eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 320>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 21:46
Bizde yapalım artık yeter diyorum gerekirse gönülü asker olmaya seve seve giderim
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 21:51

Şehit astsubayın kardeşi de Hakkari'de asker!

Hakkari’de şehit olan astsubay çavuş Soner Özübek’in şehit olduğu haberi Eskişehir’de yaşayan ailesinin evinde büyük üzüntü yarattı.
      Şeker Mahallesi Kırım Caddesi’nde yaşayan ve oğlunun şehit olduğu haberini alan baba Tuncer Özübek, şehit oğlunun Ramazan Bayramı’nda izine Eskişehir’e geldiğini belirterek, en son o zaman oğluyla görüştüklerini kaydetti.
      Şehit oğlu Soner’in ağabeyi Serdar’ın da Hakkari’de asker olduğunu ifade eden baba Tuncer Özübek, "O da vazife yapıyor. Vatan sağolsun" dedi.
      Anne Cemile Özübek de telefonla görüştüğü oğlu Soner’in 10 günlük iznini Kurban Bayramı’nda geçirmek üzere Eskişehir’e geleceğini söylediğini ifade ederek, "Oradaki askerlerin hepsi evladımız. Oğluma vatanına hizmet ettirmediler, yarım kaldı" diye konuştu.
      Bekar olduğu bildirilen şehit Soner Özübek’in bir yakını da artık teröristlerin kökünün kazınması gerektiğini belirterek, "Yazık bu vatan evlatlarına. Yeter artık. Ne yapılacaksa yapılsın artık" dedi.

MYNET
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
benchmurat Liste gör
Deneyimli Yazar

murat tuğral
Yer: Turkey
  Alıntı benchmurat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 22:11
YETER ARTIK VERİN ŞU İTLERİN DERSİNİ ALLAH AŞKINA.
benchmurates tuğrales
Yukarı
26_ergun_26 Liste gör
Yazar

ergün
  Alıntı 26_ergun_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 22:15
beylerr ben üniversite caddesinde oturuyorum daha demin inanın gözlerim yaşardıı sırf bayanlar yaklaşık60 kişi vardılarr bayraklarını almışlkar teröre lanet yağdırıyorlardııı arkasından 80 kişilk karışık grub geçtiii trafik durduruldu istiklal marşımız okunduu ve herkes alkış yağmuruna tutulduu çok duygusal büyük bir atmosfer vardıı bizde bişeyler yapalım yarın akşam toplansak tüm esesli kardeşlerimiz hepsi ya herkesss
Rengine,mazine,ismine aşığız ESESİM...
Yukarı
Narin Liste gör
Deneyimli Yazar

Selahattin
  Alıntı Narin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 22:21

Emperyalizmin maşaları, Ülkemin askerlerini şehit etmeye devam etti. Büyük Türk Ulusunun başı sağ olsun. Bu insan olabilme onurunu çoktan yitirmiş yaratıkları şiddetle kınıyor, Yüce Türk Ulusu ile şehitlerimin yakınlarına sabırlar diliyorum. Bu arada bu maşalar ile onların arkasındaki destekçi başlarına karşı gereken cevabı vermede duraksama içinde olanları da şu anda ancak Allaha havale edebiliyorum.

Emperyalizm ve onların işbirlikçi maşalarını sadece sözle kınamak yetmez. Asker olmak istesem çağın geçmiş derler.

2003 Yılı Ağustos ayından beri arabamın arka camını iki Türk bayrağı ortasında da ES ES flaması ile süsledim. İnadına ES ES ve Ne Mutlu Türküm der gibi. Bu da yetmez. Evime Türk Bayrağınının en büyüğünü astım. Sizlere de tavsiye ederim.

Bir kardeşimden. her akşam 21.30’da ışık karartması yapmak suretiyle Terörü, Emperyalizm ve onların işbirlikçi maşalarını protesto etme yönünde mesaj aldım. Bunu da uygulayacağım. Bu protestoları uygulayalım yaygınlaştıralım içerideki ve dışarıdaki hain ve işbirlikçileri huzursuz edelim.

ES ES TÜRKİYEDE TEKSİN
Yukarı
26_ergun_26 Liste gör
Yazar

ergün
  Alıntı 26_ergun_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 22:21
ne bileyimm bu şehit ailemizin evine topluca gidelim acısını hafifletelim bizlerde o ananın oğluyuz yalnız olmadığını bilsinlerr
Rengine,mazine,ismine aşığız ESESİM...
Yukarı
fikkes26 Liste gör
Yazar

Fikri KESKİN
  Alıntı fikkes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 22:31
Bir papaz öldü, hiristiyan oldular?
Bir hirant öldü, ermeni oldular?
7 günde 35 ŞEHİT verdik, hangisi TÜRK oldu?Cry
Tüm TÜRK'lere yolla!
HEPİMİZ TÜRK'ÜZ, HEPİMİZ MEHMET'İZ
Şehitlerimizin Ruhu Şad Olsun, Ailelerine Allah Sabır Versin.Cry
Başımız Sağ OlsunCry

Etle Rakı Tatarın Hakkı ise,
Şampiyonlukta ES ES'in hakkı
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 22:46
   Genelkurmayım,nolursun barzaninin ve karayılanın kellesini buraya getirin,aponun yemeklerine de bunların etlerini koyun.Bunu istersek yapabiliriz.Yemin ediyorum.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
byeses Liste gör
Yazar

byzicoes
Yer: eskişehir
  Alıntı byeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 23:23
Tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum hemşehrimiz tuncer abi allah sanada  sabırlar versin acını paylaşıyoruz çifteler by eses

Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 23:29
yarın vilayet meydanında saat 13:00 de sehitlere saygı duruşu yapılacak....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 320>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır