eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

B.E.T. Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 15:09
beyler öncelikle bu bilançoyu(bilanço demeyelimde geçiştirme rapor diyelim)gazeteciler çaktırmadan çektiler..yönetimin alın bunu yayınlayın diye verdiği bir rapor değil.üstelik bizim yönetimden ısrarla istediğimiz basın açıklaması dün yapılan basın açıklaması değildi..dünkü basın açıklaması bir nebze nebi hatipoğlunun yaptığı basın açıklamasına cevaben bir basın toplantısı idi..
bu bilançonun hiçbir resmiyeti yok diye önceki sayfalarda defalarca yazmıştım..kaba taslak yuvarlak ifadeler içeriyor hepimiz görüyoruz değil mi,o yüzden fazla takılmayın buna demiştim..ilerleyen günlerde daha detaylı bir açıklamanın yapılması bekleniyor..o zaman daha detaylı yorumlar yapabiliriz..ha bunun üzerinde de yorumlar yapılsın ama kimseyide suçlayıcı yazılar yazmamaya özen gösterelim.
yukarıda da bir arkadaş peki bu belgeyi alan gazeteciler neden bir iki soru sorma gereği duymadı diye bir mesaj yazmış,sanırım süha bozkurtun köşe yazısı herşeyi daha iyi anlatıyor..

HALİL BAŞKAN RAHATSIZ OLDU!
30 Mayıs 2009 Cumartesi
  • HALİL BAŞKAN RAHATSIZ OLDU!
  • Halil Ünal dün taraftarın ve camianın kafasındaki sorulara açıklık getirmeye çalıştı. Hazırladıkları gelir, gider, bütçe planlaması ile basının karşısına çıktı. Anlattı, anlattı konuyu kapattı. Soru sormaya bile fazla fırsat vermedi. Kimse ona git demiyor, sadece şeffaf bir şekilde gelir giderleri açıkla diyordu. O da kendince bunu yaptı. Ve gelir, gider tablosunu istedik, “Yapmayın, şimdi firmalar verdikleri paranın yayınlanmasını istemiyor” dedi. Bizim çocuklarda ve birkaç kişi fotoğrafını çekmeye başardı. Yukarıda da görünüyor. Gelmek istediğim noktada ise Halil Ünal’ın benimle yaşadığı diyalogdu. Bir soru sordun. Madem bu kadar kriz yok, neden kredi ve sıkıntı çekiliyor? Cevabı, “Nebi beyin sorduğu soru mu bu?” oldu. Bende kamu oyu dedim. “Bana böyle sivri sorular soruyorsun, bir tek sen soruyorsun” dedi. Bende, ben size 12 yıldır soruyorum dedim. Hep sorun yaşıyoruz. Neden bu kadar rahatsız oldunuz. Hesabı kitabı oldu bittiye getiriyorsunuz dedim. Asıl soruları bile soramıyordum. Sonra bana dedi ki, “Nebi beyle siz görüşün, el ele tutuşun gelin size hesabı veririm.” Kendisine şunu söyledim, Başkanım beni üzen senin beni Nebici yapman. Geçen yılda Halilciymişim. Ben bundan gocunmam, antrenmanlıyım dedim. Çünkü her yönetime gerçekleri konuşunca muhalefetinin yandaşı yakıştırmasını yapıyor. Ama kendiside çok iyi biliyor ki, Hatipoğlu döneminde yaşadığım sıkıntıları, tartışmaları kendi döneminde o kadar olmasa da dönem dönem yaşadım. Herkes kılıf uyduracak, sorun değil. Biz işimizi düzgün yapalım da varsın, herkes menfaatine göre kılıf arasın. Toplantı bitiminde Halil Başkanla aramız yumuşadı, tatlıya bağladık. Ve Halil Ünal’da biliyor. İlk yıldaki hata kontenjanını doldurdu. Daha sağlam adım atarak sözlerini yerine getirmek zorunda. Bizde her zamanki gibi yine kendisine sonuna kadar destek vereceğiz.
  •  

not:süha nın yaptığı haberleri takip edenler çok iyi bilir..nebi hatipoğlunun başkanlığı döneminde ,süha nebi başkanı her allahın günü yerden  yere vuran,sürekli hesap soran,komuoyunun beklediği açıklamalrı çekinmeden dile getiren yazılar yazardı..o zaman halilci diye nebi kızardı,şimdide nebici diye halil başkan kızıyor..sanırım eskişehirde doğru düzgün haber yapan bir kaç gazeteciden biri olduğu için..çünkü diğerlerinin hiç bir sıkıntısı yok maşallah hepsi ağa paşa..
    Yukarı
    es_emre26 Liste gör
    Usta Yazar

E.A.
    Yer: in dibi
      Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 15:14
    O zaman,başkan tarafından sürekli ''Nebi'ci'' olarak adlandırılmaya mahkumsunuz,destek verdiğiniz süre boyunca Süha bey...
    Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
    http://www.felsefesis.com
    Yukarı
    AYDIN Liste gör
    Deneyimli Yazar

İsimsiz
    Yer: 65'liler
      Alıntı AYDIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 15:17
    süha abi yazılarını her gün takip ediyorum ve senin kadar dobra yazan, çekinmeden gerçekleri açıklayan var mı bilemiyorum.. teşekkürler
    Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?
    Yukarı
    eses_erkann Liste gör
    Deneyimli Yazar

ERKAN
      Alıntı eses_erkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 15:20
    Alıntı yapılan turker

Alıntı yapılan mecek

Daha 'kulüp' yazmayı bilmiyor bunlar nasıl hesap yapacaklar.. LOL
    derhal yazıcı işten kovulsun zaten yazamıyo LOL 
    Yukarı
    eskan Liste gör
    Usta Yazar

yasin konak
      Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 15:23
    emre tabiki destek vereceğiz diyecek..sonuçta süha taraftar forumunda mesaj yazmıyor,önemli bir gazetede spor muhabirliği ve köşe yazarlığı yapıyor.sonuçta o bir gazeteci..destek vermeyiz gibi bir durum söz konusu olamaz..olursa da yaptığı hiç bir haberin inandırıcılığı olamaz..o koltukta kim olursa olsun destek verilme durumu vardır.ama eğri yada doğru ne varsa bunuda yazma mecburiyetleri vardır..
    Yukarı
    ESkisigibiES Liste gör
    Usta Yazar

Cem E.
      Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 16:22
    Alıntı yapılan tahir nederland

halil unal ve yonetimi arkadaslari artik fazla yipratilmasin. halil unal in yaptigi aciklama yeterince acik ve net. transfer sezonu baslayacak, takim avrupada ( hollanda da ) kampa girecek, stad gecici de olsa genisleyecek, yapilacak cok is var.
    kendisini adamda saydirmak icin bazi kisiler devamli ne bulursa, ne dusunurse yazmaya calisiyor. bunlarin amaci bizde varzi , bizide gorun demek oluyor, ilgi bekliyorlar /

eskisehir in disinda iki kelime laf edemeyenlerin eskisehirspora fazla faydasi olamayacaktir.

halil unal ve arkadaslari simdilik en iyi baskan dir. sahip cikin.

3. ligde surundugunuz gunleri unutmayin.
    bazi tribin grublarinin  bilerek yada bilmeyerek, belkide baskalarinin borazani olarak  ortaligi fazla karistirmaya haklari yok.

yikici faliyetler gibi, takim tatile girerken takimi torpillemeyin.
    bazi seyircilerin amaci 25 liraya degilde  5 liraya maca girmek,

5 liralik mac icn de yaygara koparilmasin.

biz es es i turkcell de izlemek istiyoruz/

halil unal, eskisehirsporu turkiye icinde  ve disinda  en iyi temsil edecek karizmatik sayilacak bir baska, artik köstek yerien destek verilsin.

sikayetciler niyetlerini acik acik belli etsinler.

yonetim gelir ve gider konusunda  yilda iki defa global olarak bir kac kisiye degil sehire bilgi versin.

surekli olarak eskisehirspor kendi hakimiyeti altlarindaymis gibi gorenler artik, eskisheir in 700 binlik bir sehir oldugunu untmasinlar.

halil unal in yerine aday  varsa, kesinlikle tahmin etmiyorum,ciksinlar dinleyelim, duyalim, bakalim,kararimzi verelim.

simdilik bu kadar

Bu düşünce tarzı yüzünden biz böyle yönetimlere mecburuz zaten...

Bu kafa yapısıyla kulüp yönetenler sayesinde daha çok yıllar sürünürüz...

Şimdilik bu kadar...
    “Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
    M.Aziz BOLEL...
    Yukarı
    akkoray Liste gör
    Deneyimli Yazar

Koray
    Yer: Turks and Caicos Islands
      Alıntı akkoray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 16:36
    Başkan kendisinden beklenen açıklamaları yapmış kimse şaşırmasın bence...
    Yasinin dediği gibi daha detaylı açıklamalar yapıcaksa eğer o zaman şaşırın...:)

Bir diğer konu da,başkan olağanüstü kongre olmayacağını kesin olarak ifade etti.
    Eğer kongre kararı alınsaydı kim ya da kimlerin aday olarak çıkacağı hala merak konusudur benim açımdan....
    "Meftunuyuz Hayranıyız"
    Yukarı
    eses şahin Liste gör
    Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
    Yer: ESKİŞEHİR
      Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 16:59
    Alıntı yapılan akkoray

Başkan kendisinden beklenen açıklamaları yapmış kimse şaşırmasın bence...
    Yasinin dediği gibi daha detaylı açıklamalar yapıcaksa eğer o zaman şaşırın...:)

Bir diğer konu da,başkan olağanüstü kongre olmayacağını kesin olarak ifade etti.
    Eğer kongre kararı alınsaydı kim ya da kimlerin aday olarak çıkacağı hala merak konusudur benim açımdan....
    Neden merak ediyorsun Koray bey.Sen ,ben başkan olmayacağımıza göre;NEBİ,HALİL,HALİL,NEBİ,HALİL,NEBİ,HALİL,NEBİ Bizlerde yıllaraca B.E.T. Gibi oluşumlar kurarak onların bütcelerini eleştirir,yaptıklarını,yapmadıklarını sorgularız.Çünki roller böyle dağıtılmış ve yıllarca aynı rolü oynayacağız.Wink
    Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
    Yukarı
    26esesalikan Liste gör
    Usta Yazar

alican
    Yer: Atatürk Stadi
      Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 17:05
    her gecen gun birazdaha sabirsizlaniyorum bakalim zaman neler gosterecek bize
    Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
    Yukarı
    KaRa Liste gör
    Usta Yazar

KapKaRa
    Yer: Yayladan
      Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 17:06
    Alıntı yapılan tahir nederland

halil unal ve yonetimi arkadaslari artik fazla yipratilmasin. halil unal in yaptigi aciklama yeterince acik ve net. transfer sezonu baslayacak, takim avrupada ( hollanda da ) kampa girecek, stad gecici de olsa genisleyecek, yapilacak cok is var.
    kendisini adamda saydirmak icin bazi kisiler devamli ne bulursa, ne dusunurse yazmaya calisiyor. bunlarin amaci bizde varzi , bizide gorun demek oluyor, ilgi bekliyorlar /

eskisehir in disinda iki kelime laf edemeyenlerin eskisehirspora fazla faydasi olamayacaktir.

halil unal ve arkadaslari simdilik en iyi baskan dir. sahip cikin.

3. ligde surundugunuz gunleri unutmayin.
    bazi tribin grublarinin  bilerek yada bilmeyerek, belkide baskalarinin borazani olarak  ortaligi fazla karistirmaya haklari yok.

yikici faliyetler gibi, takim tatile girerken takimi torpillemeyin.
    bazi seyircilerin amaci 25 liraya degilde  5 liraya maca girmek,

5 liralik mac icn de yaygara koparilmasin.

biz es es i turkcell de izlemek istiyoruz/

halil unal, eskisehirsporu turkiye icinde  ve disinda  en iyi temsil edecek karizmatik sayilacak bir baska, artik köstek yerien destek verilsin.

sikayetciler niyetlerini acik acik belli etsinler.

yonetim gelir ve gider konusunda  yilda iki defa global olarak bir kac kisiye degil sehire bilgi versin.

surekli olarak eskisehirspor kendi hakimiyeti altlarindaymis gibi gorenler artik, eskisheir in 700 binlik bir sehir oldugunu untmasinlar.

halil unal in yerine aday  varsa, kesinlikle tahmin etmiyorum,ciksinlar dinleyelim, duyalim, bakalim,kararimzi verelim.

simdilik bu kadar
    Tabi tabi. Bir tek siz gerçek taraftarsınız. Bir tek siz biliyorsunuz hangi dönemlerde hangi tepkilerin verilebileceğini. Birileri sesini çıkardığı zaman "bunların zaten zihniyeti bu, bunlar beleşçi, bunların amacı başka, bunlar maşa" v.s. türünden sözlerle o insanlar hakkında genellikle kötü ithamlarda bulunup devamında söylenilen hiçbir şeye kulak asmama, kendi bildiğini okuma. Aynı mevcut hükümet gibi, aynı Halil ÜNAL ve yönetimi gibi. Yahu hiç demiyorsunuz, "bu adamların hiç mi haklı oldukları yerler yok" diye. Hemen yaftalayıp bütün söylenenleri, eleştirileri atın bir kenara. Köylüleri kandıran siyasetçiler gibi atıp tutun. Yerel basın da yanınızda. Ohh.

Her neyse, çoğu arkadaşımız zaten açıklamadaki değinilecek noktalara değinmişler. Çok fazla söylenecek söz bırakmamışlar. Bakalım açılanacak bilançoyu merakla bekliyoruz!
    YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
    Yukarı
     Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
    Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır