eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

B.E.T. Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akkoray Liste gör
Deneyimli Yazar

Koray
Yer: Turks and Caicos Islands
Online Durum: Offline
  Alıntı akkoray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 17:13

Yok Şahin abi cidden merak ediyorum...

Kim di bu isimler,projeleri neydi,yönetim hangi isimlerden oluşacaktı?
Burası da dahil olmak üzere bir sürü sitede bi dünya isim geçti?
Hepsi uydurma mıydı?
Başkan olağanüstü kongre kararı almadı diye vazmı geçti/geçtiler ?
Yoksa önümüzdeki dönemlerde tekrar aday olucakmı/olucaklar mı?

Yoksa dediğin gibi biz kendimiz çalıp kendimiz oynamaya devam mı edeceğiz?

"Meftunuyuz Hayranıyız"
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 17:26
Alıntı yapılan sin4n

benim anlamadığım konu nebi hatipoğlu klübün bütcesi bağımsız bir kuruluş tarafından denetlenmeli demeşti bu şekilde değil

ayrıca bazı arkadaşlar maç hasılatı konusunda kafsında soru işaretleri var haklılar ama süper ligde pahalı biletle en cok taraftarı olan anadolu klübüyüz ama en cok beleş giren taraftara sayip bir klübüz maç öncesi bedelsiz biletler elden ele geziyor bunu lütfen gözardı etmeyin cok ciddi rakamlara sayip bedelsiz biletler öyle değilmi neferkızılcıklı tribünü
Bencede haklısın bu beleşçilere taraftar demiyorum. Eskişehirsporumuzun sırtından geçinen oldukça fazla kişi var ve yönetimde ESES imizin kasasına girecek bu paraları bazı kişilere sus payı olarak verdiği maçlarda görülmektedir. Yani yönetim kendisi için iyi yaptığı şeylerle kulübe' de maddi anlamda zarar vermekte . Bizim ve Bursanın hasılatları ve bilet fiyatları karşılaştırıldığında stadın yarısından çoğu her maça beleş giriyor buda mümkünmü acaba yoksa başka şeylerdemi var?
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 17:44
SN. Halil Ünal ve SN. Nebi Hatipoğlu...
İkinizi de yürekten kutluyorum.

Sabrınız, kültürünüz, ileri görüşlülüğünüz(vizyon) ve Es Es için ortaya koyduğunuz misyon(görev bilinci ile hareket) karşısında ezilerek eğiliyorum. Taraftarlarınızın kaçak dövüşlerini ise bölünmüşlüğün bu derecesine geldiğimiz noktada ibretle izliyorum.

Bu takımı yıllarca II. ve III. Lig'de bırakan zihniyeti görme fırsatı verdiğiniz için varolun diyorum. Ama her şeyden önemlisi, taraftarımız, 44 yıllık onurlu-şanlı mazimize lâyık biçimde yürümeye çalışırken, Allah aşkına siz de bu maziye lâyık olmaya çalışın. Benim başkanım gerçekten önce "Baş" olmalı ve "Kan"ına kadar da bir davayı kaçak değil net bir sesle haykırmalı. (Kanını, canını, malını ilk önce verecek olan baş anlamına gelir; BAŞKAN)

Ne bakkal defterinden hallice bir hesabı "Aha hesabım budur" diye yerel basının eline kağıt tutuşturacak kadar yöneticiliği küçük görmeli ne de B.E.T'in haklı sorularının ardından bunu fırsat bilip "Haydi yıpratmaya başlayalım" diye taraftarlarını buraya yönlendirmeli. Benim nazarımda son bir haftada başkanın da başkan adayının da birbirinden farklı kalmadı. Yanarım ben önümüzdeki yıl başımıza neler gelecek ona yanarım. İkinize de değil!

ES ES'e layık olun lütfen...
EStanbul'dan 1 Taraftar...

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı upsidedown Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 18:05
Ben B.E.T açıklamasına imzamı koyarken Nebi Hatipoğlu çıkıpta rant elde etsin  diye koymadım.Biz yönetim hesap versin diyoruz aradan birisi çıkıp kendine görev düşmüş gibi takipçiyim diyor başkan olmak istiyorum diyecekte olayların gelişimini izliyor.Ben Nebi Hatipoğlu'nun başkan olmasını istiyorum demedimki,hemen buldular ekmek kadayıfını kaymağından faydalanmaya kalkıyorlar.Biz başkan değil şirketleşme istiyoruz sonra kim başkan olursa olsun zaten herşey meydanda olacağı için farketmez.Biz açıkta yönetim istifa diye bağırırken kimsenin etkisinde kalmadık,kimse istediği için değil Eskişehirspor'a sahip çıktığımız için bağırdık.ne 3-5 çapulcuyuz;ne çoluk çocuk;nede bir başkasının gazına gelen taraftar ne de bedava bilet isteyen zavallı,koçlar gibi gidip ne kadar olursa olsun kombinemi alacağım,takımıma destek olacağım.Şu an görünen şu oldu biz gaza gelip iyi takımın başkanını istifaya çağırdık,bunu yaparkende çıkar amaçlı yapmış olduk.
Nebi Hatipoğlu-Halil Ünal Out-Çapulcu çoluk çocuk taraftar in
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 18:50
Helal sana Hakan Bey.Haklısınız Biz Çoluk,çocuk Koca bebekler yemeği pişireceğiz Nebi Bey ve yandaşları yiyecekler.Oh ne ala memeleket.Ne hikmetse Nebi bey birden büyük başkan oluverdi.Ne çabuk unuttunuz Sergen olayını,Unakıtan olayını.Ne değiştide Nebi bey birden büyük başkan oldu.Ben B.E.T. Bildirisini Nebi bey nemalansın diye yazmadım. Wink
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 19:12
bizim sorularımızın cevaplanacağı yer divan kurulu
bu iş içinde üyelerin harekete geçmesi lazım, nebi beyde bu işin takipçisi olmuş gibi duruyor, sonuçta olayı sonuçlandıracak olanlar eskişehirspor üyeleridir.Bence nebici yada halilci diye bölünür forumda ayrılık çıkarsa bundan kulübümüz zarar görür.
Bekleyip göreceğiz gelişmeleri artık.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 19:12
Alıntı yapılan eses şahin

Helal sana Hakan Bey.Haklısınız Biz Çoluk,çocuk Koca bebekler yemeği pişireceğiz Nebi Bey ve yandaşları yiyecekler.Oh ne ala memeleket.Ne hikmetse Nebi bey birden büyük başkan oluverdi.Ne çabuk unuttunuz Sergen olayını,Unakıtan olayını.Ne değiştide Nebi bey birden büyük başkan oldu.Ben B.E.T. Bildirisini Nebi bey nemalansın diye yazmadım. Wink
Şahin bey,
BET bildirisine imzayı koyarken;Halil Ünal'ın nabız yoklamak için,maşalar kanalı ile sözde sızan hilkat garibesi bir bilanço müsveddesi ile tatmin olmayacağınıda düşündün sanırım.
ben o düşüncelerle imza koydum.
imzamın arkasındayım ve gerçek rakamlar ortaya çıkana kadar da tepkim sürecektir.
ben başkan peşinde değilim.ben Kurumsallaşma ve Şeffaflaşma,Camianın artık dikkate alınması,ben yaptım oldu zihniyetlerinin defolup gitmesi,düşüncelerinin prensip haline geldiği bir Yönetim tarzının yerleşmesinin peşindeyim.  
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 19:36

Halil Ünal isterse kuruşu kuruşuna hesabını versin yani aklansın! benim görüşüm değişmeyecek.

İnşallah Halil Ünal yönetimini önümüzdeki sezon görmeyiz.
Badana yapmayı tesisleşme sanan bir başkanın başında olduğu bir yönetim kurulu istemiyorum...

Taraftarı yolunacak kaz olarak gören...
Yönetime bir taraftar temsilcisi atamayan...
Seffaf olmayan...
Tesisleşme ve Altyapıya önem vermeyen...
Onlarca söz verip birini bile yerine getirmeyen...
Esstoreyi işletemeyen,böylece EsEsimizi büyük gelirden mahrum eden...
BİR YÖNETİM İSTEMİYORUM!    ( aslın da liste uzar gider...daha niceleri...)

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
  Alıntı lidersy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 20:18
kafam iyice karıştı bence biraz sessiz kalalım mesela 1 hafta ne yapacaklar nebi baskan su anda bizi kullanıyor bu ortada ve onun yuzunden hepımız yonetımın gozunde nebihin adamıyız bu taraftar nebi baskanında nasıl biri oldugunu bılıyor
bilet fiyatları hesaplanırken vergi tff aldıkları aktif aş aldıklarıda  ve herkezınde bilet giriş yapmadıgıda dusunulurse daha dogru hesap yapılır
giderlerdeki estore zarar degıl magaza ve bilet satış noktalarının insaatı için harcanmış bu kadar tutar mı o ayrı tabi
Yukarı
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı upsidedown Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 20:40
Alıntı yapılan kartES

Alıntı yapılan eses şahin

Şahin bey,
BET bildirisine imzayı koyarken;Halil Ünal'ın nabız yoklamak için,maşalar kanalı ile sözde sızan hilkat garibesi bir bilanço müsveddesi ile tatmin olmayacağınıda düşündün sanırım.
ben o düşüncelerle imza koydum.
imzamın arkasındayım ve gerçek rakamlar ortaya çıkana kadar da tepkim sürecektir.
ben başkan peşinde değilim.ben Kurumsallaşma ve Şeffaflaşma,Camianın artık dikkate alınması,ben yaptım oldu zihniyetlerinin defolup gitmesi,düşüncelerinin prensip haline geldiği bir Yönetim tarzının yerleşmesinin peşindeyim.  

Sayın abicim bizde onu demek istiyoruz zaten,farklı birşey demedik ki
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır