehitliği'ne defnedileceği söylendi.

Hatalı yazıyorsam arayın
0532 XXX XX XX
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2007 saat 01:06
Evet bende daha yeni geldim eve şehidimiz Soner'e Allahtan rahmet Ailesine sabır diliyorum.
Cry
ESES
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2007 saat 01:20
bırakın ırakın altyapısını bombalayıp yıkıp yakmayı o altyapıyı biz kendi elimizle kuruyoruz.adamların tüm binalarını,devlet dairelerini bizim müteahhitler işçiler yapıyor.elektriğini biz veriyoruz hemde kendi vatandaşımıza 8 sente ama ıraktaki can düşmanımıza 4-5 sente.habur sınır kapısıyla adamları zengin ediyoruz.gelen kaçak akaryakıtlar diğer kaçak malları söylemiyorum bile.hükümetine seneler öncesinde abd nin sana 1 milyar doları bahşiş olarak vereyim istersen 8 milyar dolar kredi açayım ama sakın ıraka karışma demiş sende kabul etmişsin.e şimdi bu göbek bağlarından kurtulmak kolay değil,senin meclisinin onay verdiği tezkerenin sayın başkan bushun onayından geçmeden bir hükmü yok.teröristler zaten dağlarındada değil artık basında satılmış temsilcileri var derken bütün medya neredeyse adamların arkasında derken artık o kutsal bildiğimiz meclisimiz bile teröristlerden oluşuyor.adamları hapisten davul zurnalarla çıkarıp yüce Türk Milletinin vekili mazbatasını verenlerde biz değilmiyiz.

işte bu ahval ve şariat içerinde benim anlamadığım biz bu gencecik fidanlarımızı niye kaybediyoruz,kanları yerde kalmayacak nutuklarıyla bu yaşta toprağa veriyoruz.bu çocuklarımızın dağlarda ne işi var.kimi niye kovalıyorlar terörist kovalıyorlar derseniz asıl teröristler basından tutun meclise kadar girmiş oralarda duruyorlar.kaçakçılık kovalıyorlar desek elektriğimizden tutun,kaçak mazotumuza oradan geçin bir kilo toz bir otoboza kadar herşey ortada.bu çocuklarımızı 10 ar 15 er sınır karakollarında niye bu köpeklere yem ediyoruz,mayınlara kurtlara kuşlara yem ediyoruz.askerlerse otursunlar kent merkezlerindeki en küçüğü alay büyüklüğündeki binalarında.o itlerde sıkıyorsa gelsin alayın merkezini bassın yiyiyorsa tugayın merkez kışlasını bassın.bizim bu aziz şehitlerimiz niye şehit oluyorlar bunu anlamış değilim.

bu vatana bu topraklara hepimizin canı seve seve kurban ama amacımız ne,niye öldüğümüzü bilmekte bizim hakkımız.desinler bize hadi kalkın gidiyoruz barzani köpeğinin kellesini almaya gidiyoruz,özbeöz toprağımız malımız olan kerkük ve musula kadar inerek hem bu bölücü köpeklere dersini vereceğiz hemde kendi öz malımız olan bağrımızdan koparılan vatan topraklarına Yüce Türk Milleti adına el koyacağız.hiç kuşkum yok edirneden karsa,samsundan mersine her vatan evladı bu yola baş koyar seve seve ölümüne gider.ha Allah ya onlara verir ya bize artık onuda geride kalanlar görür.ama şimdi 10 ar 15 er niye ölüyoruz hangi amaç uğruna.
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2007 saat 02:35
[ şimşek 65

sorunun çözümü içinde sınır ötesinden önce sınıriçi operasyonlar daha önemli .sınır içindede iyi bir temizlik operasyonuna ihtiyacımız var kimlere karşımı ,2 saat önce programında talabani denen köpeği saatlerce sayın talabani bey diyerek havlatan m.ali birand vb lerine karşı.
[/QUOTE]

bu ülküde önce basına sınır çizeceksin, ondan sonra ne yapacaksan yapacaksın....
böyle yahudileri ciddiye alıp ağızlarına bakarsak biz, (Allah esirgesin) daha yüzlerce şehit veririz..
gerekiyorsa oradaki tüm köyleri boşaltacaksın.. gerekiyorsa dedemin,nenemin köyünü bile boşaltacaksın... tüm askeri oradan çekip vereceksin gazı... bak o zaman  kamp mamp kalırmı oralarda... ondan sonra basını çağıracaksın.. pardon yanlışlıkla oldu diyebilirsin...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 320>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır